Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a za 500 to co będzie ,bo to błyszczące za 1500 to już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można prosić biuletyn na maila - violetta18@poczta.onet.pl z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze mi wysłac biuletyn dzim11@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula_32
ja też na meila poproszę magdulaaa_27@o2.pl Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mogłabym też poprosić, zaczęłam ten temat więc może też się uda dostać rafael.alicja@wp.pl dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja rownież proszę o wysłanie biuletynu na e-maila malnas1@wp.pl Z góry ogromne dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś może do sprzedania nową pierogomanie na małe pierożki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Proszę Poznań -napiszcie,co będzie dodatkowo w promocji w turbo tyg? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Proszę Poznań -napiszcie,co będzie dodatkowo w promocji w turbo tyg? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Proszę Poznań -napiszcie,co będzie dodatkowo w promocji w turbo tyg? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Tak to Turbo tydzień, nie ma nic dołozonego, tylko to co w dwóch ulotkach. Za aktywność 500 - nóż precyzyjny i mała deska, 1000- do tego jeszcze nożyczki wszystko w kolorze limonki, 1500- dodatkowo torba różowa na neo, albo rezygnując z wszystkiego garnek mirage 2,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pierożkomanie na 40 małych sztuk jeśli interesuje to kontakt na maila saba95@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam w niedzielny poranek.Jestem już po party,wyszło pięknie,1900zł obrót i 1 rekrutacja.Zrobiłam sałatkę brokułową w wazie i w cudzie.Czyli brokuły i ryż ugotowałam w wazie 3.5l,a pierś z kurczaka w cudzie kuchennym.Resztę warzyw posiekałam w szefie kuchni i wymieszałam w różowym maksymilianie.Pycha.Sprzedałam:szefy kuchni,wazy,łyżki silikonowe,maksymiliany,noże.A wy konsultantki,jak w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można zapytać o więcej informacji na temat tej sałatki z brokuła i kurczaka? Zwłaszcza o gotowaniu w wazie... Nie jestem jeszcze biegła we wszystkim i byłabym wdzięczna za podpowiedź. Gratulacje za wynik! U mnie 100 mniej na liczniku, ale z dwóch party:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Był ktoś na meetingu. Co ciekawego w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z trzech party 5200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Sałatka brokułowa-1 brokuł,5jajek(ugotować)1p.kukurydzy,2łyżki majonezu,1 pierś z kurczaka,5ogórków konserwowych,por,sól,pieprz,1 papryka czerwona,1 torebka ryżu UNCLE BENC. Do wazy wkładamy przekrojoną wzdłuż pierś z kurczaka i drobne różyczki brokuła.Zalewamy wszystko gotującą osoloną wodą ,przykrywamy i odstawiamy na pół godziny.(nie zaglądamy).Do cudu kuchennego wkładamy ryż i zalewamy gotującą wodą na pół godziny.Wszystko odcedzamy.Kroimy w szefie kuchni warzywa,mieszamy wszystko razem+majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika czy Ty masz na myśli wazę z Księżycowej zastawy? Sorry za dociekliwość, ale nigdy nie słyszałam jeszcze o gotowaniu w księżycowej jak w Cudzie.... a to byłaby całkiem fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg gość
Witam dostałam w prezencie wazę bella z sitem zieloną i dzbanek litrowy na kompot chętnie odsprzedam nowe nieużywane mam już taką wazę a dzbanek mam większy więc nie potrzebuje marshall_8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulaaa_32
Witam, Był ktoś na dzisiejszym meetingu i powie mi co jest na ten tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu na promocji Szef Kuchni zielony za 199,9 oraz Easylinia Noz do sera za 69,9 też zielony i na dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyższych ofert doszła też nowa ulotka Tupperware Pod choinkę wazna do15 grudnia. Tam jest Otwieracz Fryderyk do puszek za 89,9 Korkociąg za 89,9 Zastawa Bella (półmisek z sitem, Waza z chochla1,1l , Półmisek plaski 600ml.) za199,9 . Kolor zieleń z seledynem. Bufet Bella za 69,9 Ściereczki czyszczenia samochodu 3 różne z mikrofibry za 99,9 Turban za 54,9 Zestaw ściereczek z mikrofibry (okulary,do odkurzania i wielofunkcyjna) za 87,7 Zestaw Tuptusie (kubeczek, Bolek i Lolek , sztućce, miseczka 500ml, łyżeczka do karmienia) za 199,9 Garnek KKSK 7,6l za890 Patelnia grupowa z teflonem KKSK za 790, Ultra Pro 3,5l z pokrywa w zestawie z Łyżka Neo do serwowania i Przepisami za 484,6 Nożyce katal. za 99,9 Pojemnik Cristal Plus 600 ml w etui za 99,9 i dwa razy Silikonowe Babeczki za 119,8 Jedne Babeczki za 69,9 TYLE:) Sorry za sposób opisu ale pisze z telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulaaa_32
Dziękuję bardzo :) A co jest za aktywność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patelnia i owszem grilowa gdyby ktoś się nie zorientował, a ściereczki i ultra pro to nie zestawy promocyjne tylko w cenach katalogowych, ale skompletowane tak, żeby pokazać jakie można przygotować zestawy z tupperware za aktywność pojemniki cristallo róż fiolet turkus 400 600 i 800 ml za 500zł, wyższych poziomów brak komu z was udało się zdobyć bazyla fioletowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Witam. Ja zrobiłam cel i bedę mieć bazyle. Ale sama miałam udane prezentacje na 4.400 i to mi podciągło obrót grupy. Ale dziewczyny też się starały i dzieki im za to, bo przysłowie mówi ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Nam też sie udało. Bardzo sie cieszę. Może jeszcze coś dorzucą na święta bo na razie oferta mikolajowa mizerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Jeżeli chodzi o gotowanie w wazie ,to jak najbardziej,to co w cudzie kuchennym można też i w wazie księżycowa zastawa.Jeszcze szybciej się gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×