Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madame Silvia

Kolczyki Hand made

Polecane posty

Gość **kasztanowa
jaka cena jest tych kolczyków..? niekóre- bardzo ładne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonka
szkoda ze autorka topiku juz sie zmyla bo chcialabym kupic od niej kolczyki bo niektore sa naprawde sliczne ale nie ma tam cen ;/ widocznie link zostal podany tylko po to zebysmy obejrzaly a nie kupily :-( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonka
ale przeciez latwiej by bylo gdyby byly ceny ,przeciez nie bedziemy pisac do autorki i pytac o cene kazdej rzeczy ktora nam sie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakasza
A może te spodobają się komuś? Tylko 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamusiu
strasznie wysokie te ceny masz szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ceny wysokie, ale każdy egzemplarz jest pojedynczy - masz pewność, że otrzymujesz produkt niepowtarzalny, że nie spotakasz na ulicy osoby w podobnych kolczykach. Mogą być podobne ale nigdy identyczne. Każdy mój wyrób jest robiony tylko w 1 sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre nawet ładne
ale ceny zdecydowanie przesadzone, w dodatku część jest niestarannie wykonana: wisienki - górne pętelki niestaranne, krzywe młode pączki oliwek - widoczny krzywy drut na lewym zielona łąka - wiszące druty są powykrzywiane niewinność - naszyjnik ok, kolczyki są niestaranne, krzywe motylek - niestaranne oploty, bardzo krzywe lewe skrzydło na górze turkusowe - całkowicie krzywe ludziki - krzywe wszystkie te wady są widoczne bez powiększeń zdjęć bigle są posrebrzane, więc nie uzasadniają tak wysokiej ceny autorski egzemplarz poniekąd uzasadnia wyższą cenę, ale brak staranności - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakasza
Słuchajcie, ja swoje kupiłam od dziewczyny za 10 zł. Siedziała na ulicy w Kazimierzu Dolnym i sprzedawała te i inne w pyle i upale.Rany boskie, komu by sie chciało ździbolić te g... za takie grosze? Przecież to reczna robota. Taki motylek - ile tam dłubaniny, ja bym i za 40 zł nie chciała się w to bawić, szlag by mnie trafił. A więc szacunek i nie dajmy się zwariować. Czasami drobne nierówności i niedoskonałości podnoszą wartość wyrobu, bo są dowodem że to reczna robota a nie masowa produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre nawet ładne
ja się też tym zajmuję, tyle że sprzedaję znajomym. Zapewniam, że robota jest łatwa i niekiedy przyjemna i da się wykonać te wzory znacznie staranniej, bez niepotrzebnego krzywienia. Wykonanie jednej pary trwa od kilku minut do godziny - tyle robiłam skomplikowaną parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie racje : kolczyki mam za drogie, brzydkie, niestaranne, dziecko zrobiłoby je lepiej. Tylko jakoś nie widzę kolczyków wykonanych przez osobę, która najwiecej komentuje. Chętnie zobaczę. WYPRZEDAJĘ KOLCZYKI - Wszystkie wzory (poza zestawami) w cenie 12 zł (potrzebuję na nowe materiały do tworzenia :)) Chętnych odsyłam na blog lub do kontaktu mailowego. Pozdrawiam i dziękuję nielicznych za miłe opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre nawet ładne
Pokazałabym, tyle że nie mam fotek. Zamiast się ciskać, sama się przyjrzyj. A teraz zobacz: Dwórka królowej Anny - ładne, o wiele staranniej zrobione. Wielki błękit - to samo. Soczysta - bardzo ładny wzór! tylko trochę niestaranne kolczyki niestety, ale wzorek śliczny, bardzo efektowny naszyjnik niewinność też jest w porządku. Na czarnym tle - bardzo ładne i efektowne, znakomite na wieczór. Sprężyste wężyki - staranne! Wyjątkowe - bardzo fajne i delikatne dbaj o to, żeby oczka były w jednej osi z resztą drucika, jest to widoczne, jeśli obrócisz drucik z oczkiem tak, że z boku nie widać oczka, często ci się krzywią. Domyślam się, że drucik dostajesz skręcony w dużą spiralę, jeśli chcesz uzyskać dłuższy prosty kawałek przy prostowaniu nie doginaj go palcami, bo z tego się biorą brzydkie krzywizny, tylko spróbuj go jakby mocno ściskając głaskać w palcach jednocześnie rozciągając, unikniesz niepotrzebnych zagięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonka
