Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ha ha ha. Jest branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie najlepszy sposób mycia szyb przy pomocy ścierek z Tupperware, aby nie była widoczna kratka po ścierce na szybie, mimo ,że szybko woda odparowuje. Po umyciu okien dość szybko na zewnątrz szyby są widoczne drobinki naniesionego pyłu. Jak temu przeciwdziałać, czy dodatkowo stosować wycieranie szyb ręcznikami papierowymi lub inna ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie najlepszy sposób mycia szyb przy pomocy ścierek z Tupperware, aby nie była widoczna kratka po ścierce na szybie, mimo ,że szybko woda odparowuje. Po umyciu okien dość szybko na zewnątrz szyby są widoczne drobinki naniesionego pyłu. Jak temu przeciwdziałać, czy dodatkowo stosować wycieranie szyb ręcznikami papierowymi lub inna ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie ta firma wkurza, pierwszy tydzień promocji a w zamówieniu brak misek do ciasta. Doloza w ciągu 30 dni do kolejnego zamówienia. Słabe to podnoszenie sprzedaży w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze trzeba zapłacić z góry za towar którego nie ma .Firmo zróbcie płatność na kredyt wszystkim.a nie płatność przy odbiorze bo nie wszyscy placą z góry a mi ciężko zrobić zamówienie a jeszcze te braki niby tyle rekrutacji a nikt nie zamawia ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda,że za towar ,którego brakuje trzeba zapłacić.Firma nie liczy za to ,czego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie musimy pisać i wymagać,aby braki były dostarczane na koszt firmy jak najszybciej. Wiele osób straciło produkty z aktywności lub z konkursów miesięcznych,bo nie zamawiało drugi raz w ciągu miesiąca towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest totalna bzdura,jeżeli nowa konsultantka zamawia 5obieraczek -1 obieraczkę ma za 5zł.I co się okazuje w towarze 5 obieraczek jest a szóstej za 5zł nie ma. I nowa ma złożyć zamówienieją w ciągu miesiąca,żeby odebrać.Dlaczego nie dołożyli?.Bo ona ma inny symbol.I zabrakło.:( ODSTRASZACIE NOWE OSOBY.:( . One skończą zamawiać przez was,wasza polityka wkręcić i zostawić jest ZŁA.! Obudzicie się,ale będzie za późno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2212
Za braki w towarze trzeba płacić podwójnie ! Zamówienie złożone , zapłacone w całości. Było kilka braków. Dołożyły się do następnego zamówienia ale DRUGI raz musiałam za nie zapłacić !!! Po zgłoszeniu tego okazuje się że tak ma być. Że mam zapłacić 2x a potem zgłosić reklamację to mi zwrócą na konto. Pytanie kiedy ? Bo już czekam tydzień i kasy nadal nie mam ! Nie dość że muszę długo czekać na braki bo zamawiam rzadko to jeszcze moją gotówką obracają a ja muszę łaskawie czekać aż mi ją zwrócą. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez straciłam AM bo nie zlozylam zamowienia w ciągu 30 dni.Nie to nie.Nie robie juz zamowień wogole.Wyleczyłam sie juz z tej firmy i ich krętactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07 – INNE / OTHER – to wszystkie inne, trudne do jednoznacznej identyfikacji tworzywa sztuczne. Takich opakowań nie należy ponownie wykorzystywać ani podgrzewać, ponieważ do tej grupy zaliczają się także plastiki, które nie powinny być wykorzystywane w produkcji opakowań na żywność. Jedynie dodatkowa informacja o nieobecności BPA może nas uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo jak nic tak okradają ludzi trzeba opisać ich na Fp na faceboku żeby ludzie wiedzieli którzy chcą zostać konsultantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc. Jestem klientką wysłałam sama reklamację, bo tak mi wskazała moja konsultantka, minęło już 1,5 miesiąca i nie mam żadnej informacji. Co dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co na zjedzie same emerytki taki szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może emerytki. Ale zjazd był przygotowany na szóstkę. Warto było jechać. Takiej perfekcji dawno nie było. Super wyjazd. A jechać mógł każdy, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielcie się ofertami na styczeń. Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emerytki były :( ,to nie pamiętają co na styczeń. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to racja lepiej nie piszcie bo jak ma być taka promocja jak była na czarny piątek to nie ma się czym pochwalić .Tak pozatym na nowa maszynka do spageti z warzyw to na allegro można kupić za 3zł pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się spodziewać cudów na party świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tyg patelnia do naleśników za aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie chociaż tg na styczeń, czy będzie czym zachęcić gospodynie do zrobienia party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na grudzień już coś wiadomo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako emerytka wyśmiana na tym forum nie mam zamiaru dzielić się tym co było na zjeździe. Trochę kultury, a tu tylko zawiść. Ciężko pracowałam i nie po to aby pojechać, ale po to aby zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×