Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość do zdróweczko
Nie wiem czy w Milo uda Ci się zrobić ciasto drożdżowe, to typowa miska do miksowania mikserem , pokrywka nie zamyka się szczelnie, tak jak w miskach do drożdżowego poniżej masz cały opis do tych misek: Miski Milo Miski, które zamieszają ci w głowie... Te rewolucyjne najnowsze miski Tupperware pozwolą na wyjątkowo sprawne i łatwe wymieszanie składników. Z powłoką antypoślizgową na spodzie, ergonomicznym i pewnym uchwytem a także wyprofilowanym lejkiem sprawią, że będziesz chciała używać je w swojej kuchni codziennie. Kolekcja Milo to 2 pojemności: 1.5L i 3L. Każda miska składa się z: Naczynia głównego z powłoką antypoślizgową Nakładki na miskę z nóżkami antypoślizgowymi, Pokrywki od Mini Miski z serii Finezja Miska 1,5l jest idealna do ubijania białka lub kremu, przyrządzenia majonezu, farszu, ciast czy sosów Pojemność 3l pomoże przy przygotowaniu większej ilości ciasta, dokładnym miksowaniu i ubijaniu Powłoka antypoślizgowa pozwala na stosowanie misek z Kolekcji Milo: Bezpośrednio na blacie kuchennym Lub przy użyciu nakładki jako podstawki. To drugie rozwiązanie umożliwia łatwe i wygodne dodawanie składników i wymieszanie zawartości bez trzymania miski w dłoni Nakładka: Zapobiega rozpryskiwaniu podczas miksowania Może służyć jako podstawka do misek Milo 1.5L i 3L. Aby zaoszczędzić miejsce w szafkach kuchennych, miski wkładamy jedna w drugą, nakładkę mniejszą nakładamy na większą i obiema przykrywamy złożone miski. Kolekcję Milo możemy używać w połączeniu z serią Finezja, dzięki tej samej średnicy otworu w nakładce co pokrywek do Mini Miski do ciasta czy Dzbanka 1l. To również umożliwia zastosowanie innych elementów serii Finezja takich jak Krajalnica, tarki czy Cytrusik. Na misce 1,5 l Krajalnicę możemy używać z ramą lub bez, natomiast na misce 3l tylko same wkłady. Aby dopasować elementy Finezji do nakładki: Zawsze zacznij od ułożenia nakładki na blacie kuchennym. Pokrywkę z Finezji nakładamy na nakładkę i przyciskamy dłonią aż do momentu kliknięcia. W przypadku tarek krajalnicy ostrożnie dopasuj elementy Finezji do nakładki i naciśnij boki z tworzywa aby uniknąć skaleczenia. Jeśli chcemy użyć je z ramą, najpierw dopasuj tarki do ramy a następnie całość do nakładki Milo. W przypadku Cytrusika naciskaj na jego krawędź aż usłyszysz kliknięcie. Mini Miskę oraz Dzbanek z serii Finezja, nałożone na miskę Milo wypełnioną ciepłą wodą z nakładką, możemy zastosować również do roztapiania masła lub czekolady w kąpieli wodnej Sito z serii Finezja doskonale pasuje swoim rozmiarem do Miski Milo 3l i pozwala na wygodne odsączanie składników Obie Miski Milo dopasowane są także do Wagi kuchennej z serii Finezja. Użytkowanie: Można myć w zmywarce. Pamiętaj aby zawsze umieszczać tarki w nakładce leżącej na blacie kuchennym. Elektryczne miksery mogą zarysować powierzchnię Misek Milo co nie wpływa na ich efektywność Nie stosować w kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach. Składniki z dużą ilością karotenu mogą powodować niewielkie przebarwienia produktu, nie jest to jednak podstawa do reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdróweczko
kupuj obie miski i przy okazji jakieś inne klamoty, nawet jeśli nie przydadzą się, to pochwalisz się sąsiadce i będziesz na nią mogła napuścić konsultantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za wyjaśnienie co do miski Milo :) .... a do osoby która mi radzi biec do sąsiadki....to wyjasniam , ze jesli cokolwiek kupuje do swojego mieszkania to nie po to aby sie chwalic przed innymi, na taka "zabawe" to jestem zbyt poważną osoba. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przedmówcy- co Ciebie obchodzi co mam, do czego używam i z kim się spotykam . Moje pieniądze moja sprawa a Ciebie żółć zalewa bo Ciebie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to było do przedprzedmówcy (niezaczernionego oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aksa
