Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

cały czas szukam.....

Polecane posty

to jakiś epizod już przeżyłeś...na dodatek z kimś,kto Cię nawet szczególnie nie pociągał:D napisałam więcej na @ to poczytasz...chciałabym też przeczytać o Twoim doświadczeniu i przemyśleniach na ten temat.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epizodów przeżyłem kilka ,ale raczej nie ma o czym wspominać i szkoda.Po drugie nie lubię zbytnio sie tym chwalić...lada dzień coś napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuję peanów na Twoją cześć,a jedynie obiektywnej relacji;) tak z czystej ciekawości,jak to wygląda z drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak mam cos do Ciebie napisać ,kiedy nie mam czasu.Praca mnie pochłania i nie boję sie napisać zjada! A na skok w bok ciągle mam ochotę....haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale go znajdę,zeby sobie troszeczkę życie umilić.A przy okazji może i komuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz coś na pocztę,fajnie piszesz i chętnie coś przeczytam.Pewnie coś wymyslisz....może jak było na drugim spotkaniu.Mam nadzieję że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spotkanie,o którym pisałam,jeszcze nie doszło do skutku..a historii w liście nie wymyśliłam;tak było naprawdę:) Ja chętnie bym przeczytała,co Ty przeżyłes...może jakies sugestie dla siebie znajdę w Twoich doświadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugestie w moich doświadczeniach...pewnie coś by się znalazło pouczającego.Ale co tu opowiadać kiedy to były ,mozna powiedzieć, młodzieńcze latka.Interesuje mnie terażniejszość,a tu niewiele sie dzieje.Poszukiwania otwartych na propozycje kobiet stanęły w miejscu,jakoś za komputerem ostatnio mało siedzę.Ale licze na to że cierpliwość moja zostanie wynagrodzona...w naturze oczywiśćie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy skończyliśmy już konwersację,czy mogę liczyć jeszcze na jakiś dialog real woman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skończyliśmy;mam taką nadzieję...ale rzadko tu zaglądasz,więc trudno o rzeczową konwersację w wiadomym temacie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZadko niestety...ale zawsze odpisuję i często sprawdzam co do mnie dotarło.Ostatnie kilka dni spędziałem w dalekiej europie więc nawet nie pomyślałem o tym przez chwilkę,a może przez małą...bo zberezne mysli zawsze mi się gdzieś przewijają.Chyba mało sie staram bo,jak widzisz ,zainteresowanie niewielkie..haha.Muszę wziąć sie za robotę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe co spowodowało że tak szeroko sie usmiechasz,to co ja napisałem czy Twoje gruszki w popiele? Mam mała prośbę ,czy jest mozliwe że napiszesz mi jak masz na imię.Real Woman baaardzo mi sie podoba ale myślę że ciekawiej będzie jak będę wiedział.Będę miał nową koleżankę.....z imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szeroki uśmiech to przez gruszki:D może ktoś powie,że to cynizm,ale co tam...a moje imiona masz w adresie mailowym;są prawdziwe,a na codzień używam pierwszego.Jeśli maila usunąłeś to jeszcze raz podpowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranny ptaszek z Ciebie....Na dzień dobry zasiadłas za komputerem i to w wolny od pracy dzień.Lepiej żebyś nie wiedziała o której oczy otworzyłem..haha. Ciekawe czy na codzień też tak szeroko się uśmiechasz,lubię uśmiechnięte i zadowolone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobraź sobie,że ja z tych \"śmiesznych\" jestem\"D dzisiaj jakoś kolejności nie zachowałam,bo najpierw maila Ci napisałam,a dopiero teraz przyszło mi do głowy zajrzeć tu... Czyżbyś był wielki śpioch??Ja,niestety,rzadko mogę sobie pozwolić na słodkie \"nicnierobienie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ,najpierw meila napisała,to znaczy że dziś od rana robimy to samo....A że ze smiesznych jesteś to sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skądże,też przecież to robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×