Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna ze wsi

czy kto moze mnie pomóc?

Polecane posty

Gość panna ze wsi

Mam wielki problem, nie łatwo mnie o tym mówić, długo nad tym myslałam, nie moge się przyznac w domu, bo ojciec mnie zabije, jestem w ciąży, wiem, że sama nie mam szans, aby wychowac to dziecko i zapewnić mu godziwe życie. nie znam ojca dziecka , bo miało to miejsce na imprezie. Mam prawie 17 lat dlatego jestem skłonna oddać moje dziecko. słyszałam, że bezdzietnwe rodziny ze Stanów poszukują takich kobiet jak ja. jestem skłonna polecieć do USA i oddac to dziecko. jezeli mozecie to prosze o pomoc, jezeli urodze to dziecko w domu nie mam czego szukać, a sama nie utrzymam siebie i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
o, kurcze, to bardzo trudne...wychowac dziecko. Ja mam 44 lata i moge Ci powiedziec, ze jesli urodzisz dziecko, to ono bedzie Twoje, a nie jakiegos faceta. I nie bedzie Ci latwo oddac Twojego wlasnego Pepuszka. To nic, ze masz 17 lat. Jestes przeciez dzielna. chcesz jechac do Stanow, chcesz znalezc mu dobra rodzine. To znaczy, ze masz w sobie duza sile, nawet jesli jej teraz nie czujesz, bo nie masz oparcia w rodzicach. Mam przekonanie, ze mozesz decyzje o oddaniu dziecka odlozyc do chwili gdy juz je urodzisz. Narazie kochaj je, bo jest Twoje i ono czuje Twoje uczucie. ( mam troje dzieci i wiem co dzieje sie w malenkim serduszku). Sa programy unijne pomocowe dla kobiet samotnych i mozna zawsze znalezc inne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
Miałam 15 lat gdy Matkę pochowałam , mam jeszcze troje rodzeństwa i muszę się opiekować gówniarzami , najmłodsza siostra ma teraz 6 latek i jest słodziutką istotką , siostra i brat jakoś radzą sobie ........... są kochani i moją jedyną rodziną , ojciec ojciec ciągle pije i wydziera się na nas , pracował na kopalni ale już nie robi , wszystko wynosi z domu i sprzedaje za wódkę , potworne mamy długi finansowe i sklepowa już nie chce na kredyt dawać , zbieram kartofle na polach zielone po wykopkach aby dla najmłodszej coś ugotować , musi być silna jestem w piątym miesiącu ciąży i w grudniu skończę 17 lat , chciałabym to moje dziecko oddać dla bogatej rodziny , żeby miało lepiej w życiu niż ja i dlatego pomyślałam sobie, że może rodzina ze Stanów może zechce wychować moje dziecko , jestem gotowa aby oddać moje dziecko bogatej rodzinie Tylko do 15 października będę mieć internet w domu osiedlowy , już na dłużej nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
jestes mala i zdruzgotana dziewczynka. Moja corka jest starsza od Ciebie. Bardzo jest mi Ciebie szkoda...szkoda mi, ze masz tak popieprzonych starych, ze nie mozesz im powiedziec, zeby za Ciebie pewne decyzje powzieli. Gdybys byla moja corka, to na pewno nie bylabys sama teraz. Rozumiem, ze w malej miejscowosci wszystko staje sie male, nawet TWOJE DRAMATY. Chyba musisz wiedziec czego chcesz. Jezeli nikt Ci nie jest zdolny pomoc...musisz pomoc sobie sama. Nawiasem mowiac...jesli sie zdecydujesz na urodzenie dziecka i wychowywanie go, to - sad sam dojdzie kto jest ojcem ( podasz tylko potencjalnych ojcow). W sadzie w interesie dziecka wystepuje Niezalezny Reprezentant dziecka, ktory dba i interes dziecka. Mysle caly czas o Tobie i Twoim dziecku i jest mi starsznie przykro, ze taka mloda osoba musi sama martwic sie o takie wazne sprawy. Odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
mieszkam w małej wsi woj. małopolskiego , w co drugiej chałupie jest bieda , u mnie jest bieda , chałupa się wali , zbieram drewno w lesie nie chcę tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
czy ktoś posiada kontakt z rodziną ze Stanów , którzy chcą dziecko adoptować , pojadę do Stanów dla dobra mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz nikogo
z rodziny,kto moglby ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiziola
kiepska prowokacja...nie karmic trolla...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
