Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Doszło coś w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu nic nie doszło a nawet więcej sa braki mega trojka i swieza czworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień z miesięcznej ulotki i juz są braki, śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientujecie się kiedy będą dostępne brakujące miski w oferty miesięcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby dać coś w zamian, ciekawe jak tam ich bilanse po wprowadzeniu rewolucyjnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z ta mega 3? Wie ktos cos czy beda jeszcze doatepne czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braki występujące w zamówieniu będą dołączone do twojego zamówienia w ciągu 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli,żeby odebrać braki musisz złożyć zamówienie w ciągu 4 tyg.Tylko nie wiadomo kiedy? Bzdura.:( Braki powinni wysłać na swój koszt.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie o tyc brakach,żeby przysłali sms lub maila,kiedy będą dostępne i że to oni powinni wysyłać zaraz po uzupełnieniu na swój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale płacić trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o braki w zamowienu, bo te miski zniknęły z oferty miesięcznej. Ponoć od piątku mają wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczyłam wspólprace z tupperware mam do odprzedania w niskich cenach produkty min 40 zl mix max ,forme kokon 40 zl ,dekorator 45 zl ,wyciskarke owocową 40 zł miska krystaliczna 2l 40 zł miska 2l inna 36 zl myłnek kskk 35zl exstra szef bez pokrywy duzy 70 zł .kontakt na CrazyAsia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczyłam wspólprace z tupperware mam do odprzedania w niskich cenach produkty min 40 zl mix max ,forme kokon 40 zl ,dekorator 45 zl ,wyciskarke owocową 40 zł miska krystaliczna 2l 40 zł miska 2l inna 36 zl myłnek kskk 35zl exstra szef bez pokrywy duzy 70 zł .kontakt na CrazyAsia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć miski będą dostępne od piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braki dosyłane są na koszt firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisali,że dołączymy do nast.zamówienia w ciągu 4 tyg.To nie wyślą na koszt firmy. Tak,jak w avonie.Jak są braki,to dołanczają przy nast.zamówieniu,może to być za pół roku nawet. Może u nas zmienią,tylko tak napisali. System trzynasto-tygodniowy jeszcze nie działa.Prezenty będą dołanczane po 21 tyg.To jest chore.Uruchomić do końca nie działający system.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie brakowało w zamówieniu gadżetów na wartość 8 zł i wysłali na własny koszt osobną paczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka kpina zamówienie realizujemy w ciągu 72 godz u mnie mija już 144 godz paczki nie widać zero wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dobry tupperware odchodzi do lamusa. Jak można wprowadzać zmiany jeżeli jest się do tego nieprzygotowanym. Ludzie odchodzą, nie chcą zamawiać, bo koszty rosną. Brak, to kolejna wizyta u Pani organizującej party. Za paliwo trzeba zapłacić, produkty na party, za tg, dać coś od siebie, bo tg przy 550 marne. I zostają grosze. Jeszcze samemu trzeba wszystko załatwiać. Pisać maile o brakach, wysyłać reklamacje. Miało być lepiej a jest 100 razy gorzej. Jeszcze teraz jak odpadnie mnóstwo menadżerek , to już nic nie będzie wiadomo. Na mitingach ludzi co raz mniej. Przedtem przychodzili, bo było nagradzanie i to nie byle jakie. A teraz szkoda czasu. Nie ma żadnej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach w biznesie trzeba się dzielić.(u nas nagradzać)Kto pomijał lekcje matematyki na których uczyli dzielenia kariery nie zrobi. Dystrybutorzy -teraz TM Dyr.tłumaczą się tym,że nie mają czym nagradzać.Niech kupią albo swoimi prezentami nagrodzą.To powraca. Menadżer nigdy nie dostawał prezentów,a nagradzał-swoimi produktami. Brać przykład z menadżerek.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście co dali w zamian za trojke i czwórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, porażka - trojki i czwórki nie ma i dali na uspokojenie łyżeczkę i pojemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawili mnie e do łez- nawet jak człowiek chce coś działać, to się nie da. Redukcja etatów was czeka, bo my nie pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wytłumaczyć mi jedną rzecz? Przecież Mega Trójka i Świeża Czwórka to produkty katalogowe. Powinny być cały czas dostępne. Teraz są, a raczej były, w promocji. Ciekawe czy można je zamówić z kategorii - katalogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie to zastanawia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z katalogu są dostępne pod innym kodem i owszem można je dorzucić do zamówienia w normalnej cenie.... ....oferta promocyjna została wstrzymana i "ponoć" będzie dostępna od 22 tygodnia! hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""Po tych cudownych zmianach"""""" wiekszośći FP na fb przestały funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mnie odstrasza ich cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×