super, też Cie popieram, to forum było fajne, a tu jekis ferment nam się wciął.... nawet nie chce mi się pisać ( alcia widzę też milczy) dzisiaj testujemy kuchcika, w poniedziałek napiszę o bezikach z bitą śmietaną no i szykujemy się na zapowiedź NPŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro robię deser Tyramisu w Lilianie....ach na sama myśl juz mi "slinka leci" :) wg tego przepisu DESER TIRAMISU Składniki: 4 żółtka, szklanki cukru, 500 g sera maskarpone, 400ml śmietany 30% lub 36%, 1 szkl. mocnej kawy, 50 g alkoholu, 2 paczki biszkoptów, kakao Sposób przygotowania: Utrzeć mikserem żółtka z cukrem na kogel mogiel, ubić śmietanę. Do utartych żółtek dodawać stopniowo mascarpone, ubijać na gładką masę, na koniec dodać bitej śmietany. Biszkopty moczyć w kawie z alkoholem i układać w Lilianie jedną warstwę, potem posypać kakao, na to położyć krem, posypać kakao i położyć drugą warstwę biszkoptów moczonych w kawie z alkoholem. Mam nadzieje ze tym deserem mile przyjmę moich gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzialulka
cześć jestem nowa w tym temacie i muszę przyznać miska do ciasta drożdżowego i liliana są super!!! wrzucam przepis na deser w lilianie szybko i tanio: mleko skondensowane niesłodzone 2 szklanki niepełne 2 galaretki przygotowanie dwie galaretki rozpuszczam w pół litrowym garnuszku zostawiam do ostygnięcia mleko skondensowane ubijam mikserem. do tego dodaje chłodną galaretkę. wlewam do liliany wkładam do lodówki na ok 2 h może krócej i gotowe!!!!! dzieci to uwielbiają tak zwana pianka;) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Przeciez to samo mozesz zrobic w kazdym innym naczyniu. No bez przesady... Moim zdaniem ciekawsze produkty ma holenderskie Rosti Mepal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
...albo szwajcarskie Kuhn Rikon, czy tez brytyjskie Joseph Joseph. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuuulka
no tak mogę zrobic w innym naczyniu ale ładniej i smaczniej jest w lilianie;) próbowałam z innego i nie jest aż takie piankowate;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
to jedno wielkie gówno! bo plastik! zdecydowanie polecam gary ze stali chirurgicznej lub szkło! ZDROWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
A widziałaś asortyment firm które wypisałam wyżej. Sprawdź ich strony internetowe w Google. Zobaczysz, że Tuppsy wcale nie są tak atrakcyjne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie z innej
paczki: co myslicie o butelkach dla niemowlat i innych produktach dla dzieci tuuperware? Warto? Nie warto? Czy dzieci chca z nich pic? Jaki jest asortyment, tj. co jest do wyboru? Moze ktos z obecnych tu fachowcow wypisac oferte i wkleic zdjecia? Czy ktores z wszych dzieci korzysta/korzystalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego że
ale one muszą Tipsy, bo już załapały się na lep firmy i myślą, że plastiki są super nie przekonasz naiwniaczek, że można ciekawsze i zdrowsze kupić np. ze szkła czy stali nier. nie wspominając o cenie - za co? za plastikową michę :D, ale możesz przeczytać, że ją stać na plastikowe badziewia, czyli badziewie jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego że
tupsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla dzieci kubek niekapek, który sprawował się dopóki córki zęby nie wyrosły i nie zaczęła go gryźć. Wymieniałam go już 4 razy (w ramach gwarancji). Zaletą jego jest że faktycznie nie kapie i dobrze przewodzi fale mikrofalowe. Kiedyś dla starszych dzieci miałam kubek niekapek aventu ale uszczelka szybko przeciekała i w sumie leciało z niej wciąż. Miseczk dla maluchówi są szczelne, łatwe do transportu, do podrzewania w mikrofalii i jedzenie nie psuje się. Dla starszych dzieci mam bidony, które są nie zniszczalne, ale nie można do nich wlewać wrzątku. Wszystko na stronie www.tupperware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie z innej
Aksa, a dla niemowlat? Znasz butelki Tiwi? Jakie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelki Tiwinie używałam dlatego nie mogę jej porównać z innymi. Kilka ich sprzedałam - nie miałam żadnych zastrzeżeń od klientek. Wiem, że świetnie nadają się do mikrofalii bo podgrzewa się zawartośc a nie sama butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie z innej
Aha, dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulinek_
tyle chemii dookoła i jeszcze własnym dzieciom serwujecie plastik i mikrofale a potem się dziwić będziecie,że chore, nowotwory... zachód przeszedł na szkło, a na wschodzie dopiero plastik modny, wiadomo ciemnogród i każdą kasę wyda na kolorowe szpejostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulinek_
u koleżanki ustawiają te kolorowe miski i tak jedzą jak psy z plastiku, niczym karme dla kundla, bo to jedzenie to ryba i ryż moczone we wrzątku ..nic dodać nic ująć sprawa gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinek lecz sie na glowe.