a czy moglabym sie dowiedziec ile kosztuje wysylka? P.s. kolczyki sa naprawde sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W niewoli uczuć\" są boskie.. i wsuwki bardzo mi sie podobaja :) a to że niektóre niedokładne (faktycznie na motylku to troszke widać) to chyba nic takiego.. z każda nastepna parą bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
Aha! robione po jednym egzemplarzu... a na stronie jest napisane przy niektórych,że "CHWILOWO niedostępne" i że "możliwość wykonania PODOBNYCH" wierzę w to,że nigdzie nie znajdę takich samych, bo Ty nawet dwuch takich samych do pary wykonać nie umiesz....teraz każdy może sobie nakupywać półproduktów do tworzenia bizuterii w sklepie internetowym i robić z siebie wielkiego artystę, niestety tylko nieliczni mają do tego prawdziwy talent - reszta tak jak ty, to sami badziewiarze.... i jeszcze chcą za tą chałturę spore pieniądze powiedzmy sobie szczeże,że koszt materiałów jest naprawdę niewielki i pracy w to (posiadając odpowiednie narzędzia,również do kupienia w internecie za ok 10zł) wkłada sie niewiele.... wstydziłąbym się za to chcieć takie pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakasza
Kicci Burio - no cóż, po takim dictum chyba pokażesz co potrafisz? Jakis link do Twoich wyrobów? Bo inaczej pomyslę że to tylko czysta, bezinteresowna, polska chęć dokopania komuś. Dziewczyna coś robi, nie siedzi, nie wyciąga ręki do nikogo, a Ty tak leciutko z kopa, siedząc za klawiaturką, taka ważna madrala.Gnidka podgryzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
nie pokażę,bo nie robię...kiedyś robiłam i wychodziło mi podobnie, jak tej "artystce" i nie uważam,żeby było co pokazywać... uważasz,że krytykować może tylko ktoś,kto robi to lepiej?? gówno prawda!!! niektóre dziewczyny sienie orientują,jakie niskie koszta wchodzą w grę przy wykonywaniu takich "cudeniek" i jak mało czasu to wymaga... niech sobie robi dla siebie,ale po co od razu nazywać to biżuterią "artystyczną" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakasza
To podobno wolny kraj. Ona ma prawo to wystawiać na sprzedaż a dziewczyny jak chcą kupić to niech kupują.Każda widzi jak to wyglada, wolna wola. Powiedz - jaki interes masz w tym żeby popsuc jej interes? Pytanie kieruje do Ciebie ale właściwie nie o Twoja odpowiedz mi chodzi tylko tak sobie głośno myslę - jaki interes maja ludzie którzy zawsze pilnuja, żeby nie było za fajnie. Jak jest za fajnie, zawsze pojawiaja się z łyżka dziegciu. Noszą w sobie te pokłady dziegciu i podrzucaja na prawo i lewo. Kurcze,chyba nie jestescie otoczeni rojem przyjaciół, prawda? Bez urazy, sorry za osobiste przytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
lepiej ty mi powiedz,jaki masz interes,żeby jej tak bronić??czy może ona, to ty? :-P masz rację, to wolny kraj i dlatego mogę głośno wyrażać własne zdanie,więc z tego korzystam... jest za fajnie?? chyba dla tej "artystki" bo na pewno nie dla kogoś kto spodziewając się "dzieła sztuki" kupuje to badziewie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakasza
Nie, nie jestem nią, nie umiem robic takich ładnych rzeczy a bronię bo widocznie coś jest ze mną nie tak - wole bronić niż bezinteresownie podgryzać.Takie skrzywienie ale nie próbuj zrozumieć, nie dasz rady. Na tym dyskusję kończę, mówimy różnymi językami, szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipsy
ktoś ma do zaoferowania klipsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
mam interes w moim podgryzaniu... i masz rację - nie dogadamy się, bo ja ...nie lubię tandety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchm..
A jak ktoś sprzedaje tandetę z Indii czy innej to się nikt nie dopierdala tak? Że o tandecie z Chin nie wspomnę. Taa. Trzeba siedziec na dupie i się nie wychylac.. I w ogóle co z tego że napisane w superlatywach? A pralka przywróci sens życia a guma do żucia przyniesie miłośc? Termin "reklama" obcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchm..
..No i oczywiście koleżanka sama sobie szafki zbija, lampki skręca, naprawia elektrykę, hydraulikę, kładzie panele na podłodze, maluje mieszkanie, a już na pewno choduje świnie na obiadek...po co płacic obcym nie?:d Wolny rynek to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×