Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martisha**

czy Wy tez tak czasem macie?

Polecane posty

Gość Martisha**

ze nie chce sie wam kompletnie nic marzycie tylko o polozenie sie w lozku i zasnieciu, ja marze o tym zeby nie miec nic na glowie, ale niestety mam za duzo studia- ciagle kolokwia, przygotowywania na cw, egzaminy robienie prawa jazdy chwytanie sie kazdej mozliwej ptacy dorywczej ciagle kursowanie pomiedzy domem a akademikiem niestabilna sytacja uczuciowa i wiele wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
nikt juz tak nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem ...
w sumie czasem tak mam... tylkoze ja teraz jestem zakochana i to pewnie dlatego.. pomarzymy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzio
ja mam permanentna ochote pojechac nad morze, wlanac sie na pustej plazy i nie myslec o niczym, slyszec tylko szum morza... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem ...
a ja chce tylko Michałka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
ja jestem troche zmeczona wszystkim tez kocham(chyba?), ale ten ktos jest na razie daleko to nawet nie chodzi o milosc ale o brak jakiejs stabilnosci, ciagle mysle czy w przyszlosci znajde prace, bede miala gdzie mieszkac itd wybiegam za daleko w przyszlosc, mysle zapobiegliwie, mimo ze mam dopiero 19 lat to umysl doroslej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach trzeba być twardym, szybkim, bezuczuciowym i po trupach do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem ...
B.N.N. , wogole sie z toba nie zgadzam, wcale tak nie jest... przegrasz zycie takim postepowaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem ...
Martisha** ja nie dawno bylam z kims i tez mi sie wydawalo ze kochalam, nawet czasem jeszcze o nim mysle... gtylko ze on ma dziecko z inna... i ja tez wreszcie spotalam chyba takiego jakiego chce... pracuje z nim i sama nie wiem czy on tez czuje cos do mnie czy nie... czasem jest taki cieply i kochany a czasem caly dzien sie nie odzywa... a jak teraz sobie o nim mysle to jakies ciepelko czuje .. ja go chce tylko dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×