Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a jaka aktywnoscZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemniki esencja. Dwa poziomy. U nas 450 i 650 (obniżone o 100).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska do ciasta w kolorze czekoladowym jest piekna i wielu osobom sie podoba. W tym tyg.miska do ciasta 3l w kolorze czekol. z duza lyzka silikonowa w komplecie-89,9 zl,to bardzo dobra oferta.:) I sciereczki do szkla-3 szt.-89,9 ,to rowniez dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego poza polerowaniem kieliszków uzywacie tych ściereczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lustra i też myje okna nawet wydaje mi sie lepsza niż ta zielona do szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje ściereczki tez używam do okien ale nie do mycia tylko jako wykończenie żeby nie było smug , wodę zbieram gumą , a w rogach i na obrzeżach ściereczką do szkła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego ta esencja?? to jest zwykły wysoki pojemnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na produkty sypkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe te aktywnosci - faktycznie lepiej rekrutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemniki esencja są fajne. Przechowuję w nicj herbaty. Silikonowa uszczelka w środku zapewnia utrzymanie aromatu. I ładnie się prezentują. Ale wiadomo - każdy ma swoje "typy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie osobiscie sky line bardziej podobaja z tym, że kształt mają inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywności nie są słabe, one jak są w ofercie to są drogie , tylko nie sa artykułem pierwszej potrzeby . W tym tygodniu aktywność np pasuje mi , bo nigdy bym za tą cenę nie kupiła, kiedyś dostałam jedną esencję i jestem z niej zadowolona . Jednak jakbym miała ją kupić to długo bym się zastanawiała czy jest mi potrzebna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esencja to b.dobre,piekne pojemniki.Mam male,na kawe super.Pachnie do ostatniej lyzeczki.A na co wykorzystac te wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko "sypkie" co jest zapachowe. Kawy, herbaty, miętę itp. Mielone, sproszkowane papryki lub grzybki. Grzyby ususzone i pocięte rozdrabniaczem są świetnym dodatkiem do zup, sosów i mięska pieczonego w ultra pro/+. Nie każdy może w kawałkach lub całości takie grzybki. Grzybki suszone też możemy przechowywać w tych pojemnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostajecie jakies prezenty od dystrybutorek na Urodziny firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie na urodzinach dystrybucji nie dostalysmy zadnego prezentu od pani dystrybutor. Wrecz odwrotnie,my wykazlysmy sie kreatywnoscia i dalysmy prezent a pani Viola nic.Dziewczyny byly oburzone,zdegustowane organizaja imprezy.Tak nie da sie pracowac,nawet ,gdy bardzo sie chce.:(. Praca polega na mobilizacji,motywacji,kontakcie z konsultantkami . My tego nie doswiadczamy.:(((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z innej beczki wieści dystrybucyjnych... czy jak są wyprzedaże /jak przez ostatnie dwa tygodnie - od środy do soboty/ to dostajecie od swoich Dystrybutorów codziennie maile co jest w wyprzedażach? Kto dostaje, a kto nie - prosimy o nazwy miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa dostaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole dostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcz na urodziny dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam,ze na Urodzinach Dystrybucji powinno byc podsumowanie obrotow,rekrutacji konsultantek,menadzerek ,dyrektorek za caly rok.I nagrodzenie ich.Najlepsze powinny byc dowartosciowane.Ale nie wszystkie osoby nadaja sie do pracy Dystrybutora.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu jak były prawdziwe dwie dystrybucje w Warszawie to na urodziny dużo się działo .A obecna P. to tylko kasa anie ludzie.Jak się to nie zmieni to bida będzie .Dyrekcja nie chce tego widzieć bo to jest ich kumpela .Tracą tylko konsultantki i osoby z nimi współpracujące,takich dystrybucji więcej to koniec tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jest sie nagradzanym za obroty a nie starania, czy w dystrybucji czy na zjazdach tylko cyferki i cyferki cele, rekrutacje - tak jak tresowanie małp, co góra każe to konsultanki robią jakby zeszli z ceny a zniesli czesc prezentów- to klientów było by wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jest się nagradzanym za osiągnięcia i niech tak będzie.Ale niech to będą porządne nagrody a nie Bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam... bingo nie jest dramatem. W niektórych dystrybucjach z wielką "fetą" wita się nowo zrekrutowanych oraz gości - potencjalnie kandydatów na konsultantów. I dystryburor wręcza takim breloczek. A niesie go jak by to był diament. I rozda takie dwa albo trzy i trzeba się cieszyć. A przy okazji pytanie... W której dystrybucji wypełnia się jeszcze listy powitalne? I jaki jest ich sens? Skoro w systemie potwierdza się to samo? I na dodatek formularz tego listu jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielce dostawały meile z ofertami wyprzedażowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogule co to jest list powitalny i co ma w nim nowa konsultantka napisać i naczym to ma napisać na specjalnym formularzu ?Boshe co za głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy dystrybutorzy,takie osiągnięcia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, duzo zalezy od warunków rynkowych i lokalizacji, a kluczowa jest oferta i ulotka. u nas sie głaszcze nowe konsultanki - czesto zamowienia na 13 tyg nie sa ich poijawi sie taka ze 3 razy by odebrac co jej, a takich co sa poprostu w firmie np 3 lata, ale tak dla siebie to sie nie zauwaza, pomimo ze obroty robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×