Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
osti

szpital w Kole - wielkopolska

Polecane posty

Witam wszystkie brzuszki i maluszki :) Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat porodu w szpitalu w miejscowości Koło ? Przeszperałam cały internet i z uwagi na to, że jest to nie duża miejscowość nic nie mogę znaleźć, a bardzo mi zależy bo wszystko wskazuje na to, że tam przyjdzie mi rodzić. Jest dość sporo informacji o szpitalach ale niestety tylko z dużych miast: Warszawa, Poznań... Mam nadzieje, że znajdą się jakieś mamuśki lub przyszłe mamy z Koła... może nawet spotkamy się później na porodówce... :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
z dabrowic rodziła wkoninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem , że bała się rodzić w Kole tak ?? A nie wiesz może jakie były te opinie które ją skłoniły do tej decyzji ?? I czy była zadowolona z opieki w Koninie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze ...
ordynator w tym szpitalu nie nalezy do najmilszych, ale tez chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latka
nie radziła bym ci tam rodzić to nie jest za dobry szpital. jak kiedyś tam poszłam ze złamamną nogo to nawet mi w gips nie wsadzili i teraz mama troche zdeformowaną. mojego chlopaka bratanica tam trafiła ze złamaną porządnie ręka i nic jej z tym nie zrobili. gdy wrócili do domu to poszli do lekarza i teraz mała(ona ma 5l) ma rękę na śróby i to wszystkoprzez tych lekarzy w kole. mówi poważnie że tan szpital nie ma za ciekawek historii:/:/ polecam konin:)))) trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby naprawde nie bylo juz nikogo z tej czesci wielkopolski ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1979
Ja jestem z Wielkopolski, a dokładnie z Koła. Rodziłam w Kole w styczniu córeczkę. Sama miałam jechać do Poznania rodzić, ale nie chciałam. Absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć na ten szpital i opiekę w nim. Więcej złych opinii słyszałam natomiast o Koninie, więcej zgonów matek podczas porodu, więcej martwych noworodków. W Kole coś takiego się nie zdarzyło. A jest to tak małe miasto, że na pewno by się rozniosło. Miałam cesarkę, brzuch mi się juz zgoił, mam bardzo ładnie zrobiony i tylko cieniutką bliznę. Orynator rzeczywiście nie należy do najmilszych, ale jak się chodzi całą ciążę do jego albo jego żony to jest ok :) Chociaz podobno ostatnio się zmienił w stosunku do wszystkich. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola witaj ja wlasnie chodze do jego zony... jego nie znam osobiscie, ale tez slyszalam juz wczesniej takie opinie jak poprzedniczki. Do kogo Ty chodzilas w czasie ciazy ?? Mam pytanie moze wymienimy sie numerami gg lub mailami, jesli bys miala kiedys chwile czasu to bardzo chetnie zadalabym Ci kilka pytan :) pozdrawiam serdecznie i bardzo sie ciesze ze sie odezwalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1979
Chodziłam do jego żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1979
Aha, a moje gg to 977200. Jesli będę umiała Ci pomóc to chętnie to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu_... - byla to jedna z pierwszych stron na ktora zajrzalam i powiem Ci ze nijak sie ma to co tam jest napisane do rzeczywistosci... ani slowa na temat tego ze trwa tam polroczny remont i obecnie warunki nie sa tam zbyt dobre (ale zobaczymy po remoncie... oby tylko zdarzyli)... poza tym nie ma tam ani jednego komentarza a ja chcialam poznac opinie kogos kto tam juz byl ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti - ok, rozumiem, ze zalezy Ci na opinii osob, ktore tam rodzily. Ja sama rodzilam w Koninie i nie jestem zadowolona, mimo zajec w szkole rodzenia i porodu rodzinnego. Sam porod - da sie przezyc, ale podejscie do kobiety po porodzie budzi wiele zastrzezen. Szkoda, ze mieszkajac tutaj w sumie nie mam wyboru. Chetnie kolejne dziecko rodzilabym gdzies indziej, w bardziej ludzkiej atmosferze, ale najblizej w sumie mam tylko Poznan... a to moze okazac sie za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu_... - a widzisz ja spotkalam sie z kilkoma opiniami zeby zamiast do Kola jechac do Konina podobno lepiej, ale tez obawiam sie ze to za daleko... jakby nie bylo lepiej urodzic w Kole niz w karetce :P wiec z braku laku musi zostac tak jak jest ... :( a czy slyszalas cos na temat kolskiego szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodawianka
