Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Aga_bb
nie ma sensu z tobą dyskutować... albo nie masz żadnej rzeczy z Tuppe i bezsensu "plujesz po zębach" albo coś tam kiedyś kupiłaś/łeś, nie wiesz jak tego używać i zalega ci to gdzieś w półce...i wtedy faktycznie kasa poszła na marne...bo po co wydawać jak i tak to w kącie leży... jeśli już coś z Tuppe kupuję to nie jest to zbędnym gratem i przydaje się do wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktoś powie
wszyscy znajomi a raczej znajome chwalą sobie TE produkty :) ja osobiście skusiłam się na miskę harmoniusz (spoko - duży plus zajmuje mało miejsca), kostkarkę do lodu (super! jeszcze nigdy wyjmowanie lodu nie było tal proste :) chociaż sposób napełniania tego cudu jest dla mnie nadal tajemnicą - niby jest jakaś podziałka/miarka, ale za nic nie mogę dojść do tego, jak to się stosuje :-/) mały shaker (można bez niego żyć) no i pojemniki do mrożenia, które miały być super ekstra, ale jakoś nie widzę większej różnicy pomiędzy żywnością zamrożoną w pojemnikach, a zwykłych woreczkach ... może robię coś nie tak ... więc pojemniki, które miały być hitem w mrożeniu okazały się jedynie pojemnikami do przechowywania :( dziś skuszona po raz kolejny, kupiłam pojemniki do przechowwywania wędlin - te z krateczką (ale jakoś ta pokrywka słabo jest przylegająca ... wcale nie próżniowa :( będę wdzięczna za rady/wyjaśnienia i odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci doradzę
rozgrzanym drutem (takim do robienia na drutach :D) zrób w tych pojemnikach dziurkę od dołu i będziesz miała pojemniczki na zioła możesz wysiać nasiona do ziemi lub kupić gotowe ziółka w małych doniczkach i powkładasz do tych pojemniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niech mi ktoś powie- pojemnik z kratką, to z pewnością optima, nie ma szczelnej pokrywki bo przechowuje się w nim wędliny podsuszane, ser i np pokrojone warzywa, typu pomidor. Mój przedmówca to znany na forach prowokator, niezorientowanym radzę ignorować chamskie zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktoś powie
aha :) dzięki aksa :) kurcze brakuje mi w tych produktach instrukcji obsługi :D co do czego i jak ... skoro optima jest do kiełbas podsuszanych, to jaki pojemnik powinnam kupić, żeby móc w nim przechowywać wędliny typu szynka, polędwica itp. ??? a czy miałaś może przyjemność "obcować" :P z pojemnikami do mrożenia??? one też są dla mnie tajemnicą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech i ktoś powie- do szynek, sałatek, zup itp powinnaś mieć okrągły pojemnik, najlepiej z kółkiem w środku (czy szczelny sprawdzisz wlewając wodę, zamykając, odpowietrzając i potrząsając - gdy mocno trzyma i się nie wylewa to jest szczelny i tyle). Polecam Tobie odwiedzenie jakiegoś pokazu albo dystrybucji. Pojemniki do mrożenia bardzo mi się przydają gdy zamrażam zupy i sosy. Są elastyczne i mozesz wyjmować np. kostki zamrożonego sosu do potrawy, czy zupy do prosto do gara. Gdzieś wcześniej na tym forum ktoś rozpiswał się na temat tych pojemników. Produkty typu koper czy truskawki nie zbrylają się, są sypkie wciąż. Jednak najlepiej będzie gdy spotkasz się z jakimś sprzedawacą który wyjasni Ci jak dobrze je używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_1000
Witam jest już propmocje na tydzień 6/2011 od 31 stycznia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktoś powie
no cóż ... na pokazie byłam, Pani zachwalała i zachwalała :) pytałam ją o pojemnik do przechowywania wędlin i poleciła mi właśnie ten prostokątny, który jak się okazuje, nie do końca ma takie przeznaczenie ... dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktoś powie
przeszłam cały wątek hurraa ! 42 strony :) dowiedziałam się co nieco np. o zastosowaniu mojego shakera :) myślę, że muszę nad sobą popracować ;) w kwestii pełnowymiarowego wykorzystania naczyń :))) odwiedziłam tez str. internetową :))) rozumiem, że produkty promocyjne na dany tydzień sa tylko do wiadomości konsultantek i na stronie ich nie znajdę :-/ pozdrawiam dzięki za info !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_bb
Mam pytanie: czy wazy, łyżki, sosjerkę z Księżycowej Zastawy można myć w zmywarce? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_1000
Mam pytanie czy mógłby mi ktoś wysłać na maila ofertę na tydzień 6.2011 od 31.01.2011r, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam oto email: iwona_1000@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko Kochana!
