Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emraraldaaaa

moda? srebrne obraczki..

Polecane posty

Gość emraraldaaaa

zauwazylam ostatnio ze pelno dziewczyn nosi srebrne obraczki na serdeczym palcu prawej reki? to jakas nowa moda, czy to coś znaczy moze? czy to moze takie slubne obraczki, tylko srebne?bo doslownie pelno tego, dziś w autbusie na 8 dziewczyn 6 takie mialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale wiele osób
ma obrączki ze złota białego, może ci się myli:o Poza tym CZASAMI (co jest głupim pomysłem) narzeczeni kupuja sobie srebrne obrączki, albo jakieś pary w stylu chłopak-dziewczyna. Tak, chyba nie mają co robić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatunek Pierwszy
spotkałam sie z tym ze chłopak i dziewczyna noszą, jako znak ze sa juz para zaawansowaną. Natomiast narzeczona nosi pierscionek potem zaręczynowy , no a potem slub i zlote obrączki sie nosi a cześto z białego złota co mi sie osobiście nie podoba i myli ze srebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slubna z bialego zlota
Uwazam , ze są szlachetniej i bardziej elegancko wygladaja niz ze zoltego. A ja sie komus myli ze srebrem, to niech sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebro nie jest takie samo jak
białe złoto ! :O Idzie na pierwszy rzut oka rozpoznać czy to srebro czy białe złoto czy tez platyna :O A z tymi srebrnymi obrączkami tez sie spotkałam ... tez nie mam pojecia co to znaczy, bo widziałam je na palcach 16-tek, wiec podejrzewam ze to moda, zawsze mozna sprawdzic w najnowszym bravo-girl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyyyyyya
A co tu ma ci sie nie podobac. Ja nienawidze zlota nie pasuje mi do karnacji i w ogole do niczego, nie mam zadnej zlotej bozuterii i mam nagde nosic zlota obraczke? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że jak ktoś woli zrebrne ślubne obrączki to jego sprawa... ja np. dużo bardziej wolę srebro, nie mam chyba nic złotego, a wiadomo, że nieładnie wygląda noszone razem złoto i srebro, więc z czegoś trzeba zrezygnować. a tak w ogóle, co złego w srebrnych obrączkach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znam małżeństwo MŁODE
które właśnie kupiło sobie srebrne obraczki. Sa prześliczne, ale niepraktyczne, bo srebro jest wyjatkowo miękkim i nietrwałym metalem, ale zawsze móżna przecież kupić sobie nowe z okazji jakiejś rocznicy... :) Ja mam białe złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
mi podoba się połączenie w pierścionku/obrączce białego złota z żółtym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc biale zloto lub ostanio modny tytan. mi ogolnie nie podba sie zloto i wiem ze jest wiecej takich osob wiec ciesze sie z tego ze teraz mozna coraz wiecej wzorow obraczek z bialego zlota znales. dla mnie sa sliczne :):) a wogle noszenie srebrnych obraczek oznacza ze para przysiegla sobie abstynecje seksualna tylko nie wiem doklanie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratata
ja nosze z miom Kochanym srebrną obroczkę Co to oznacza? Naszą miłość. Kupiliśmy je na nasza drugą rocznicę. Poza tym obrączka ostrasza potęcjalnych podrywaczy:) Gdybyśmy mogli to już dawno zamienilibyśmy je na złote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne co w tym złego
że pary co się kochają noszą obrączki.Ludzie zawsze znajda pretekst by sie do czegoś doczepić,nie wiem może o zazdrość chodzi??Daremne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak zajebiście wam
wszyscy zazdroszcza tych wyżelowanych gogusiów ze srebrną obrączką na palcu:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeekkkkkiii
a mi sie podobaja zlote obraczki :)zareczynowy pierscionek dostalam z bialego zlota jest przesliczny:) i powiem Wam,ze nosze biale i zolte zloto:) i wcale tak zle nie wyglada:)zegarek tez mam dwukolorowy:) i jest super:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak facet dba o siebie
