Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a miska zostaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Nie mamy przepisów na ciasto na chałkę w torbie konsultanta.Proszę o cały przepis.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Barszcz czerwony w cudzie kuchennym. ---------------------------------------------------------- 5 czerwonych buraków obrać i posiekać w szefie kuchni.Przełożyć do cudu kuchennego,Dodać dużą cebulę,3 ząbki czosnku,sok z dużej cytryny,kieliszek oliwy sojowej,łyżkę soli,3 łyżki cukru,kostkę bulionu z kury i wołową(rozpuścić w odrobinie gorącej wody ),łyżkę majeranku,2 liście laurowe,pieprz mielony,ziele angielskie,2 gożdziki zapachowe,1 łyżeczka przyprawy do grzańca. Wszystko zalać gotującą wodą prawie do pełna,przykryć,odstawić na pół godziny. Do tego pyszne rogaliki z gotowego ciasta francuskiego. Ciasto rozłożyć na rogalomanii ,na ciasto plastry szynki konserwowej(cienko pokrojonej)na szynkę plastry żółtego sera.Przejechać wałkiem,wycięte,zwinąć.Posmarować jajkiem(rewelacyjny jest silikonowy pędzelek),wstawić do nagrzanego piekarnika 180st.na 8-10 min. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Witam! czy ktoswie co sie dzieje z Paulinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto chałkowe drożdżowe bez jajek. Podgrzać 250ml mleka na rozczyn. Wlać do MixMaxa, dodać 4łyżki cukru i 4łyżki oliwy/rozpuszczonego masła i 50g drożdży. Wymieszać. Do miski do ciasta wsypać szklankę mąki (prawie cały słodki młynarz), dodać rozczyn, wymieszać łyżką silikonową. Dodać znów całą szklankę mąki, zamknąć i okrężnymi r*****i wyrobić kulę - naprawdę się udaje - myślałam, że się nie da a się dało. Miskę odpowietrzyć, wrzucić na ciepłą wodę i jak na rogaliki to po jednym "pyknięciu" jest gotowe. Na chałkę trzy "pyknięcia". Smacznego PS: W całej Polsce obowiązkowo 4 przepisy wchodzą w skład torby startowej już od 1,5roku - chałka, ziołowy chlebek, kawa i drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero dziś dowiedziałam się o tym ,to znaczy że dystrybucje robią co chcą i nie wszędzie dają te przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Dziękuję za przepis na barszcz. Na pewno wypróbuję zwłaszcza, źe jest z przyprawami, które bardzo lubię. A serowy młynek rzeczywiście do czekolady cudeńko. Do sera jeszcze nie próbowałam ale jak pokazałam koleźankom jak ściera czekoladę to od razu zamówiły. No i faktycznie przepisów do torby nie dostałam a ten na chałkę ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Diamonths czy do tego ciasta nie dajesz żółtek, bo ja daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony przepis na potrawy z dyni? oczywiście przy użyciu tupperware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Serowy młynek rozkłada się na części i bardzo łatwo sie myje i składa. Jest przydatny do bezpośredniego posypania potrawy startym parmezanem, czekoladą lub żółtym serem. Bardzo pomocny. Jednak Do ścierania większej ilości, na zapas, raczej nie, bo można się "zatrzeć" na śmierć , wtedy raczej francuski młynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodaje żółtek, bo w tym cała zaleta ciasta, że jest bez jajek. Ale wiadomo, że na ciasto z kruszanką można dodać żółtka, żeby ciasto było bardziej delikatne i bardziej żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Kluseczki z dyni na kluseczkomanii. -------------------------------------------------------- 1 kg. ugotowanej dyni zmiksować w ekstra szefie kuchni,do tego dodać jajko,sól,pieprz,30 dkg,mąki pszennej.Zmiksować. W garnku na kuchni zagotować 4 litry osolonej wody. Kluseczkomanie położyć na garnku i prosto z szefa wylewać na kluseczkomanię i przecierać na gotującą wodę.Zamieszać,gdy się dobrze zagotują wylać na sito tupperware lub na półmisek. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ma ktoś jakiś przepis do cudu żeby zajęło to ok 15 minut bardzo proszę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za kluseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Szybko w cudzie kuchennym.-brokuły w sosie czosnkowym. Brokuły podzielić na małe różyczki (końce obciąć-wyrzucić),włożyć do cudu do tego pierś z kurczaka pokrojoną w kostkę zalać osoloną wodą,zamieszać.Przykryć pokrywą,odstawić na 20min.W multi rozdrabniaczu zrobić sos czosnkowy(1z.czosnku,2łyżki majonezu+150ml.jogurtu gęstego+sól+łyżeczka cukru+pieprz,zmiksować. Odcedzić ,wyjąć na perłę płaską i zalać sosem. Posypać prażonym słonecznikiem lub migdałami (lub bez tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki kika za przepis wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Co jest za aktywność w tym tyg.,bo nie byłam w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj ac za 500 to pojemnik kolory tęczy wysoki pojemność 5,5 litra ,ale kochana za 700 Extra Szef powodzenia może jeszcze zdobędziesz mi się chyba już nie uda miałam marne party .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w promocji jeszcze miska do ciasta 49,90 ,rogalomania 74,90 ,stolnica 52,90, i serowy młynek 69,90,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika skąd jesteś ciekawa jestem czy też macie te same promocje napisz proszę jak sprawdzisz w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Dzięki.Jestem z Warszawy a ty? Dzięki,że mi napisałaś,bo jeszcze dam radę na 700. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jakieś przecieki jakie będzie ac na 42 tydzień proszę napiszcie.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Już po mitingu napiszcie,co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam biuletyn dodali zestaw obieraczka pionowa +ventsmart 800 ml 59,90,Zestaw Multi rozdrabniacz+Zestaw uzupełniający do rozdrabniacza plus169,90,Bazyle owalne 1,7 litr za 29,90 i 1,25 litra za 26,90 jest jeszcze rogalomania ,stolnica ,miska do ciasta .AC za 500 to świeży ogród 6 litra za 700 kuchcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Wanda i nie powiedzieli co bedzie. W Tarnowie zawsze wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Dzięki Wanda. Jak na tygodnie rekordów to szału nie ma. Obieraczka i szklarnie niedawno były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×