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulinek_
wyobraź sobie, że nie ma potrzeby, za to innych leczę na tzw głowę i jest tego mnóstwo... każdego sprawa czy je z psiej miski, jednorazówki czy porcelany czy też nabija kasę dystrybutorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Twojej widomości ulijanek czy jak ci tam, jadam z porcelany po babci ( z Chodzież), sztućce po babci- Gerlach, garnki Tefal. Używam też cudu kuchennego opcjonalnie, a naszych misek wciąż . Nie mam nic do szkła, nie epatuje nienawiścią i złością. A tak przy okazji, szkoło i ceramika za grosze w marketach pochodzą z Chin (jak większość towarów), kosztują grosze a zarabiają na tym przedsiębiorczy rodacy, zamawiając kontenerami niecertfikowany szit - sprzedając go na wagę- wcale nie tak tanio, jak się okazuje przy kasie ;). No chyba , że się mylę a szkło, porcelana i stal nierdzewna są za darmo i nikt na nich nie zarabia? Poza tym moje zwierzaki jedzą z misek ze stali nierdzewnej a dzieciom nie wyobrażam sobie podać mleka w butelce ze szkła czy w misce ze stali. Na tym kończę mój wywód i dyskuję, mam wystarczająco klientek w realu, nie muszę tu nikogo agitować - trudno mi pojąc tylko ten chamski i napastliwy język (myślę, że to kwestia nieszczęśliwego życia, które się ma w realu a tu sobie bezkarnie można, anonimowo przecież, pojeździć po kimkolwiek). Każdy może miec swoje zdanie ale nalezy umiec je w sposób kulturalny wyrażać. Czego życzę wszystkmi w nadchodzącym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aksy
co Ty tak się doszukujesz nieszczęścia u tych, które mają Tuppsy gdzieś na ostatnim szkoleniu tak Ci kazali gadać? :D że niby to podnosi Twoją wartość, posiadanie plastikowych mich jest gwarancją szczęścia i dobrobytu? :D puknij się w ten swój tuppowerowy łepetynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedziałaś na zaczepkę
czyli zniżyłaś się... ale spoko... Twój poziom wcale nie odbiegał od tamtego... nie musiałaś kucać, troszkę tylko schyliłaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma wolna wole, i prawo kupowac oraz zyc jak mu sie podoba. Co komu do tego ???? Nie rozumie jednego; jezeli nie interesuja mnie lub nie uwazam przedmiotów z Tupperware czy innej firmy na dobre do uzytku , to nie zagladam na takie fora , stronki czy do firmowego sklepu. No i nie dyskutuje na temat tychze przedmiotów. Poniewaz byłoby to niedorzeczne i bardzo dziecinne zachowanie. Nie rozumie osób które czepiaja sie nie wiadomo o co i po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dyskutować i miec różne poglądy. Należy je jednak wyrażać w przyzwoity sposób, bez epitetów. Co do tupperware- krytyka "specjalisty" nie dotyczy samych naczyń, ale osób, które je używają , za sam ten fakt. Żadnych merytorycznych uwag, podpartych doświadczeniem. Co innego jeśli ktoś uzna, że np. lilianę można zastąpić szkłem np. czy stalą - jego wybór. Pomyślał i uznał że tupper nie dla niego, bo nie potrzebuje misek w których szynka tydzień się trzyma. No i dobrze, bo ma swoje argumenty. No i ta tym polega dyskusja- na przedstawianiu rzeczowych argumentów, nie zaś na obrzucaniu błotem ludzi, którzy stwierdzili inaczej, nazywanie ich opętanymi łepkami itp. ;(. Oj nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
dziwne, bo mnie szynka obślizgła w tym naczyniu i to kilka razy nawet świeżo otwierana w sklepie proszę teraz o pakowanie próżniowe i wiem,że nic się nie dzieje, nawet za granicę bierzemy chciałam toto reklamować,ale gdzie tam, wciskają ,że stare kupiłam i one mają świeżutkie wędlinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×