Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nie miałem dziewczyny 22

Nie lada dylemat

Polecane posty

no tomek ma tak samo jak ja znaczy ja tak mialem pare lat temu a teraz pozornie mam lepiej bo na sile poznalem sporo ludzi i niby ich znam, niby mnie znają, niby mowie z nimi czesc, niby rozmawiamy a czasem nawet wkręce sie gdzies gdzie sie spotykaja ale nikt mnie tam raczej nie chce tak to jest to cos...moze w jakims sensie to to ze i mi i tomkowo zalezy a zwyklym ludziom tak nie zaley, traktuja to jako oczywistość ale my nie mozemy udac ze traktujemy to jako oczywistośc ani traktowac tego jako oczywistosci bo dla nas to cos niezwyklego, marzenie....złote góry:( świat ma niedoróbki kurwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kurwa staram sie byc z ludzmi, wkręcac tu i tam to potem wiecie co kurwa slysze? ze jestem natrętny, ze sie wpraszam o kurwa mac...................tak denerwuje mnie jak ktos sie dziwi ze spotkala go niesprawiedliwosc, NA SWIECIE NIE MA SPRAWIEDLIWOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmopolitan
co do jednej wypowiedzi: ja teżodnoszę wrażenie że wszystko przychodzi mi łatwiej ( nie cąłkiem łatwo) niż znalezienie chłopaka ... i to zaczyna być smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×