Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanieee

ELEKTROKOAGULACJA NA PĘKNIĘTE NACZYNKA - kto miał?

Polecane posty

Gość niunka26
ja jestem juz po tym zabiegu bolalo jak diabli nos czerwony a na efekty mam czekac 10 dni powodzenia!!!jestem ciekawa jak sie zagoi.........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka26
zabieg trwa chwile sama jestem ciekawa czy to pomoze bo dematolog rozkladal rece!!!!a laserem sie boje no i jest cholernie drogie!!!babka wolala 300zl!!!!trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abciara
Hej dziewczyny Przegladam strony w poszukiwaniu informacji, ile kosztuje usunięcie pajączków na nogach - chodzi mi o cene za 1 pajaczka. Myslalam, ze mozna to zrobic tylko laserem, ale widze, ze jest jeszcze jakas druga metoda? Ja mam duzo popekanych naczynek na nogach od kolan po uda i zastanawiam sie, ile kosztowaloby ich usuniecie. Stad moje pytanie, ile kosztuje 1 naczynko :) A moze ktoras z Was moglaby polecic jakis krem cud albo jakies tabletki na pekajace naczynka? Z gory dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyba
właśnie dziś zdecydowałam się za zabieg Elektrokoagulacji na moje popękane naczynka szczególnie w okolicach twarzy i policzkach. Na początku nie byłam przekonana, ale jestem zadowolona z efektów już dziś nie mam nic na nosie,pozostały mi jeszcze zaczerwienienia na policzku ale wydaje mi się, że szybko powinny zejść polecam, zabieg jest tańszy o lasera i usuwa popękane naczynka przy nasadzie nosa, ja zapłaciłam 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaa..:((
justyba w jakiej miejscowości to było? bo też mam zamiar to zrobić:) już nie wytrzymam dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaa..:((
justyba w jakiej miejscowości to było? bo też mam zamiar to zrobić:) już nie wytrzymam dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaa..:((
justyba w jakiej miejscowości to było? bo też mam zamiar to zrobić:) już nie wytrzymam dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeusz
Jestem z Krakowa i we wtorek miałam elektrokoagulację na udach. A właściwie na jednym udzie, bo chciałam zobaczyć efekty. Miałam spękane naczynka na prawie całym udzie. Zabieg trwał około godziny, ból jest niewielki (po prostu tak jak ukłucie igłą). Najbardziej mnie denerwowało leżenie prawie w tej samej pozycji. Kosmetyczka zrobiła mi całe udo (został mi tylko kawałek na tyle nogi, ale tam mam po prostu siniaka z popękanych naczynek). Jeszce zamknęła mi kilka naczynek na obu łydkach i zapłaciłam 200 zł. Dzisiaj jest 4 dzień i mam strupki, ale nie takie jak na dużej ranie, tylko takie niteczki. Kosmetyczka powiedziała, że to się goi do 2 tygodni. Bezpośrednio po zabiegu wyglądało to masakrycznie, ale codziennie jest lepiej. Trudno mi powiedzieć jaki będzie efekt, ale wydaje mi się, że wreszcie będę mogła bez oporów założyć krótkie spodenki :-) W środę idę na drugie udo. To, co się nie uda zamknąć teraz to się "poprawia" po wygojeniu i wtedy płaci się 60 zł. Na marginesie dodam, że byłam na 1 zabiegu laserowym za 450 zł (promocja...) i nie było żadnego efektu. A naczynka mam "stare".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon kosmetyczny w Legnicy
ZAPRASZAM NA ZAMYKANIE NACZYNEK METODĄ ELEKTROKOAGULACJI!!!!!!! JUŻ OD 10 ZŁ!!!!!!! PŁATEK NOSA 10, DWA PŁATKI NOSA 15 ZŁ, CAŁY NOS 25 ZŁ, POLICZEK 20 ZŁ, DWA POLICZKI 30 ZŁ INNE MIEJSCA NA TWARZY DO UZGODNIENIA. CAŁA TWARZ - 70 ZŁ!!! POLECAM ZABIEG!! EFEKT JEST NIEMAL NATYCHMIASTOWY!!! NR TEL 889 474 092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce fale
Dziewczyny, zapytajcie swoich dermatologów czy coś takiego robią. Ja zrobiłam za darmo na nfz u drmatologa. Jakieś 2 tyg przed zabiegiem dobrze jest wzmoncić naczynka jakimś rutinoskorbinem, wit.PP, itp. W trakcie zabiegu troszkę boli, ale tylko chwilę i śmierdzi. Po zabiegu przez kilka dni ma się strupki na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zamykane naczynko pojedyncze ale spore na policzku niedaleko oka 3x! i był strupek i zaczerwienienie i potrezba było czasu aby całkiem zniknęło ale już go nie mam ;] Zabieg co do bolesności - bez przesady ;] ALE MAM PYTANIE: Bo cere mam bardzo delikatną i chciałabym zamknąc naczynka na dole policzków "lampbre" albo laserem. Co skuteczniejsze i jak z bliznami, powikłąniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaŚliwka
Ja miałam zamykanie naczynek na łydkach w Studio Piękna na Lubiczu w Krakowie. Teraz moje nogi wróciły do świetnego stanu, jaki pamiętam z młodości. Zabieg nie był drogi, bodajże poniżej 100zł. Szybko, bez bólu. Polecam każdemu, kto ma problem z pękniętymi naczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjhhhhhdf
Kama ja jakiej wielkości były te naczynka na łydkach bo te na twarzy zwykle sa mniejsze, tez mam problem z naczynkami na udach i jedno jest całkiem spore i zastanawiam się czy laser da mu radę, takie 2 mm grubości i jakies 1,5 cm długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azealia
dacie sobie spokój z elektrokoagulacja! ja mialam na twarzy robione w podobno jednym z najlepszych salonow w Szczecinie. Efekt - ani jedno naczynko się nie zmaknęlo, ale to nic, gorzej - cudowna kosmetyczka zrobiła mi blizne na policzku w miejscu naczynka. Poszłam do dermatologa i laserowo zamknęłam plus przebarwienie i blizne zlikwidowałam. Elektrokoagulacja to przestarzała metoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wykonywany zabieg Elektrokoagulacji na rozszerzone naczynka. Zabieg jest bardzo dobry. Fale radiowe doskonale usuwają drobne zmiany naskórne. Już nie muszę się wstydzić rozszerzonych naczynek. Moja skóra jest piękna. ten zabieg miałam wykonany u doktor dermatolog Magdaleny Afrykańskiej w gabinecie http://www.doktorafrykanska.pl/ w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrokoagulacja na łydce w celu usunięcia małych pajączków - efekt po 2 miesiącach - blizny które nie chcą zejść. Chirurg powiedział że z rok może się goić. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNina
Witam. Ja usunęłam naczynka na nosie nową metodą Radiotermolizy Termocell i w porównaniu do elektro... mniej boli i zabieg jest szybszy i skuteczniejszy bo już miałam ten nosek robiony elektro i laserem a dopiero ta metoda dała rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Warszawie robiętermolizą Med 2-600 , naczynka przy nosie zniknęły , teraz biore się za łydki. Koleżanka nie chce dojeżdzać do Warszawy i robi podobną metodą Vein 3000 w Pruszkowie, tak więc obie są ok, mnie to nie boli za bardzo , choć można poprosić owmla przed zabiegiem. I nie moczyć ok 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zamykane naczynko na nosie. Przed zabiegiem miałam jedna mała czerwoną kropeczkę, a teraz w tym miejscu mam 3 razy wieksza i o wiele bardziej czerwoną. Żałuję. czasu nie cofnę. Próżnosc nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedostatni post był mój. Ta czerwona kropka na srodku nosa to był strupek. Nie był biały jak mi powiedziano ze moze byc. Teraz juz jest wygojone i jest lepiej niz przed. Tzn albo nie do konca zamkniete albo miałam obok jeszcze mniejsze naczynka. Ale jest o niebo lepiej- już ni musze obawiać się, że w ciągu dnia dotknę nosa reką i spod warstwy podkladu i korektora ukaże się ta czerwona kropa bo p prostu już jej nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o tym zabiegu na naczynka Harmony XL. Możesz napisać coś więcej na ten temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam zamyakane naczynka elektrokoagulacja na nosie i na policzkach. Odczucia bolowe prawie zerowe. Powiem Wam, że zanim sie zdecydowalam czytalam opinie o roznych urzadzeniach i okazalo sie, ze niektore gabinety pracuja na przestarzalych urzadzeniach. Moge Wam polecic salon w Poznaniu, ktory ma sprawdzony sprzet i mozecie sie czuc bezpiecznie www.beautypremium.pl Wybierajcie miejsca gdzie maja urzadzenia firmy Biotronik lub Apilus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg harmony xl jest spoko, bardzo skuteczny. Byłam u p. Julii w Cosmetologice na całej serii i jestem zachwycona efektem. To były 4 zabiegi. No i co więcej - polecam, jesli sie wahacie, bo warty kazdych pieniedzy. Wreszcie moge sobie wyjsc bez podkładu i moja twarz nie jest czerwona jak burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×