Na zachodzie uciekają od tego badziewia w szkło, a w tej zakichanej Polsce taki szał na plastik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega mocny kons
witam jak czlowieku nie masz pojecia to nie pisz na forum bo poj.TW to nie plastik tylko tworzywo organiczne ktore w ciagu 3 lat rozklada sie w ziemi a plastik 1000 wiec chyba jest ruznica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7373
różnica - "ó"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
ten badziew to tylko domokrążcy polecają ani to ładne ani tanie ani dobre kadży was wyśmieje! obciach to mieć w kuchni ja kupiłam i ...dopiero się dowiedziałam , jaki to badziew ludzie, nie kupowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kupują
skoro chcą jeść z plastiku czy silikomu jak pieski czy kotki, przecież mogą się przed koleżankami pochwalić, że kupiły sobie kolejne gówienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
niech kupują masz rację u mnie koty jedzą z plastiku my z porcelany ćmielowskiej a gotujemy w nie w zepter, tylko albo kamionka bolesławicka, albo zwykłe ganki srebrne ta tańsza wersja, patelnie, rondle ja nie wyobrażam sobie mięsa z plastiku!!!! na dzis mam grzybki pogrzybek i prawdziwek na masełku+ ziemniaczki jutro pizza domowa sport! i kawa z białych filiżanek Ćmielów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
dodam , grzybki z zamrażalki, własnoręcznie zbierane nie badziew z marketu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
a pietruchę z ogródka trzymam w gazecie a masło w garnku z bolesławca i na targ jeżdżę wozem drabiniastym. Kąpię się raz w roku w aluminiowej bali jako czwarta, bo wpierw mąż i dzieci muszą się pochlustać. A po co wam ludzie cokolwiek, lepiej na pchli targ w sobotę pojechać wozem drabiniastym i gacie parciane lekko używane kupić mogę. Po co wam ludzie markety i wycieczki zagraniczne? U nas za miedzą piknie jak w tej Grecji przecie i kasy wydać nie trza nic a nic. No nie żebym nie miała siana, mam i owszem cały stóg za stodołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
cha, cha!\ ale badziew podszyw tylko mnie to szczyka!>:P pisz co chcesz, ulzyj swemu nieuctwu! ja właśnie kupiłam wakacje zna Bali i sram na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
tu dyskusja z gimnazjalistkami, matkami karmiącymi, bezrobociem i pośredniakiem.. taki poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marianna pe - jakież wyszukane słownictwo, "sram na Ciebie" :(.Jakoś nie uchodzi arystokratce - co to kawę zażywa z białych filiżanek Ćmielów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianko pp
skoro Twoje zwierzaczki spożywają pokarmy w miskach z tworzyw sztucznych, to nawet by pasowało - przy Twojej pozycji i zasobności portfela - by był to produkt Tuppe chyba nie doczytałaś jak wiele kobiet z tego topiku nobilituje używanie tych produktów, jak bardzo podnosi ich poczucie własnej wartości, ba! nawet poszerza ich horyzonty intelektualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym to by się przydało poszerzenie horyzontów intelektualnych: marianna pe: " ale badziew podszyw tylko mnie to szczyka!> pisz co chcesz, ulzyj swemu nieuctwu! ja właśnie kupiłam wakacje zna Bali i sram na ciebie" Słownictwo i błędy mówią same za siebie, gimnazjalista by się zgorszył, chrońmy nasze dzieci przed kontaktem z buractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i pojedzie na to Bali koło Balic i będzie k...mi rzucać i srać na wszystkich. Marianno pe- błagam nie wychodź z domu a jak już musisz to gęby nie otwieraj bo wstyd Polakom przynosisz, też nic nie pisz kobieto, po podstawowych zasad ortografii nie znasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniatko
mam przepisy, podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×