Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadaczka

Ryba panga to morska ryba czy słodkowodna?

Polecane posty

Gość gadaczka

nie jadłam nigdy, chce kupic, jesli ktos z Was jadł podzielcie sie opinią,,czy smaczna?I jak ja przyrzadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panga jest rybą morską bardzo smaczną, przyrządzasz ja tak jak inne ryby smażoć na patelni, można zrobić do nie sos pieczrkowo smitanowy, można ja upiec w pikarniku, można po grecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga jest
ryba morska, jest naprawde smacza na wiele sposobow no i najwazniejsze bez osci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej kupuję pangę, jest b.smaczna i tak specyficznie nie pachnie \"rybnie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale maślaną nie każdy może jeść ci ze specyficznym układem pokarmowym i wrażliwym żałądkiem mogę się nawet maślaną zatruć, dlatego w restauracjach nie ma jej w karcie, a podawana jest tylko na specjalne życzenie i odpowiedzialnoćś klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka widac ze jestes wierna
fanką "Klanu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
bardzo smaczna ta ryba, tylko droga! ile wy płacicie za kilogram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fanką klanu tylko trochę się znam na tym co jem z racji zawodu - Technolog żywności A co do ceny to u mnie zalezy gdzie ale 18-20 zł za kg i wolę ja kupić niż nieco tańszego mintaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
uwielbiam pangę smazona w cieście nalesnikowym i polana sosem kaparowym :)) bądź w wersji ze szpinakiem :)) mniam :)) choć sola jest jeszcze smaczniejsza. W Kauflandzie pół kilo mrozonej rybki kosztuje 8 zeta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panga to ...
super ryba, uwielbiam ją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronna obserwatorka
to ryba słodkowodna. hodowana w mule w rzekach Wietnamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
witam - ten link jest strasznie zasmiecony - ten o rybach - panga jest ryba morska z rodziny ostrobokow wedlug encyklopedii Wiem - jest pyszna delikatna - przyrzadzam na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronna obserwatorka
jeśli podajesz jakąś informację, to całą. w handlu często spotyka się sprowadzanego z wietnamskich hodowli suma rekiniego (Pangasius hypophthalmus) sprzedawanego jako panga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cos wam sie pomieszalo bo panga to ryba slodkowodna a nie morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panga, która kupujemy w naszych sklepach to ryba słodkowodna, nawet w domowych akwariach jest hodowana jako rekinki miniaturki - ryby dostosowuja swoj rozmiar do przestrzeni. Normalnie pangi zyją w Wietnamie w dosc brudnych rzekach - nie jest to wiec specjalnie wartosciowe mięso. Pracowałam w urzedzie statystycznym przy rejestrowaniu kodów kupowanej przed ludzi zywnosci i zawsze panga widniala w klasyfikacjach jako ryba słodkowodna... bo tylko taką własnie da sie u nas kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×