Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 37

czy któraś z was ma zamszowe kozaczki?

Polecane posty

Gość ania 37

czy zimą nie powstają na nich plamy po soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
ja mam czarne i niestety plamy powstają,po przyjściu do domu przecieram wilgotną ściereczka i pastuje pasta do zamszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowe i niestety plamy są ale da się je sprać, delikatnie potraktować wodą, wysuszyć i przetrzeć pastą do zamszowych butów. Co prawda mam też skórzane kozaczki i na nich też zostają ślady po soli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 37
dziękuję za radę,kozaczki chcę kupić swojej 13 letniej córce,zamszowe bardzo nam się nam podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko
a znacie jakis sposob na zamszowe kozaczki aby nie przeciekały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ja mam jasne, kupiłam je nie do codziennego chodzenia, a i tak są ślady, nie tylko od soli, kiedy przemakały od śniegu, kolor ściemniał, mimo zabiegow pielegnacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantis
ja te zmam brazowe zamszoe kozaki, to chyba zly pomysl na zime, zawsze choc bym nie iem jak je zabezpieczala i pielegnowala przemoknal i zmienia lekko kolor, kupilam je w zeszlym roku, wiec jeszcze ten sezon ponosze, ale nigdy wiecej, ufff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre...
podobno jest cos w spray'u jakis lakier czy cos co chroni przed przemoknieciem zeby je zaimpregnowac tylko nie wiem dokladnie co to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i
pielegnuje je przy pomocy szczoteczki i pasty w sprayu kiwi - akurat mam czarne wiec jest lepiej. Kiedy mam sol na butach usuwam ja szczoteczka a potem spryskuje pasta. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 85
białe zamszowe kozaczki na srebnej szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie pary zamszowych kozaczkow, plamy od soli mi sie nie zrobily- jedne sa turkusowe, a drugie rozowe. problem raczej polega na tym, ze czubki butow troche mi rpzeciekaja, jak jest chlapa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×