Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Witam,co już nie ma komu już pisać na tej stronie? czy sa jakies fajne promocje na wrzesień i tg,mam być gospodynią i nie wiem czy warto robic party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapasy nadal są :) jakby coś było potrzebne to piszcie na forum - zawsze można podesłać szybciutko paczkomatem, czy pocztą i zejść z zapasów, a może wtedy Tupperware się ocknie, że zamówienia marne i trzeba coś z tym zrobić. Można podać maila albo napisać co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotka już jest to może się dowiemy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszło coś za Re???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tg we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo co we wrześniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dziś były zapowiedzi.Ulotka jest w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podzielcie się wiedzą. Co w tg chociaż, bo takie marne ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TG od 10/09 -> neopomocnik 550, cebulowa spiżarenka + neopomocnik 750, za 950 cały komlet spiżarenek + nepomocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do 09/09 aktualne TG czyli ściereczki w gazetce: mega trójka, niezbedna trojka, cheesmart prostokątny, tłuczki, nowa fala, sciereczki do okularów, vitalinka 1,5l., ultra pro 2.0l., multirozdrabniacz, multi szatkownica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywność na tydzień 35 - rozdrabniacz plus za 23,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek się stara,zeby złozyc pelne zamowienie i otrzymac prezdnt chociaz za aktywnosc miesieczną,ale niestety nie dostaje bo są braki ktore dolozą do zamowienia w ciagu 30 dni.Po tym terminie niestety nagroda przepada,bo nie mają mozliwosci wyslac towaru.Taka odpowiedz od Tupperware.Jezeli zamawiasz sporadycznie to nie licz na nic.Takze szkoda czasu na taką firme.Bedąc klientem sporadycznym nie dostaniesz nic.Niedlugo i Tg bedzie w brakach.Po prostu taka polityka,zeby naciagac na zamowienia.A zeby chociaz bylo za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo z tg na wrzesień, przedłużył celowo bo jest cel na garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi miał przepaść prezent za Re, zniknął w systemie, ale napisałam im że żaden regulamin tego nie reguluje i jednak przyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szlaka a komu oni łaskę robią że dają prezent za który trzeba i tak zapłacić regulaminy piszą pod siebie co to za firma do nabijania ludzi w butelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie łaski nie robią, zamiast nas zachęcić to utrudniają na zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wcześniej spełniałyscie cel na garnek to wskakiwal on wam automatycznie w systemie czy trzeba czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność w tym tygodniu jest dobra, ale w takim tempie za niedługo aktywność będzie kosztować cenę katalogowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od momentu wprowadzenia nowych warunków handlu tj. od kwietnia nie było drobnych upominków za uczestnictwo w spotkaniach. Czy firma odeszła od drobnej gratyfikacji konsultantek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantki ostatnio dla Firmy są niezręcznym bagażem, który najwięcej pracuje i ma największe cele do zrobienia na wyjazd. Nic dodać, nic ująć jak jesteśmy niepotrzebne. Gratulacje dla Sztabu Tupperware!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwalifikacje dla konsultantek są za wysokie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek wskakuje sam.U mnie już jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno mówiło się o tym, że zjazdy to nie będą spędy na 500 osób. I pewnie dlatego kwalifikacje są takie. Firma się zmieniła to i kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała ta firma schodzi na psy. Towar miał być w 72 godziny, a czeka się tydzień. Co to za tłumaczenie z przyczyn technicznych. Co to klienta obchodzi, że są nieudolni. Jak nie mogą wysłać w terminie to od razu powinna być wiadomość. Zamawiałam w poniedziałek i kilka razy osoba zamawiająca pytała czy będzie przed sobotą. Zapewniłam, że tak, a tu towaru nie ma. Jak my wyglądamy. Po prostu skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, czasami przysylaja SMS że dostawa później. Choć mnie ostatnio przyszła paczka dzień wcześniej,dobrze że nie była pobraniowa. Firma sama nauczyła nas ze dostajemy prezenty, a teraz próbują z tego zrezygnować-to my im nie wysyłamy zamówień. Więc tak od razu się z tego nie wycofaja. Część konsultantek sprzedawała bez marzy, bo dla wartościowych prezentów się opłacało. Teraz już nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×