Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
co nowego w tym tygodniu na aktywność i oferty dodatkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_Elka
Czy ma ktoś do sprzedania naczynia z serii Inspire (z czarnymi rączkami)? Nie ma ich w ofercie katalogowej więc pozostaje zakup w inny sposób. Proszę o info na email: info@artuvia.eu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T36- śniadaniówka jak F16 cała biała 19,90 T36 i 37 - pojemnik na jajka, jajeczny garnuszek zestaw lub osobno. AC 36-39 1x tydzień 500zł = cukiernica perła, 2x tygodnie po 500zł= cukiernica + perła płaska 1,3l, 3x tygodnie po 500zł= cukiernica, 1,3l i 2,3l płaska perła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a za ile bym u was kupiła bidon???????? sam bez sniadaniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Mam do Was pytanie czy jak bym chciała zostać konsultantką Tupperware czy mam obowiązek w każdym tygodniu coś sprzedać? Czy to działa mniej-więcej jak konsultantka np.Avon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Konsultantka zamawia jak chce, nie musi co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie chyba skuszę się aby zostać taką konsultantką bo produkt jest super. Sama mam kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że mogłabym kupować po niższej cenie a może jakaś koleżanka skusi się aby kupić taki pojemnik. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozecie w skrócie wyjasnic zasady bycia konsultantka??? chciałabym nia byc ale kupowac przede wszystkim dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Konsultantka w tupperware praktycznie nic nie musi. Kupuje kiedy chce i ile chce. Oczywiście system jest tak zbudowany aby motywować do kupna i jak najwięcej i co tydzień bo wtedyzbiera sie fajne nagrody. Ale nie ma żadnego przymusu. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zna ktoś aktywność i oferty dodatkowe na ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Brzegu woj.opolskie. Kupiłam już sporo rzeczy z tupperware i jak jest u mnie jakaś koleżanka to jak podaję np.sałatkę w jakimś fajnym pojemniku to pyta skąd mam,gdzie kupiłam więc zastanawiam się czy nie na poważnie wziąć się do promowania i sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Jakie oferty na ten tydzień, ktoś już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przy zapisie ponosi sie jakies koszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Trzeba zrobić zakupy za 400 zł i dostajesz torbę konsultanta a której są produkty wartości katalogowej ok.200 zł. Ale warto zrobić zamówienie na 500 zł bo wtedy załapujesz sie na wszystkie nagrody.podaj meila to ci wszystko napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dobrze zrozumiałam ze trzeba zrobic zakupy za 400 zł przy zapisie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkania odbywają się w Brzegu.o szczegóły można zapytać w dystrybucji w Opolu mogę podać kontakt na biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł zeby dołaczyc do Tupperware to wielka przesada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt na biuro w Opolu. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że wcześniej nie wiedziałam,bo w sierpniu akurat zrobiłam zakupy w Tupperware na 400zł i mogla bym już być konsultantką. No cóż- życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytałam na głównej stronie Tupperware żeby zostać konsultantką trzeba zrobić party na którym będzie zakup za 400zł i wtedy koszyk konsultantki można kupić za przysłowiową złotówkę. Pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to widzę- nic tylko 400 zł a potem się okazuje cała reszta, tak jest wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Do gość! Nie rozumiem dlaczego poddajesz w wątpliwość rzetelne informacje. Dowiedz się proszę u źródła a potem ewentualnie komentuj. Nie wiem jak jest gdzie indziej, w tuperware jest tak jak napisałam. Nie wyobrażam sobie aby ktoś zmuszał mnie do czegoś czego nie chcę, jeśli by tak było po prostu dochodzę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Oczywiście odchodzę. Ale z samego rana trochę chumoru nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Humoru :D warunki na zapis beznadziejne, odrzucaja nowe osoby, mnie odrzuciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Tak jest - humoru. No niestety byk jak się patrzy. Czy robił ktoś w cudzie schab gotowany! Bardzo proszę o przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Gość. Szkoda, że Cię odrzuciło, bo naprawdę warto. Sprzedajesz za 400 i dostajesz torbę w której są produkty za min. 250zł. W której firmie można od 400 zł zarobić 50 procent. Chyba w żadnej. A potem sprzedajesz masz marżę 23 procent, prezenty, które można sprzedać jeżeli je mam lub nie potrzebuję. Można różnie odbierać tę firmę, mnie też nie wszystko się podoba, ale zarobić naprawdę można i mieć dostęp do super produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole 774579197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole Darek 604433789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja chciałam produkty dla siebie kupowac i nie chce zadnych prezentacji w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lena
Dziękuję na namiary do dystrybucji w Opolu i do pana Darka. Chyba jest zalogowanych kilku gości dlatego rozmowa jakaś taka nie dorzeczna. Ja raczej w niedługim czasie zostanę konsultantką bo produkty są super a koleżanki pytają skąd mam pojemniki więc czemu by nie skorzystać i spróbować swoich sił na tym polu. Trochę boję się pierwszego party ale świat należy do odważnych więc chyba nie mam nic do stracenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×