a czy ktos Ci kiedys obiecywal, ze zycie jest proste? ;)))) Zycie jest trude ale to fajne...trzeba tylko sie troche wprawic. Nie szkodzi, ze jest teraz fatalnie. Ty stoisz na samym progu. Reszta zalezy od Ciebie. Gdy jest zle, tak juz calkiem fatalnie, to mozesz sie pocieszyc, ze gorszej juz nie bedzie. Bedzie tylko lepiej. Taka jest prawda o zyciu. Trzeba wierzyc w swoja gwiazde. Dziecko Ci nic nie zabierze i niczego nie ujmie w Twojej szansie na godziwe zycie. Ja Ci to obiecuje. Usmiechnij sie :))) bedziesz mama. Mama musi byc zawsze dzielna. Dzieci to lubia. Tylko Ty sama mozesz sobie cos zabrac lub sobie dac. Dziecko nie jest zadna przeszkoda w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
Matka zmarła.... (płaczę).... , ojciec jeszcze nie wrócił i mam spokój teraz , jak wróci pijany to udaję że śpię i nie drze się na mnie dziadek ma 79 lat i na wóżku inwalidzkim podróżuje ale już kiepsko z dziadkiem , daleka rodzina gdzieś we Francji jest tylko mam rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
..a wogole dlaczego uparlas sie na te Stany? Cos tam daja za darmo, czy co? W Polsce jest wiele rodzin czekajacych na dziecko z adopcji. Dobrze sytuowani, kochajacy...Stany to inny swiat. Inne prawo. Skad wiesz, ze to bedzie dla dziecka dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
nie dam rady , muszę oddać to dziecko aby miało co jeść aby miało lepiej aby nie było smutne aby nie płakało z powodu krzyku ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to odszukaj ta rodzine
we Francji, moze ci pomoga i daj sobie spokoj z tymi Stanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
w Polsce jest bieda , kto zapewni mojemu dziecku lepszy świat, niech w Stanach zacznie lepsze życie w dobrej i kochającej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie w Stanach to juz mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
we Francji jest stara ciotka panna dewotka , nie oddam dziecka do tej dewotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta ciotka moze ci
finansowo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
kochana...jestes w dolku. bedzie lepiej. Te Stany to mit - zgadzam sie. Bieda to moze jest...w Chinach ale nie w Polsce. Tu jest pelno bogatych ludzi...zreszta, czy pieniadze sa wyznacznikiem szczescia? Szczescie kazdy sam sobie w glowie znajduje. Ja tam radzilam sobie dobrze choc tez mnie zycie nie rozpieszcza. Zawsze jakis dobry pomysl przychodzi do glowy ( jak Twoj, zeby klikac w portalu) i zawsze cos sie wymysli. Caly swiat stworzyli ludzie i caly jest dostepny dla ludzi. Mozeszx robic w zyciu wszystko czego pragniesz - mto Twoj wybor. Im masz trudniejsza sytuacje rodzinna - tym lepiej - jestes silniejsza i lepiej przystosowana do warunkow ekstremalnych. Daj spokoj, zycie nie jest tak trudne ja Tobie dzisiaj sie zdaje. Swiat jest pelen niespodzianek i bedzie Ci dobrze ale jesdno musisz pamietac - nie wolno Ci zdradzic siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
w sobie serca mam dwa , siły brak ...... nie było czasu na obiad , nie miałam obiadu , trochę mleka sąsiadka podarowała prosto od krowy , cebulkę jutro wykopię i główki kapusty też mnie obiecali dać prosto z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA....................
Ludzie, naprawdę tego nie widzicie, że ktoś bawi się Waszym kosztem?????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
dam sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie...
tak bieda a na net stac, hehehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-guar
super!!! Ciotka - dewotka - nie ma nic lepszego!!! On ma niespelnione marzenia o posiadaniu rodziny, ktora sie nia zajmie w starosci...a do tego na milosierdzie ja mozna wziac. troche sprytu i tzw. "podejscia" i masz ja. Dziecka jej nie oddasz, bo dziecko jest Twoje ale ona moze Ci pomoc a Ty jej gdy bedzie potrzeba. Dobrze myslisz. Jestes Super babka! Juz Ciebie lubie! A jak Ci bedzie ciezko to moge Ci Maluszka popilnowac i jakies ciuszki tez sie znajda. Daj spokoj, zycie jest pelne fajnych ludzi i uszy do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ze wsi
poradzę sobie , już pisałam że mam internet opłacony tylko do 15 października i taki osiedlowe jest połączenie Życzę Państwu wszystkiego najlepszego i nie potrzebuję żadnej pomocy , dziękuję za rady i dobre słowa , pozdrawiam, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×