Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawskiNaMaxa

Jacy Faceci podobają sie kobietom? Szczegóły

Polecane posty

Gość CiekawskiNaMaxa

Chodzi mi konkretnie w jakim mniej więcej gustują wzroście, jakim kolorze włosów, oczu, jakiej wadze, jakiej fryzurze. Chodzi mi jaki jest ideał po kolei każdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie brunetów
o zielonych oczach sredniej wagi i sredniego wzrostu. Łysi odpadaja. Do tego zadnego sportwoego flejowatego stroju. Twarz musi miec inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseeker
Brunet, długie włosy, szczupły, ciemne oczy, jasna cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonstrumXXL
A czy podobają wam faceci o zwierzecych rozmiarach? Powiedzmy 130kg wagi i łapa jak hydrant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseeker
MonstrumXXL - raczej nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonstrumXXL
Wystarczy usunąc w pasku adresu www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonstrumXXL.
Te cholerne < br % 20/ >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
wysoki- ale bez przesady postawa- wyprostowana :P długie włosy-ciemny blond, lub blond...czarne raczej odpadają bo ich nosiciele ;) mają zbyt męskie rysy :P --->niezbyt ostre rysy twarzy karnacja-jasna nie za chudy...ale żeby nie był umięśniony :O do tego dochodzi zachwanie, głos i takie inne pierdółki :P ...mam nadzieję że kiedyś przyjedzie na białym koniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseeker
Daj enter po linku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki, ciemny blondyn, szczupła wysportowana sylwetka, głębokie piwne oczy, pełne usta, absolutnie nie sniada cera, a tym bardziej nie blada - taka muśnięta słońcem byłaby w sam raz;) Twarz owalna z zarysowaną szczęką. Białe ząbki. Duże ciepłe dłonie. Żadnego kulturysty ani miśka z brzuchem;) Mój Mężczyzna idealnie wpasował sie w ten opis, bo generalnie jego opisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakdlamnie
wysoki, ale niekoniecznie, niezbyt chudy, krótkie włosy, najlepiej ciemne, nie arogancki, moze być nawet trochę niesmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba1978
trzeba to pytanie inaczej sformułować....jacy faceci podobają sie kobietom, a z jakimi facetami kobiety rzeczywiście są? Bo to naprawde 2 różne rzeczy.....mnie np. podobaja się wysocy bruneci, najlepiej z kręconymi włosami i niebieskimi oczami, a jestem z blondynem średniego wzrostu i nie mogę się nadziwić, jak bardzo mnie pociąga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcie co chcecie
co za pusty temat!!! Żeby wam tylko ci słodcy bruneci bokiem nie wyszli któregoś pięknego dnia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego świata
więcej niż 173cm; "z dłońmi"; brzydszy ode mnie : ) realista o duszy umiarkowanego malkontenta (melancholia czasem taka sexi jest:D ) poza tym - zwyczajnie sympatyczny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raleczka
-min 185cm -brunet o ciemnych oczach i karnacji -męski rysy -dobrze ubrany -zadbany -kulturalny -samodzielny -inteligenty -nieskąpy -z fantazją -kochający mnie do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajni i inteligentni,którzy nie mają nas w d...:PNo i oczywiście nie może być ciapą:P ...może być szatyn,brunet,blondyn z długimi włosami.Byle nie miał ciemnej karnacji i nie był umięśniony(nie lubię takich).Obcisłe ubrania w jaskrawych kolorkach-odpadają:o I spokojny ....nie może mi wrzeszczec nad uchem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc :classic_cool: wysoki,szczuply,wysportowany(ale nie koks) brunet,szare oczy, gustownie ubrany, z pasją,zaradny,odpowiedzialny,wesoly,nie bawidamek czy zimny sqrwiel,ktos mily,uczuciowy,ktory nie probuje rzadzic czyims zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to kasia
\Mi sie podobają faceci młodzi (bo sama mam 23 lata) inteligentni, z poczuciem humoru, pewni siebie, dobrze zarabiający, mający pasję, kochający sport (ale czynny a nie w tv), ambitni, mający cele w życiu i dążący do nich, wykształceni, potrafiący coś naprawić w domu, znający się na komuterach, mający dobry gust... Jeżeli do tego są jeszcze wysocy(pow 180cm), szczupli z jasnobrazowymi krotkimi wloskami i ciemniejsza karnacją...to jestem gotowa się zakochać. Reszta mnie nie interesuje:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to kasia
a dodam jeszcze to co napisala Furiously and Deadly - nie mogą rządzić moim życiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chudy, brzydki, głupi, wylgarny, i namietnie dłubie w nosie, która mnie chce???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek, a myslalam ze to ja mam kompleksy, kazda kobieta ma inny gust-mnie np nie podobaja sie tacy faceci jak mojej siostrze chociaz niby sa \"przystojni\" (wg niej) i odwrotnie przede wszystkim musialby byc dos inteligentny i nie byc niedopierdzielony, ostatnio podobaja mi sie ciemne wlosy i oczy ale ..... aha i bron boze ROMANTYCZNY (jak facet tak o sobie mowi to zwiewajcie gdzie pieprz rosnie), jakkolwiek glupio to zabrzmi lubie tez bardzo typ zlosliwych, sarkastycznych ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadzi bruneci? Bleeeee. A jeszcze facet po solarce to już coś okropnego. Mój znajomy uzywa nawet pudru (nie wiem czy do tej pory, ale swego czasu uzywał:) )i co ciekawsze ma powodzenie. Ile kobiet tyle gustów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×