Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michałek

Jak odbic dziewczyne...

Polecane posty

Gość frodo
znajdz sobie nowoł i rzyj długo isicięsliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian szczygieł frodo
ja mam 12 lat i miałem ukochaną dzewczyne muj ulubiony kumpel odbił mi ją i staram ją odbici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomus 5
wiesz co jak dziewczyna cie zostawila dla innego to kawal szmaty daj sobie znia spokoj czyli jest huja warta ciebie:P niech s obie z tamtym przepraszam za te słowa poki co ja tez tak mialem a pozniej chciala ze mna gadac a przed bylem nikim dla niej wiec rob co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 LAT
chłopaki nie róbcie z siebie cipków jak czytam niektóre Żałosne zwierzenia to mnie na chewty bierze ,rozumiem was bo podobnie miałem myślałem o straconej prawie cały tydzień,trzeba być twardym a nie mientkim ,potem jak chciała wrócić powiedziałem to koniec miałaś swoją szansę, choć mnie to zakuło. A gdy zaczeła płakać i żalić się , że popełniła błąd poczułem satysfakcje i słodką zemstę . Zresztą zrozumieć kobietę jest naprawdę trudno raz zimna raz gorąca jak nie wie czego chce to spadówa. Jak gadali nasi dziadkowie" tego kwiatu pół światu" jak nie wyjdzie z jedną spalcie most i nie oglądajcie się za siebie po co się męczyć w końcu trafi się na tą jedyną ( a na marginesie jak chcecie zatrzymać dziewczynę to zróbcie jej dziecko , a co do przyszłości zrróbcie jej dużo dzieci nie będzie miała czasu na zdrady i inne głupoty, ja tak zrobiłem mam już dwójkę, ale chyba trochę jeszcze popracuję nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steveeeee
Idz do Jerrego Springera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steveeeee
33 lat----> Zrobienie dziecka to dla ciebie jedyny sospob na zatrzymanie dziewczyny? kurwa to nie wysililes sie chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieraa
dziewczyna zawsze może ciąże usunąć, lub urodzić i sama wychować, dziecko wcale nie zawsze zatrzymuę drugą połowkę, i jeszcze jedno zrobić dziecko żeby ją zatrzymać, sorry ale to żałosne jak dla mnie.....biedne te Twoje dzieci,ijak na 33 lat masz myślenie 15nastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomo
Szczerze.. Wiele z tego wszystkiego sie zgadza :) Wystarczy chciec i mozna zdziałac cuda poprostu :) Wiem po sobie :) Jak odeszła, to pokażcie jej co straciła.. A jak pomysli.. To wróci! Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar2r3
Siema wszytskim, mam ten sam problem. Chodziłem z nią 3lata i pewnego dnia mówi o tym że mnie kocha i te sprawy, a tu jeb przez dwa dni się nie odzywała i mówi że chce się rozstać...głupota. pierd...ę nie będę z nią utrzymywać kontaktu, choć bardzo tego ona chce bym był jej best friend...AHA! NA PEWNO BĘDĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuss
ziomo - ma racje olewka to najlepszy sposob wiem po sobie, wydziwialam, on czekal prosil, ale ja nie olal mnie, zatesknilam, zazdrosna sie zrobilam i znow go mam cudnie jest, wiecej wydziwiac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalla
drodzy panowie, trzeba być czarujacym! dajcie kwiatka, całujcie delikatnie w policzek pomału, przytulajcie, podniecajcie....zwlaszcza ze byliscie kiedys razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalla
ale nie mowice, ze chcecie zeby z wami byla, poprostu je bajerujcie, ale bez gadki typu, kocham cie madziu wroc do mnie, rzuce sie dl aciebie z mostu. nie!! poprostu pokazujcie pozadanie fizyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian123456
..straciłem dziewczynę, zostawiła mnie dla innego chłopaka, i znowu zerwał z tym innym ,i jest teraz wolna .Gdy proszę żeby była znow ze mna , mówi mi ze nie...Ale nadal jak bym ją interesował bo rozmawia o mnie z moimi kolezankami pisze do mnie ze mnie lubi ale zaznacze ze nic po za tym...ja do niej nie pisze pierwszy jak ona nie napisze do mnie...spotykamy sie od czasu do czasu utrzymuje kontakt ze mną, rozmawia żartuje, zwierza Sie itp. Od rozstania minęło juz ponad 2 miesiące. Nie potrafię zapomnieć o niej, nadal mi zależy na niej!! ps.widze jak by ona chciała nadal ze mna byc ,ale ona jakby sie wstydzi tego mi powiedziec tak jak by było jej głupio lub cos w tym stylu... PROSZE DORADZCIE CO ZROBIC NA NR.GG 10267575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian123456
