Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kik*

Napisałm e-mail do Ryłki z zapytaniem o model butów i mi nie odpowiedzieli...

Polecane posty

Gość kik*

Od dwóch miesięcy wydeptuję ścieżkę do sklepu Ryłko w poszukiwaniu ich czarnych czółenek w rozmiarze 37. Sprzedawczynie ciągle odsyłają mnie, żebym przyszła za dwa dni, bo w nowej dostawie będą te buty. I nie ma.:o Napisałam e-mail do firmy Ryłko, w którym zapytałam czy te buty będą w ogóle jeszcze dostępne lub czy można je nabyć w jakimś innym ich sklepie w Polsce. Nawet mi nie odpisali. Chyba nie za bardzo zalezy im na klientach... Tracę zaufanie do tej firmy. Teraz spodobaly mi się botki, ale znowu nie ma mojego rozmiaru. Już nie wiem czy czekać na kolejną dostawę czy nie wierzyć w obietnice i kupić inne buty w Bacie, gdzie zawsze dotrzymują słowa. Jakie macie doświadczenia z produktami Ryłko? Po prostu mam do nich pecha czy sa niesolidni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
pewnie codziennie maja 100 maili w skrzynce wiec cierpliwie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khskf
dupa. nie licz, ze ci odpisza. ja probowalam zdobyc swoj rozmiar upatrzonych butow Rylko na swoj slob. niestety, nie doczekalam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamy z nich i tyle
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tragiczni..
odpusc ich sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkamatylka
ja też wysłałam kiedyś maile do podobnych firm i mi też nie odpisali faktycznie maja nas gdzies gleboko,a najbardziej wkurza ze maja na swoich stronach maile ,,napisz do nas" a nigdy nie odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Czekam chyba dwa tygodnie, więc raczej już nie odpowiedzą... Własnie tak było Lilkamatylka. Skorzystałam z gotowego formularza e-mail, który jest na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaaaaaa
Mnie też nie odpisali. Bardzoi lubię ich buty ale ich nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
bardzo małe i bardzo duże rozmiary można zamówić na stronie więc poptrz może 36 zalicza się do małych :) ale ja też kiedyś gdzieś napisałam i mieli mnie w tyłku ale śmiesznie w sumie bo pytałam o kaloryczność lodów i jakiś czas później na tych lodach już drukowali te tabelki z wartościami odżywczymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez lata uwielbialam ich buty- wszystkie elegantsze buty jakie kupowałam to byly rylo- ale tamtej zimy mialam bardzo niemile doswiadczenie z ta firma!! kupilam sobie kozaczki no i chodzilam w nich i co normalne podzierały mi sie fleki---- bylam u szewca ale on mi powiedzial ze nie ma takich flekow bo rylko robi jakies inne (z przesunietym bolcem) i w sklepach takich nie mozna kupic tylko u nich w sklepie!! poszlam do jednego sklepu rylki (potem do drugiego i do kolejnych) i w kazdym kazali mi przychodzic za tydzien..... i tak ponad miesiac w srodku zimy buty lezaly nie uzywane bo nikt nie mogl mi udostepnic takiego szczegolu jak fleki------------> to po cholere robia oryginalne skoro ich nie maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu kiedyś pisał
że kupił półbuty ryłko i mu całe w środku farbowały. dziewczyna zdjęła buciki a tu czarna stopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam buty z ryłko i nigdy nie nazekałam i nigdy mi nic nie zafarbowalo!!! Bylam wierna tej firmie do momentu problemu z flekami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam butów Ryłko, ale takiego modelu jaki był ze 2 lata temu, czarne i nie szpiczaste z przodu. Nigdzie nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawiodłam się na tej firmie ...:( Od lat kupowałam u nich -bo pasują do mojego stylu...Ale ostatni zakup to totalna porażka.Właśnie odsyłam im kolejny raz buty ...Coś strasznego !Nawet mam ochotę zgłosić do rzecznika konsumentów ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara_ambra-------------> a mozna wiedziec co ci sie takiego stało??? ja raz reklamowalam szpilki bo mi sie obcas złamał ale wymienili bez problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam u nich letnie buty na takim super obcasie z super paseczkami ...Niestety,paseczki zaczęły wychodzic jeden po drugim -już podczas pierwszego spacerku ...Oderwały się 3.dałam do reklamacji ...Zrobili tak ,ze pożal się Panie Boże!!!Klej na obcasie został ,krzywo POSKLEJALI , etc jednym słowem :FATALNIE...Buty nadają się do wyrzucenia...Oczywiscie założyłam je ze 3 razy i paski niestarannie przyklejone oderwały się ponownie...Dodam ,ze za buty zapłacilam 170 zł...Moge ja do kosza wyrzucić ,ale wcześniej ich pomęczę...:DChociaż wcale mi nie do smiechu ,bo jestem strasznie na nich zła! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
ale tak do przed trzech laty..od tego czasu ich jakosc spadaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
Kupilam ich czulenka przed trzema laty, bylam na weselach, imprezach i sa nadal jak nowe.. W nowych bulbutah odkleila mi sie podeszwa po trzech tygodniach uzytkowania.Katastrofa! Reklamowalam je juz dwa razy , potem wymieniono mi je na takei same, nowe.. To samo. Teraz chce pieniadze spowrotem!!! Mam dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
pulbutach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
polbutach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobiłaś ,że wymienili Ci na nowe?W mojej wsi nie chcą tak zrobić .Postanowiłam napisać albo zadzwonic do nich-juz bez posredników...Może mi zdradzisz aj k to zrobiłas? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
Moj kuzyn napisal mi do nich "bardzo czuly list", a ze jest adwokatem zadzialalo.Trwalo ok. dwoch m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly dobre buty
Przedtem mialam juz dwie wymiany. To chyba jakis slaby model byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakas podpowiedź z paragrafami?...:)Bardzo proszę ...Bo mam wrażenie ,ze będę do nich pisac bez końca... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
napisałam do nich znowu dając im nawet link do tego topiku i dalej nic. po prostu klienta mają w nosie. wydaje im się chyba, że opinia dobrej marki im zostanie na zawsze. przy takim traktowaniu klienta, to chyba się bardzo mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×