Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinusia

Wyjechał..

Polecane posty

Dzisiaj jest mi bardzo źle!Mój narzeczony wyjechał do pracy za granicę:(Mieszkaliśmy już razem,bo on pracował w Polsce a ja studiuje,ale praca w Polsce nie dawała mu wiekszych perspektyw,gdyż jest ambitny.Powiedział mi, ze wyjeżdża żeby nam i naszym dzieciom było łatwiej w życiu...Pomóżcie mi przetrwac tęsknotę, bo cały dzień łez nie mogę powstrzymać i ciężko mi, a na zajęciach to juz ledwo siedziałam, głowa mi pęka.Nie mogłam z nim jechać,bo został mi rok dziennych studiów,a więc nie było sensu ich zaprzepaścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinusiaa
aby stłumić mój smutek i tęsknote pójdę się puścić z moim sąsiadem Mietkiem z dawnej szkolnej ławki co zawsze mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka będzie że fiu fiu fiu
ma większe perpsektywy sprzątania na budowie w UK? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z wyboru
nie wiem jak Cię pocieszyć, ale gwarantuję: przyzwyczaisz się szybciej niż się spodziewasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinusia ja jestem w podobnej sytuacji co Ty:)moj wyjechal 2 tyg temu,zobaczymy sie dopiero na Swieta:) do Polski nie ma zamiaru juz wracac...zostal mi jeszcze rok szkoly a potem jade do niego:)3maj sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams come true
ja bym zostawila studia i pojechala razem z nim oczywiscie jesli chlopak jest tego wart. co ci po studiach jak i tak pewnie zaraz po ich skonczeniu pojedziesz do niego. za granica raczej ci sie nie przydadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....... .......
dreams come true I bardzo dobrze, że dziewczyna została i będzie się w dalszym ciągu kształciła...papierek zawsze się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams come true
nie chce byc zla wrozka ale za granica wielu facetow zmienia sie i to niestety na gorsze. jak to mowi moja kumpela - lepiej pilnowac swoich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams come true
hmmmm............... do czego ci ten papierek? ja mam w UK prace biurowa bez studiow. dopiero teraz mysle o collegu lub uniwersytecie bo wiem w jakim kierunku powinnam sie ksztalcic zeby mi sie przydal w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat zmiiany mojego faceta na gorsze się nie obawiam,przez 3 lata zdążyłam go poznać i to dobry chłopak,a zaprzepaścić 4 lata studiów to nie bardzo.Też mam nadzieję, że się przyzwyczaję szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams come true
no to powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Nie sluchaj innych. Koncz studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,ze nawet dobrze:) swoje juz wyplakalam i zaluje ze przy nim:( ale naprawde myslalam ze bedzie gorzej! na brak zajec tez nie narzekam:) ucze sie dziennie a w weekendy jeszcze zaocznie:)a kiedy sie zobaczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×