Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **desperatka**

Cio mam zrobic??

Polecane posty

Gość **desperatka**

Witajcie i pomóżcie mi. Zostawiłam kilka miesiecy temu mojego chłopaka po ponad 2 latach chodzenia. Zakochałam się w innym, w koledze z pracy, który mnie podrywał , żartował, zagadywał do mnie, wydawał się fajnym chłopakiem. Byłam z nim kilka miesięcy, ale dopiero teraz zrozumiałam ze ja nadal kocham byłego i chce do niego wrócić, ale jakoś nie potrafię, po tym, co mu zrobiłam nie potrafię spojrzeć mu w oczy, co prawda kolegujemy się, on jeszcze niedawno powiedział mi ze mnie kocha. Co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za bardzzzoo
nie za bardzo rozumiem jaki masz problem. dla mnie wszystko jasne, formułowanie wypowiedzi jak i twoj nik pozwala miec watpliwosci czy to prawdziwa historia czy ci sie nudzi po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem złośliwa naprawdę.... \"CO\" masz zrobić? - iść tam gdzie Ci podpowiada ten wewnętrzny głos... \"CIO\" masz zrobić? - wydorośleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **desperatka**
ja mam juz ponad 20 latek. a pisze jak pisze, hmm nie wiem porostu nie wiem czy po tym jak go skrzywdziłam , czy on po tym jak wrócę będzie traktował mnie tak samo, ja juz jestem tez tego pewna ze go kocham, ale ja go tak....potraktowałam:(:( Zostawiłam go z dnia na dzień. A teraz z dnia na dzień będę chciał wrócić…. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jego miejscu nie przyjelabym cie z powrotem, nie mialabym juz zaufania do ciebie. to samo zrobilabym z facetem, jezeli on postapilby tak ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latek :O my też nie wiemy co on zrobi, a życie to ciągłe ryzyko, za krótkie by stać w miejscu i zastanawiać się, w którą ulicę skręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prawej
dajcie spokój, przecież ona ma z wyglądu może ponad 20, ale w środku to 15 maksymalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **desperatka**
dziekuje... za podsumowanie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszka13
cio masz zrobic??? cierp głupiam kretynko:-O jak ci było za dobrze to musiałaś to popsuc!!!! ponies konsekwencje to sie nazywa DOROSŁOŚĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×