witajcie! obecnie trwają w szpitalu w kole jakies prace remontowe.nie jestem w temacie na bieżąco,ale musze powiedziec,ze rodziłam tam dwa lata temu corke i jestem zadowolona.a ów srogi ordynator jest bardzo dobrym fachowcem i trzyma tam porządek i dyscypline! dzięki czemu jego personel jest na piątke z plusem!!!a muszę przyznac,ze wczesniej leżałam pare dni w koninie i stwierdzam,ze konin nawet nie umywa się do koła!!!drogie panie!!!im większe miasto tym większe dziadostwo!!!leczyłam niepłodnosc spowodowaną problemami z tarczycą(operowałam ją tez w kole-jestem zachwycona!!ordynator spliter ma złote rece!)lezalam na polnej w poznaniu-beznadzieja,człowieka mają za nic,leżałam po poronieniu w centrum matki polki w łodzi i tez nie podobała mi się opieka...koszmar!!!należałam się po szpitalach i mogę cos na ich temat powiedziec...dlatego polecam koło i jeszcze raz koło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanka
Ja też z Koła! Wprawdzie jeszcze nie rodziłam ale już się troche nasłuchałam opinii więc obawy co do ewentualnego rodzenia tam mam! Na ordynatora narzekają a i niesłowny jest! Koleżance obiecał cesarke z cięciem poprzecznym (blizna poniżej linii majtek) a jak już przyjechała rodzić to nie chciał i ma teraz normalną do pępka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama27
Cześć dziewczyny!Kuzynka, która jest pielegniarką w kolskim szpitalu odradziła mi poród w tymże szpitalu,sama rodziła w Koninie,a ja sama 2Xw Poznaniu.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia2626
Hej.Proszę napiszcie mi gdzie przyjmuje ordynator ginekologi "Borowiecki",alo numer tel.do niego.Błagam pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej halo
a wiecie kto tam jest teraz ordynatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2609
słuchajcie kobiety! Proszę was o namiary do bardzo dobrego ginekologa iiiiiii..... własnie z Koła. chciałabym zajść w ciążę i potrzebuję dobrego prowadzacego, który również pomoże podczas porodu. Kogo polecacie? błagam pomóżcie. Mój nr gg 4391084- odezwijcie się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia09
witam ordynatorem w kole,jest dr Borowiecki,bdb specjalista ,tel do rejetracji to 517 400 636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam doktor Zając przyjmuje na Konarskiego prywatnie Proszę o opinie na temat porodu w kolskim szpitalu .jaka jest tam opieka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttusia1999
hej:) jestem w ciąży i już na ostatnich nogach wyszło że będę rodzic w kole chciałabym dowiedzieć się czy w tym szpitalu jest możliwy poród rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaDD
Martusia- jest możliwy poród rodzinny ale za dopłatą. ale chyba 100 zł tylko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttusia1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttusia1999
to nie tak dużo:) a nie wiesz czy jest na poród rodzinny potrzebna zgoda ordynatora lub świadectwo ukończenia szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara83
Witam! Chciałabym prośić o info. dot. obecnego ordynatora - kto to jest (imię, nazwisko) - nic nie mogę znależć w necie. Jak się z nim skontaktować, no i czy ma swój gabinet prywatny? A czy Szpital Koło ma jakąś swoją stronkę żeby się czegokolwiek dowiedzieć????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2006
porodówka w kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×