Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lost_One

Jak poznawać dziewczyny? - Krakow

Polecane posty

Gość Lost_One

Jestem 24-letnim ludzikiem. Niedawno, po 4 latach, rozpadl sie moj zwiazek. Mowiac wprost: dziewczyna mnie rzucila. Nie wchodzac w szczegoly: rzucila mnie na dobre. Juz sie nie odzywa, nie pamieta nawet o moich urodzinach. Chetnie poznalbym kogos nowego... i tu rodzi sie problem. Nie umiem tego zrobic. Skonczylem studia techniczne (sami faceci na roku), teraz w pracy rowniez sa sami faceci. Wszystkie kolezanki ktore mam - juz zajete/zareczone. Nie wiem jak poznac jakas nowa dziewczyna...? Wiem - ze nie chce sie pakowac w randki internetowe/czaty itp.... Po 4 latach bez podrywania/flirtowania, po prostu nie wiem jak sie do tego zabrac... Co byscie mi poradzili? Gdyby to bylo istotne - mieszkam w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrales zycie
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie chcesz
poznac kogos przec czaty/randki internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odkochałeś się juz czy to świeża sprawa? Ja skonczyłam typowo babski kierunek co nie znaczy ze mialam problemy w nawiazywaniu kontaktow w innych miejscach. Na pewno masz jakigos kumpla/kumpli z ktorym(i) mozesz gdzies wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podddszywacz
az mnie korci zeby sie podszyc i odpowiedziec na pytanie Monii :P ale sie powstrzymam, z reguly podszywam sie tyylko na ogolnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie jak sie zjawisz to przeczytasz... wszystkie fajne dziewczyny spedzaja wieczorki na kazimierzu badz na rynku.. tam jest najfajniej... wiec zabierz z dwóch kolegów i dosiadzcie sie do jakichs fajch dziewczyn za ktoryms razem sie uda... Sama jestem z Krakowa, tylko ze jeszcze nie mam wogole tu znajomych bo ja dopiero zaczynam studia... życze powodzenia pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
Dzieki za odpowiedzi. Faktycznie, mam kumpla ktory jest w podobnej sytuacji (tez rzucila go dziewczyna), nawet przez jakis czas studiowalismy razem. Mozna we dwoch uderzyc na miasto. Troche mnie zawsze przed tym powstrzymywal rachunek prawdopodobienstwa - duza czesc dziewczyn ktore gdzies przesiaduja to takie, ktore po prostu wyszly gdzies na babski wieczor, a na co dzien maja chlopaka / narzeczonego. Co o tym sadzicie? @Monia Nie wiem kogo szukam, bo zwykle sie nie wie poki sie nie znajdzie :) A juz powazniej - szukam dziewczyny ktora mnie soba zaintryguje, ktora sprawi ze zapragne byc z nia, wlasnie z nia i tylko z nia... jaka musi byc zeby sie to udalo? Nie wiem, bo lubie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
moze faktycznie troche ze mnie romantyk - lubie np. spacery w mglista, jesienna pogode (czyli taka jaka mamy teraz w Krakowie:)))) A jak uwazacie - czy faktycznie wiekszosc dziewczyn w wieku ok. 25 lat, ktore mozna spotkac w knajpach siedzace razem - sa na "babskim wieczorze", a na co dzien maja facetow/narzeczonych? Zreszta - nawet jesli nie maja, to jak z taka porozmawiac? Przeciez rzadko zdarza sie zeby przychodzily do pubu same albo we dwie, zwykle sa w wiekszej grupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozesz podejsc i sie zapoznac, nawet jak będą zajęte to moze mają jakies sympatyczne wolne kolezanki.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czym ty sie martwisz??? sprobuj a moze... skad wiesz co bedzie... ja w sumie mam 19 ale chetnie bym wyszla z dziewczynami na podryw ... tylko ze narazie nie mam tu znajomych, ale uwierz ze tak robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lober
chłopie jesteś męską łajzą ! Kobitkę rwie się w 30 minut na ulicy ... ale na to trzeba gościa, a nie mimozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
Macie racje, powinienem sprobowac. Troche jest tak, ze te ostatnie 4 lata w stalym zwiazku nieco mi utrudniaja "startowanie do dziewczyn" - dawno tego nie robilem, i w ogole cala sprawa z rozpadem zwiazku jest wciaz swieza (ledwo poltorej miesiaca uplynelo). A co polecacie jesli chodzi o jakies konkretne miejsca w Krakowie, gdzie mozna spotkac dziewczyny inteligentne i ciekawe? (w przeciwienstwie do rozchichotanych podlotkow, ktore nie wiedza czego chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podlotek to dla ciebie kto .. bo cos czuje ze mnie ktos pod to podkwalifikuje ;) wkoncu chyba na tym topiku najmlodsza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilko
Przewodnik po krakowie krowodrza - świetne cycki nowa huta - szybko dają centrum - tyłki pdgórze - bez majtek łążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
@Monia podlotek to stan ducha & umyslu (zwlaszcza umyslu), a nie metryczka czy data w dowodzie :) Jestem zdania, ze dziewczyna powinna miec w sobie "Coś", i wlasnie "To" najbardziej sie liczy. A mentalne "podlotki" znam nawet 29-letnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze .. czyli moge sie wypowiadac ..;) Ja ci Kazimierz szczerze polecam... a szczegolnie te knjpki z \"nastrojem\" :) chyba romantyku rozumiesz jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze kasztany są
na placu Pigalle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lober
łąjzie nic nie pomoże bo łajzy nik nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz zagadac, a nie masz odwagi zawsze mozesz zostawic jej karteczke. ;) Skuteczne w przypadku kelnerek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
@Le Coeur No wlasnie ze mna to jest dziwnie, bo generalnie jestm wygadany i mam nastawienie "do ludzi". Praca ode mnie wymaga ciaglych kontaktow z ludzmi ktorych w wiekszosci nie znam na poczatku, wiec jestem w tym "wygimnastykowany". Niepewnie czuje sie jedynie w sytuacji, kiedy mam podrywac dziewczyne... Dawno tego nie robilem. A najbardziej boje sie ze niezaleznie od tego co powiem, ona sobie pomysli "co za palant". Hmmm, co sobie zwykle mysla dziewczyny kiedy nieznajomy facet do nich zagaduje? @Monia Mmmm, bardzo lubie Kazimierz... Kiedys byla Drukarnia - juz nie ma, ale zostaly: Singer, Stajnia, Libido, Guego, Kraina szeptow, Mechanoff... Moze tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost_One
@A ja mam 26 lat Na pewno znajdziesz... i ja pewnie tez... Tylko musimy chba zaczac szukac, bo same nie przyjda do nas jak siedzimy za komputerami w domach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×