Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przeprowadzam

co sądzicie o spiralach?

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[13.10] 16:28 gufiowa Witam,jestem matką dwóch chłopców(Szymon 3 latka,Jaś 6 tygodni) i raczej na takim etapie rozwoju rodziny chcę pozostać.W związku z tym muszę się zabezpieczyć na przyszłość,ale nie jest to takie proste,gdyż nie mogę brać hormonów.Lekarz zaproponował mi spiralę,z tych co to do owulacji nie dopuszczają.Mam miesiąc na podjęcie decyzji i chciałabym się poradzić w tej sprawie u kobiet,które skorzystały z tego rodzaju antykoncepcji.Mam na myśli głównie o samopoczucie po założeniu spirali,a nie o względy religijne czy coś takiego.Proszę o realne przedstawienie sytuacji. [13.10] 22:12 popelinka poczytaj na forum o antykoncepcji.... osobiscie od 3lat mam spiralke ta z hormonami i....bardzo sobie chwale: okres mam teraz regularnie, wlasciwie plamienie przez 3dni (kiedys 7dni potopu!) i wlasciwie zapomnialam ze ja mam. Zakladanie raczej nie boli chociaz lekarka kazala mi wzaisc lek rozkurczowy i zrobilo mi sie slabo zaraz po umieszczeniu jej na miejscu ale to podobno normalne bo nastepuje podraznienie jakis nerwow; potem niestety jest plamienie przez 2tyg, a potem jest SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×