Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basiaz1990

Nauka tańca w domu

Polecane posty

Temat dość popularny ostatnio:) Szperając po necie znalazłam taką stronkę www.naukatanca.pl Nie ukrywam, że ciekawość sprawiła, iz na \"testa\" zakupiłam taką płytke:) nie mogłam się porzeć do końca tygodnia powinnam ją dostać. Więc dam znać czy to coś ciekawego:) Demo wyglądało zachęcająco - zobaczymy jak sama zawartość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczekk
No fajna stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak obiecałam – zdaje relacje z mojego zakupu :) kursu tańca od NAUKATANCA.PL Przeyłke dostałam wczoraj przed południem – także czas realizacji satysfakcjonujący :D Pierwsze wrażenie – spoko wykonanie. Kurcze dbałość o szczegóły…solidne (nie jakaś lipa) pudełko takie przeźroczyste, strasznie takie lubie hehe, instrukcja na wewnętrznej stronie – miło, że ktoś pomyslał o laikach. Po włączeniu płyty zaskoczenie nawet tego nie doczytałam ;) wersja w 3 językach (no to się postarali po europejsku:)). Sam kurs – nie zawiodłam się. Łatwy dostęp do poszczególnych tańców, wygodnie poruszanie się po płycie. Instruktor tłumaczy każdy wykonywany krok, na którą nogę cięzar, ugięcie itp. Na początek pokazany jest z bliska w zwolnieniu krok partnera, później z liczeniem, następnie partnerka (tak samo). Po czym wykonują daną figure razem. Przy trudniejszych figurach bądź takich łączonych para pokazuje najpierw razem czego „będziemy się teraz uczyć” a następnie analogicznie jak w/w. Ciekwy sposób wykonania – poświęcenie dużej uwagi dla uczącego się z takiej płyty. Kroki pokazane tak, że „słoń może nauczyć się tańczyć” hehe. Na koniec połączenie poznanych figur w układ choreograficzny. Dodatkowo każdy z tańców ma po 2 pokazy taneczne: Pokazy taneczne – z wykorzystaniem figur, których można nauczyć się dzięki tej płycie i Mistrzowskie pokazy taneczne – z bardziej rozbudowaną choreografią. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie – już mnie korci druga płytka z tańcami latynoamerykańskimi. Nie wiem co jeszcze…hmmm…jestem zadowolona z zakupu to chyba najważniejsze. Hehe no to lece się szkolić bo jak patrze na taki ich pokaz to aż mnie motywuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Jako że studniówka za 3 miesiące postanowiłam zabrać się za siebie:) i zachciało mi się tańca brzucha:D pomyslałam, że fajny, orginalny, muzyka bardzo rytmiczna czemu nie... ściągnęłam programy potrzebne do nauki i .... no własnie ledwo sie ruszałam po pierwszym razie najgorzej było z rękami i biodrami ale po paru lekcjach jest już lepiej , mam nadzieję że do stycznia będę mieć talię osy a dodam że cwicze 2 razy w tygodniu po godzinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dzięki, jako że klasa maturalna troche mam mało czasu ale czego nie robi sie dla figury:D no i zero słodyczy na początku było ciężko teraz jest już lepiej:) ja życze miłej nauki i dużo samozaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dzięki!! No samozaparcia nie brakuje. A i fajnie spedzemy w ten sposób czas z \"moim kochanie\" :). W przyszłym roku wesele kuzyna także zaszalejemy na parkiecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×