piszcie nawet jak nie dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adm
ja mam podobny problem.i wiem,ze bede sie staral musze znalezc tylko sposob.koles jest daleko bo 300 km z tad takze,szanse rosna.3mam kciuki za was i realizujcie swoje plany.Do odwaznych swiat nalezy;] a te starania napewna zauwaza te naszew wybranki.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiu10
Ludzie ratujcie!!!!!!!!! w sms pisze mi że mnie kocha a prawie codziennie widze ją z innym chłopakiem pomocy ja ją kocham!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barret
swoich bylych nie oplaca sie odbijac bo jak raz pociela w ch*uja to i drogi raz zrobi to samo, ja mam teraz misje odbicia jakiemus ch*ujkowi naprawde fajnej dupeczki trzymajcie kciuki ..."tego kwiatu pol swwiatu .. a trzy czwarte ch*ja warte" nie ta to inna ;) a do mojego przedmowcy to krec ja i nie patrz ze lazi z jakims innym dajesz ja i koniec tylko sie nie zakochaj bo to przejebane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Cieślak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Cieślak
Mam 12 lat.Mój kumpel zwinął mi dziewczyne sprzed nosa.Ona powiedziała że nikomu nie odmawia bo nie chce nikomu robic przykrosci.Ja ją odbije bo ten chłopak jak myśli ze nikt go nie widzi je gile z nosa.Nazywa się on Wiktor Wiśniewski.Ona jest piękną blondynką.Kiedy tego samego dnia była u mnie w domu to on mi ją wyrwał w chacie.Nie pomyślałem że ona sie zgodzi .On jest beznadziejny.Kiepsko sie uczy.Zrywa same 3 2 i 1.Pdpowiem wam ze jesli podoba sie wam jakas dziewczyna to lepiej ją poderwijcie bo moze to zrobic ktos inny przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skład Apostolski
Zatrudnij dedektyfa Rutkowskiego, to jest mega maczo ziom co wykona kazda robote malym paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skład Apostolski
Krystian Cieślak dzięki za wspaniałe rady, masz racje chłopie, ten co je gile z nosa to jest słaby i się nie nadaje, my też tak uważamy ale nikt nas już nie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david zkruszony
byłem ze swoją dziewczyną z 4 miesiące aż tu nagle pewnego dnia i de se z kumplami a tu nagle widzę julke (moją byłą) z innym chłopakiem-pedałem a co gorsza przyznała się bez wstydu że z nim jest ale ja zrobię wszystko (dosłownie wszystko) żeby ją odbić!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david zkruszony
PS:dziękuje twórcy tego bloga i wszystkim ludziom którzy przeczytali moj list... chce mi się wyyyyyyyyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david zkruszony
ja sie nie poddam odbiorę mu ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david zkruszony
ONA BEDZIE MOJA JESZcZE DZISIAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david zkruszony
jak dziewczyna z wami zerwała to pokażcie jej tą stronę jak zrozumie ile ludzi cierpi to może wróci bo zmięknie (działa na 3/4 dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezoweciacho
Nawet się nie proś żeby do Ciebie wróciła...skoro nawet nie przejęła się Twoimi uczuciami to napewno nie będzie wobec Ciebie szczera. \\\"Tego kwiata jest pół świata\\\" ;-) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśmac
Zadbaj o siebie: może nowa fryzura, ciuch albo jakiś perfum? Niech zobaczy co straciła! Miała fajnego chłopaka a wybrała (jak to napisałeś) pedała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkyo
ja natomiast mam taki problem ze dziewczynie na mnie bardzo zalezalo spotykalem z nia, ale nie okazywalem jej ze cos do niej czuje spotykalismy sie pokolezensku i ona znalazla sobie innego, to glupie ale zalezy mi na niej teraz, czasem sie spotykamy i piszemy ze soba, mowilem jej na poczatku jak zaczela z tamtym chodzic ze zalezy mi naniej i wogole, ale niestety nie pomoglo od tamtej pory nie rozmawialem z nia o tym bylo to ze 2 miesiace temu, czy mogl by mi ktos pomoc kto mial juz taki przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×