Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość java.........

Ilu macie przyjaciół..........................................?

Polecane posty

Gość gondzio
jeden przyjaciel - komputer, chociaz czasem musze go jebnac, jak nie chce dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupupuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie nie mam
przyjaciół- bo dla mnie przyjaciel to znaczy wiecej niz dobry kolega czy kolezanka zreszta mało ma sie w zyciu tak naprawde prawdziwych przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kupe przykjaciól
Juz odpowiadam: uzbieralo sie , bo juz ze mnie starsza pani . Przyjaciel w moim pojeciu to ktos, kogo mozna przyjac w kapciach, bez makijazu,przed kim mozna sie przyznac do błedów, nie udawac kogos innego, cieszysz sie z jego sukcesow i wiedziec ,ze on sie cieszy z twoich,ktoremu mozesz sie wyzalic, prosic o rade. Przyjaciólmi są na ogól moi ex - znamy sie i rozumiemy, Mam serdeczna przyjaciolke pania 85 letnią - jest swietna, mamy te same poglady . Mam przyjaciolki cudzoziemki, koresponduje z nimi od lat, zwierzamy sie sobie ze wszytkiego. Sprawdzały się za granica --np kiedy zachorowalam, pileegnowaly mnie . Ja im tez pomagalam. Z jednym facetem poznanym na wakcjach koresponduje juz prawie 30 lat. Ze szkoly mam tylko jedna przyjaciólke, za to ze studiów naprawde z cala wielka pakę - spotykamy sie bardzo często - jestesmy jak rodzina - nasze dzieci sie przyjaznią. Mam tez dwoje przyjaciól - kolegów mojej córki - zawsze przychodzą sie wypłakać, jestem głownym doradca w ich romansach.Jak trzeba, mi tez pomogą. Oczywiscie wszycy w rodzinie jestesmy przyjaciólmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexielexie
6, a może niedługo 7, bo jestem bardzo ostrożna w nazywaniu kogoś przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpoczywam
a ja mam przyjaciół .......> jesteś bardzo podobna do pewnej kobiety , którą poznałam niedawno , też ma świetny kontakt z ludzmi ,niezależnie od wieku:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_tu
Jednego przyjaciela mam :-) I chyba przyjaciół nie można mieć więcej, bo jak można więcej osób obdarzyć pelnym zaufaniem, być gotowym pomóc zawsze, być gotowym na wszystko prawie???? ludzie często mylą pojęcia - przyjeciela z dobrym znajomym, kumplem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kupe przyjaciól
odpoczywam - może sie poznałysmy? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpoczywam
maybe ? , a jak nie to miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kupe przyjaciól
odpoczywam - mnie tez miło. I jesli ,jak piszesz, nie masz na razie przyjaciól, to sie nie martw -im dluzej sie zyje, tym wiecej ludzi sie zna - bedzie z czego wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpoczywam
tylko ,że ja mam coraz mniej okazji do poznawania nowych ludzi , no cóż , życie :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka*
aktualnie sztuk 1 plus kilkoro b. dobrych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywam tu czasami
nie mam przyjaciół spoza rodziny. Mąz jest moim przyjacielem, rodzeństwo. Mam znajomych, niektórych dobrych ale przyjaciół wśród nich nie a chciałabym :( Obawiam się że już tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×