Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe

Jak postrzegacie KOBIETY STRZELCE?

Polecane posty

Gość strzelczyni z 15 grudnia
KOBIETA STRZELEC Jawisz się jako osoba pełna optymizmu, radości życia, kochasz przygody, wyznajesz zasadę, że kto nie gra ten nie wygrywa, dlatego nieobca Ci jest odrobina życiowego hazardu, impulsywna i głodna wrażeń nie masz zwyczaju owijać czegokolwiek w bawełnę. Pod Twoim gorącym spojrzeniem serca topnieją jak wosk! Każdy nowy mężczyzna jest jak świeżo wypełniony kupon totolotka. A nuż okaże się szczęśliwy? On powinien jednak pamiętać, że ma do czynienia z kobietą niezależną. Panom tęskniącym za czułą, oddaną kobietką, nie masz nic do zaoferowania. Potrzebujesz dyskretnie okazywanej czułości. Ktoś, kto z mety zbyt ostro wkracza w Twoje życie szybko poczuje się nieproszonym gościem. W zbyt zaborczych ramionach brak Ci powietrza i przestrzeni. Do miłości podchodzisz z wielką dozą optymizmu. Jesteś pełna, ciepła, bliska jest Ci lojalność, serdeczna troska, ale nie masz skłonności do budowania solidnych budowli. Obawiasz się, by nie zmieniły się w więzienie. Kochać to znaczy... kochać! Twoja własna moralność, niezależna od tego, co mówią ludzie, nakazuje Ci szczerość i uczciwość. Nie zdarza Ci się romans z wyrachowania, z zemsty ani fałszywa kokieteria. To co w Tobie urzeka najbardziej, to dziecinna otwartość, radosny apetyt na życie i gotowość, by swe stosunki z partnerem ułożyć na każdej płaszczyźnie, nie tylko w sypialni. Szukasz partnera, rozumiejąc co znaczy to słowo, kochanka, który byłby zarazem przyjacielem. W twoim sercu pali się jasny spokojny płomień. Można się przy nim ogrzać, trudno sparzyć. Nie szukasz dziury w całym, nie projektujesz smutnych zakończeń, no bo po co? Rzadkie miłosne zawody przyjmujesz z podniesioną głową. Panujesz nad zmysłami, nie chcesz tracić kontroli nad życiem i biegiem wypadków. Zmysłowa miłość jest dla Ciebie czymś tak oczywistym jak ulewny deszcz lub bezchmurne niebo. Jesteś dzieckiem natury! Równie naturalnym jest fakt, że idzie się do łóżka z tym, którego się lubi. Miłosne zabawy, w których z entuzjazmem uczestniczysz, podszyte są serdecznością, pełne humoru i wybuchów śmiechu. Radość dawania i brania, czyni Cię otwartą na każdą spontaniczną propozycję. Chcesz się rozkoszować wszystkim co znajduje się w zasięgu ludzkich zmysłów. Chętnie wstąpisz do sex shopu i wyjdziesz stamtąd w posiadaniu kilku rekwizytów. Swoje ciało i ciało kochanka traktujesz jak parę cudownych instrumentów, na których można wygrywać wszelkie melodie świata. Twoja strefa erogenna to wewnętrzna strona ud - na pocałunki oraz dotyk reagujesz jak na alarm. W jednej chwili jesteś w seksualnej gotowości. Miłość to dla Ciebie przygoda i zanim zdecydujesz się na wspólne życie zostawiasz za sobą długą listę pretendentów do tytułu narzeczonego. Z tej rzeszy jedni Cię uwielbiają, inni nienawidzą. Rzadko kto nie potrafi sobie Ciebie przypomnieć. Największe szansę mają d, którzy poszukują przyjaciółki, towarzysza przygód, żony -kumpla. Masz wysokie wymagania w stosunku do mężczyzny, z którym zamierzasz spędzić życie. Chciałabyś móc podyskutować z nim o filozofii, kiedy będziecie wracali z siłowni. Oczekujesz także, że partner nie będzie absorbować cię nadmiernie, bowiem nie masz zamiaru rezygnować z własnego życia i zainteresowań. Gotowanie obiadów i odkurzanie dywanów nie zaspokoi Twojego apetytu na życie. Aby było udane potrzeba w nim wiele atrakcji - podróży, towarzyskich przyjęć, pełnych nowych twarzy, sportowych i rozrywkowych imprez. Repertuar jest nieograniczony. Z jednakowym zapałem wybierzesz się do opery i na grzybobranie. Mrukliwy domator, uważający, że seks służy wyłącznie prokreacji może spokojnie darować sobie oświadczyny. Jeśli zaś on jest człowiekiem o szerokich horyzontach i tolerancyjnym, zostawi Ci spory margines swobody, ten związek dostarczy obojgu wiele przyjemności. Lojalna, postępujesz wobec męża fair, jesteś w stanie wybaczyć błąd i Ty jesteś bowiem wyrozumiała, jeśli jednak on będzie często nadużywać Twego zaufania, drogo za to zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem strzelczynia :D no i flirciara do tego... jeden facet to zamało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
hihi, ja tam swojego pana sama upolowałam, sama zaprosiłam na piwo a potem dalej poszło, fakt, w partnerstwie jestem lojalna i bardzo optymistyczna ale.... nie ufam każdemu kogo po prostu lubię, dlatego mając 30, po raz pierwszy jestem w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala lala
umiecie wybaczac miłe strzelczynie, a to naprawdę cnota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyni z 15 grudnia
prawda jest taka, ze zdrada ma różne oblicza jeśli partner sie szczerze ukorzy to wybaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×