Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooooooooo

Jak sie uczycie angielskiego...

Polecane posty

Ale mi nie chodzilo o to ze ktos po pobycie tam prez rok czy umie bardzo wiele. Bo sama rozumiem ze za praca to nawet nei ma sie czasu na nauke jezyka. Ale sadze ze powinnas umiec wiecej niz hello bye. Ale to tylko moja opinia i wiesz teraz tak myslisz ze masz to gdzies ze nie umiesz angielskiego i wogle, niby teraz jest duzo polakow tam i mozesz se poradzic bez jezyka ale uwierz mi po jakims czasie bedziesz zalowac ze nie uczylas albo nie staralas sie uczyc chociaz podstaw jezyka. Mozesz mi mowic ze wiesz swoje i ze co ja tam moge wiedziec o tobie ale ze mna bylo podobnnie ;p teraz zaluje ze nie przykladam sie od samego poczatku. Gdyby tak bylo to teraz nikt by nie mial wiekszych zastrzen do mojego angielskiego ale niestety jest inaczej ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Carlet nie przechwalam sie, mieszkam w UK wiec wiem co pisze gdy pisze ze potrafie sie dogadac w prawie kazdej sytuacji, i uwierz mi ze znam osobe ktora potrafi tylko hello i wie co to znaczy jak mowia how are you. Wiem ze sama nauka z ksiazek nic by mi nie dala gdybym nie przebywala z anglikami. Do jjj a co gdy prace bedziesz musiala zmienic, ja tam sie ucze na maksa fakt ze czasem sie nie chce i brak juz sił, ale wiem ze praktyczna znajomosc angielskiego sie przyda zawsze, nawet jak kiedys wroce juz do Polski, ucz sie dziewczyno!!! bo to wsyd byc w obcym kraju i jezyka nie znac, kiedys przydazy ci sie jakas sytuacja a ty staniesz jak ciele i ani he ani me...(nie traktuj tego jak obraze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
czesc, moglibyscie mi podac tytuly ksiazek do SAMODZIELNEJ nauki ang w domu? kiedys ktos tu pisal cos ".... in use" o ile sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
english grammar in use, ani slowa po polsku kup sobie taka z plyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
a tam jest nacisk polozony na gramtyke czy slowka? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
ahh skoro grammar to pewnie gramatyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Na gramatyke, ja mam dla srednio zaawansowanych, sa rozne poziomy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
juz nigdy nie kupie zadnej ksiazki do angielskiego z polskimi tlumaczeniami i objasnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
a cos bardziej kladace nacisk na slowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
a dlaczego juz nie kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Bo to jest bez sensu, jak masz juz przetlumaczone to nie myslisz o nauce, mniej zapamietujesz, jesli sama przetlumaczysz zdanie odgadniesz jego sens wtedy wiecej zapamietujesz. Uczysz sie wtedy po angielsku, a nie angielskiego po polsku z gotowym przetlumaczonym tekstem. Poprostu wiecej wchodzi do łba ;) (bardzo zamotalam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Ta moja ksiazka tez jest wydawnictwa cambridge, a tą tez bym sobie kupila...bylam dzisiaj w ksiagarni wlasnie z zamiarem kupienia czegos takiego ale niestety nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×