Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Witam.jakie macie opinie o miskach z serii Perła stołowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczki, w tym te do szyb, są kilka razy w roku w promocji. Wiedząc, że je potrzebujecie, dlaczego nie kupicie je sobie na zapas? jak można każdego tygodnia biadolić, że potrzebujecie ściereczek? Z drugiej strony, jak one są takie świetne i najlepsze na świecie, to przecież jest katalog !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam mnie nie stać na "" zapas"" magazyn w domu odrazu 10000 szt wolę kupować po trochę tyle ile mi pasuje. Nigdy nie robie zapasów bo do bogatych nie należę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kupuj z nie go sama !!!!!! ja chce z promocji widzicie drodzy klienci to sie nazywa koleżanka konsultantką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy co tydzień biadolicie w sprawie ściereczek. Przecież wiadomo, że ich co tydzień nie będzie. Druga opcja - działajcie w kierunku obniżenia ceny katalogowej dla tych ściereczek. Wtedy będziecie miały promocje 365 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką tupperware, ale ściereczki kupuję wyłącznie ACT. Dlatego dla mnie promocja na ściereczki, to stracona promocja. Każda ma inne potrzeby i ja bym wolała inne produkty niż ciągle ściereczki i ściereczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wyprzedaż ,to powinna być po korzystnych cenaca nie Julian- 64,9 zł.Skąd taka cena? Pani Marianno ,pora się obudzić i proponować korzystne ceny.Niebawem Zjazd Krajowy a konsultantek i menadżerek zakwalifikowanych jak na lekarstwo. Potrzebne są promocje i nowości,żeby przyciągnąć gospodynie i gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klientka ja nie kupuje dla siebie ,tylko dla klientów i ciągle tych nowych jak już . Act scierki są sporo drogie, a w rankingu sprzedaży Tupperware ścierki biją na głowę ACT po ilości sprzedaży .Nawiazujac do tematu te promocję cały czas się powtarzają np maselniczki ile można ich kupować , obieraczki i tak można wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zauważyć, że to nie jest Julian za 64,90 - Julian jest w kształcie prostokątny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, skąd ty masz takie rankingi sprzedaży....Jak już, to ściereczki "Jan Niezbędny" czy Vileda biją wielokrotnie sprzedaż tupperware. Tutaj nie chodzi o poziom sprzedaży bo to zależy od sieci sprzedaży. I to nie ma nic wspólnego z jakością. Poza tym i to jest chyba najważniejsze - każdy kupuje co chce. Ja chcę ACT, więc sobie je kupuję. Testowałam tupperware i po prostu wolę ACT. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce kupować Tupperware ściereczki po 32.90 zł i nic ci do tego , ty sobie kupuj act . ACt mają małą sprzedaż niż Tupperware i tu Cię serce boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma mnie boleć, jak ja nie sprzedaję ani jednego, ani drugiego. Po prostu jako klientka wyraziłam swoją opinię. No ale oczywiście profesjonalna konsultantka od razu musiała na mnie naskoczyć. Bo jak to tak można, aby wybierać coś innego niż tupperware. Ech, to tylko potwierdza, że jak najdalej od tej firmy i jej niektórych konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę, że znowu uaktywniła się ślepa fanatyczna tupperware, które nie przyjmuje zdania kogoś, kto wybrał inny produkt. Po co te docinki? Niech kobieta kupuje, co chce. Co ją ma boleć? Czy Ty w ogóle rozumiesz, co piszesz? To, ze jesteś ślepo zapatrzona w tupperware, nie oznacza, że inni też muszą kierować się taką ślepotą. Trzeba uciekać z tego forum, bo tutaj zamiast informacji panuje fanatyzm. Albo kochasz bezgraniczną miłością tupperware, albo "profesjonalistki" ciebie zniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno powinnaś ucieć to jest też moja sprawa co ja chce kupować a ona nie musi mi zarzucać swoje i ty też. No to pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,to mały książę,nie Julian,ale jak by to zwał,to cena z kosmosu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi podpowie,ktora tarka jest naprawde dobra do tarcia skórki z cytrusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli używasz często warto kupić tę z serii neo, obecnie w promocji. Jest ostra wygodna nie ślizga się ma odpowiednią wielkość. Ta natomiast z klik klaka akcesorii jest trochę mała i trzeba ją trzymać w rękach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ACT za firma ? Jak działa konsultantka jakie zarobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaassś
T U P P E R W A R E L O V E M Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PYTANIE jaką wartość mają sztućce na 4 osoby te co ostatnio były za rekrutacje ? Chce je sprzedać bo nie podobają mi się: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam taki zestaw dla 4 osób ostatnio na allegro w cenie 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztućce-640 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
640zl to chyba za Zeptera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki myślę że cena 180 zł jest ok , 640 zl to przesada sama bym za tyle nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie czy w tyg31 bedzie jakas aktywnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje w tupperware same smieci wyprzedaja i jak tu obroty robic,kiepskie prezenty,nagrody gowniane,cele do zrobienia nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×