Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koch-anka

to tu

Polecane posty

Gość to tu to tu to tu
hehehe rozbrajaja mnie takie topiki ale jest zajebisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
erotomani i pojebańcy:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widza zeście Albinie z nasy wsi. Pax.., pax.. Podzielim sie... To wy se weźcie Luśke tu... A jo se wezne teraz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albin poznajmy się . ale z ciebie lowelas . z topicu na topic coraz odważniejszy🌻 czesc dziewczyny , a juz traciłam wiare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huhuhuhuhh telo dziefcyn naroz...jak jo sie połapia kiero je kiero??? Rolnik brudzio.....Albin jestem wel Kolano....abo pierwszy jebaka we wsi, jak jo postawia mineta to nie ma ciula we wsi :classic_cool: jankeska buzi buzi.....kocha-aneczka zdejmuj prędko bo mnie świerzbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbirojta sie wsyćkie. A ty janeksa nie rżnijcie gupa - rozbirane je :) A wy sie Albin umyjcie - przestanie swierzbić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik biera kozią dziurkę . a ze mna Albin brudzia nie golnies . psykro mi sie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo sie dzisioj nie rozbirom , bo rodzina psyjechoła i czystą trza być , wszak rodzina to je siła , aby tełoretycznie sie z wami zabawiom , bo natura ztej okazji mi poskompiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pierdolona pomarańczka nie chce odpuścic . od 3 godzin mnie ściga po topicach , i huj jej (jemu) , stracony czas , juz cie raz skasowali. staraj sie dalej . wytrwałośći życzę . gdybym miała huja . to bym cie strzepnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo aby nie ściogom majtów bo ni moge , (tzn moge ,ale nie chce zeby nikogo ogoloną pućką nie kusić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×