Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna lady

szukam mezczyzny ktory chcialby zostac ojcem

Polecane posty

po cholerę na forum erotycznym go szukać, dziewczyno. aż tak bardzo chcesz mieć dziecko????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banki spermy ?? może to pomoże .... tu napewno nie znajdziesz wiarygodnego dawcy, łącze się w pragnieniu i życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wyglądam:) Jestem z południa kraju. W pierwszej chwili pomyślałem o ew. alimentach i o tym, że chyba nie potrafiłbym odpuścić swojego dziecka... Jako ojciec już się sprawdziłem. Mam przepięknego (naprawdę obiektywnie) i zdrowego synka😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierując się samczym instynktem nakazującym rozpowszechnianie własnego genotypu i nie dbanie o potomstwo, poszedłbym na to jeśli: - jesteś zdrowa; - to Ty przyjedziesz do mnie, bo ostatnio mam mało czasu i w sumie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chęcią
ale byś musiała przysłać koleżankę żeby przetransportowała w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarMaga
Prosze samotna lady...mimo mojej calej tolerancji wobec kazdego...zastanow sie i nie badz samolubna...bo argumentow masz niewiele na swoja ewentualna decyzje a dzieciaka nie krzywdz swoja znizka formy...przyszlego dzieciaka i tudziez ewentualnego! Do komentarza o kapiszonie...to nie wiem czy osoba piszaca to zauwazyla haslo....niezobowiazujacy seks...ale coz.....przeciez dla autora tego wpisu dzieciak to zero zobowiazan! Dla faceta ktory sie kreci wkolo desperatki bardziej z poczucia niz z checi.....podziw a zarazem przestroga aby slowa dobrze dobieral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie lepiej w takim wypadku poznać kogoś i jakoś sobie poukładać to wszystko razem? Skoro nie jesteś lesbijką to chyba nie powinien być problem. Chyba że nie chcesz na 100% być w związku i chcesz być wolna. W takim wypadku też lepiej poszukaj kogoś i go poznaj będziesz miała jakąś pewność co do jakości materiału genetycznego, jego ewentualnych obciążeń (fajki narkotyki itp tryb życia). Wiadomo zdrowie najważniejsze...zwłaszcza dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psa se kup
albo kota!! Zabawki sie, q..a, zachciało Lady spod lady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpawel
jestem mężczyzną,który chce zostać ojcem tel515541022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×