Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana w koncu

Za 3 godziny rzucam mojego faceta /

Polecane posty

Gość zdecydowana w koncu

i to by było na tyle. Zakoncze ten beznadziejny związek, nie będe musiała już się z nim użerać. A przede wszystkim nie bede się juz denerwowac z zwiazku z jego piciem . Tylko smutno jakoś po czterech latach się rozstawac :/ Mimo że mnie olewał, że wolał iśc z kolegami na wódke, mimo że nigdzie razem nie wychodzilismy. Nie moge sobie miejsca znaleźć, a tu trzeba czekać do 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visk
Nie czekaj, zerwij przez smsa, jeszcze bardziej mu przyp...lisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do gina
to,że tak piszesz, świadczy niezbicie o tym,że się wahasz czy go rzucić, moja droga.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO TAK TRZYMAJ
tylko sie nie wycofaj w ostatniej chwili. Niech sobie pije dalej z kolegami. Zasługujesz na kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
Piszę bo nie wiem co mam ze soba zrobić. jestem zdecydowana tylko że czas mi się ciagnie i chce go czymś zapełnic :( To jest naprawde przemyslana decyzja od kilku tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby ah te baby
a te zachęcające wypowiedzi to piszą samotne żałosne kutwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
A z smsem to raczej głupia sprawa kończyć związek zwłaszcza po 4 latach. Przynajmniej ja bede w porzadku co do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
"Przeciw" jest tylko to, że zostan esama. Ale bez sensu jest byc z kims kto cie upokarza, pije tylko dlatego zeby nie byc sama. Może bede tego jutro zalowac, ale na dzien dzisiejszy zdania nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
A wszystkie z zwiazku ostzegam przed kolegamibez pary. Kiedyś mowil mi po sto razu dziennie ze mnie kocha, a odkąd odnowil kontakty z kolegami przypomnialo mu sie jak to jest zyć bez zobowiazan i spodobalo mu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekaj do jutra. Jeżeli nie zmienisz zdania, to zdążysz to zrobić jutro. Jeden dzień może zaważyć na Twoim dalszym życiu. Niczego nie rób pochopnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLA787
MOZE JUTRO FAKTYCZNIE BEDZIESZ ZALOWAC, ALE W PRZYSZLOSCI BEDZIESZ SIE Z TEGO TYLKO CIESZYC ZE URATOWALAS SIE I WYGRALAS SWOJE ZYCIE. ZOBACZYSZ ZE LOS WYNAGRODZI CI TA ODWAZNA I MADRA CHOC NA PEWNO TRUDNA DECYZJE. DLATGO JESLI JUTRO BEDZIE CI CIEZKO, POMYSL ZE WKROTCE POZNASZ KOGS NAPRAWDE WYJATKOWEGO. JA KIEDYS BYLAM JAKIS CZAS Z NIEDOPOWIEDNIM CZLOWIEKIEM, WSZYSTKO SIE ULOZYLO, POZNALAM KOGOS INNEGO, jestem szczesliwa. i mam tylko czasem do siebie zal o tamten epizod. skoncz to - miej do siebie szacunek. zaslugujesz na to! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatw mu tego kolegę. Nie potrafisz? Poczekaj, aż nie będzie trzeźwy i delikatnie (!) go poprowokuj. A potem poskarż się lubemu, że jego kumpel próbował Cię uwieść. Zapewniam Cię, że od tej pory on przestanie uważać go za dobrego kumpla. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
dzieki girls! Idę zajarac bo juz nie wytrzymam. Jak sie dorwe to pewnie cala paczka pojdzie z tych nerwów. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLA787
perla tu nie problem w koledze tylko w nalogu, jestes niepowazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
Kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elissssssssss
Jak kochasz to pomow z nim i pomoz z tym nałogiem, a nie go rzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
pamiętam jak pojechalismy na wymarzone wakacje, oczywiscie z jego kolegami. Zamiast chodzic po plazy, on dzień zaczynal i konczyl na piciu wódki a po drodze było zaliczanie wszystkich barów. Z piciem sie nie wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elissssssssssa
bo pojechal z kolegami, czemu nie tylko z Toba/ z kim stajesz takim sie stajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana w koncu
elissss- a na przykład dlatego ze ciezko wynajac tanio domek jakbysmy pojechali we dwojke. Dobra ide zajarac nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo kochasz??tego pijaka????kochanie ja bylam ponad 4 lata z facetem i uwierz kamien spadl mi z serca!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elissssssssssa
mogliscie byc pod namiotem:) albo jechac z innymi niepijacymi kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co nie zrywaj uroczyscie
i oficjalnie, to tylko nerwy, Nie miej dla niego czasu, odmawiaj spotkan. Oczywisciepowedz,ze ci nie odpowiada to,ze pije i nie chcesz sie z nim z tego powodu widziec. Samo powinno zdechnąc, a ty sie rozejrzysz wkolo Jak pije, to nie musisz miec skrupulow wobec niego. Na pewno wie, ze to ci sprawia przykrosc. Wykręc sie ze spotkania i idz sobie na jakąs komedię. Po co masz przez palanta tracic nerwy, a nuz zrobi ci jakis numer - po co ci to. Zerwac zawsz zdązysz. Wydajemis ie ,ze liczysz ,ze on na tali wstrzas zareaguje przyrzeczeniem poprawy i zapewnieniami o swoim uczuciu. Moze nie zareagowac, a jak nawet, to czy dotrzyma? Nie oszukuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f..acet
to za godzinkę z minutami będzie następna smutna samotna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna fajna trzydziestka
Daj sobie spokój z takim gościem. Po ci Ci ktoś kto Cie upokarza? Ile jeszcze z nim wytrzymasz? Nie przeciagaj decyzji, tylko dzisiaj konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno. wiem, że takie czekanie wykańcza...pamietam jak czekałam, aż mój mąż wróci z zajęć na uczelni, żeby mu powiedzieć, że to koniec...jedne z najdłuższych godzin w życiu...spedziłam je na przemian tępo gapiąc się w tv i rycząc z nerwów. nie spędzaj z nim czasu zaraz po bo to pond siły..ja wyszłam wtedy z domu praktycznie tak jak stałam...ale wierz mi już następnego dnia jest lepiej, lżej... naprawdę mocno trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekaj
spadaj od razu w cholere !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×