to zaraz wyżelowany goguś :/ a ty mi przypominasz wiejska babe ktora nawet sie pomalować nie umie nie wspominając juz o paznokciach ...a na takim łapsku kazda ozdoba wydaje się być tandetna!!!Apropos napewno cie kręcą faceci któży mało dbają o siebie i śmierdzą bo tacy są męscy co nie ???To fajna jesteś :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla mnie
facet który nosi obrączke wcale nie jest jakimś gogusiem!!!!!To znaczy ze każdy nawet ten co ma już żone nie powinien nosić obrączki bo jest źle postrzegany??Sorry to jakieś nieporozumienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahahhahahahahhahah
co za kretynki:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zamierzam
miec obraczke z bialego zlota...bardziej mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAZDROSC PRZEMAWIA...... BO NIE KAZDY MOZE NOSIC TAKA OBRACZKE...... NAJCZESCIEJ NOSZA JA PARY, KTORE CHCA SOBIE COS UDOWODNIC, ..... POKAZAC JAK BARDZO SIE KOCHAJA..... A KOMU SIE TO NIE PODOBA??????????? TYM KTORZY NIE MAJA TEJ DRUGIEJ OSOBY, KTORA MOGLABY IM NA PALEC WSUNAC TAKIE SWIECIDELKO..........:)))))))))) I TAKA JEST PRAWDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahahhahahahahhahah
zamiast szmacić gębe na Kafe, lepiej idź sobie sama znajdź druga połowę:o Co ma wspólnego zazdrość z jakimś debilnym obyczajem obrączkowania chłopaka?:o Jak się ludzie kochają, to to widać, nie po obrączkach:o Trzeba mieć kompletny pustostan we łbie, żeby sobie chłopkaka obrączkować:o Chyba, że macie jakieś zamiłowania ornitologiczne:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOKO ........ NIE MUSZE SZUKAC, JA JUZ MAM DRUGA POLOWKE:))) ZAOBRACZKOWANA.... A TY NIE MASZ I ZAZDROSCISZ:) PO COO Z TAKIM RYJEM WYLATUJESZ???? BO JESTES SAMA? I NIKT CIE NIE CHCE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z m_i_s_i_a
i resztą dziewczyn które uważają że noszenie obrączek jest OK!!Drogie panie nie każdy facet da sobie włożyć obrączke na palec nawet jak są po ślubie często ich nie noszą.Dla mnie tacy faceci są daremni i napewno coś ukrywają.Ja z Misiem nosimy śliczne obrączki z białego złota ktore w przyszłości zostaną poświecone w kościele :) No rozumiem troche inne dziewczyny które nam zazdroszczą cięzko być samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tutaj nikt nie jest
samotny, matoły!!!!!!!!!!!! Farba do włosów wam mózg wyżarła?????:o Wy jesteście z misiami, zaobrączkowanymi w dodatku, a ja jestem z mężczyzną. Taka jest różnica między nami:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misia
Ale twój chłopak się ie liczy, b9o wymusiłas na nim oświadczyny kretynko:o WIęc chyba jednak az tak straszliwie cię nie mocha, tylko ty jesteś głupia:o W wojsku sobie podupczy i mu od razu się w głowie rozjaśni:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nosze obraczke i bardzo mi sie podoba i jestem z niej dumna. nie uwazam, ze to jest cos glupiego, bynajmniej nie dla mnie. i powiem wam jeszcze, ze moj chlopak tez ja nosi;] i wcale sie tego nie wstydzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za wypowiedziżadko
spotykam tak wólgarne osoby :/ szook.Kobieto troche wychowania.Już widze Twojego mężczyzne hehe musi być tak kulturalny i inteligentny jak TY.Dziewczyny gratuluje facetów!!!a tobie droga koleżanko jak to wcześniej powiedziałąś mężczyzny no coż każdy ma to co chce i na co zasługuje.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllo
Dziewczyny nie ma co sie przejmować panną "kretynką" hahaha to jej facet chyba ją zdradził we wojsku stąd taka sugestia.No laska jest poprostu .....nie dokończe bo w przeciwieństwie do niej jestem wychowana :) hihihihi aha jeszcze jedno ciekawa jest czy twoje wloski sa farbowane czy tlenione??? eee napewno masz swoj kolor wiesniaczko nie kazdy moze sobie pozwolić na chodzenie do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×