Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*gwiazdka

ON ma dziewczyne..?

Polecane posty

mam nadzieje ze mi pomozecie.. spodobal mi sie pewien chlopak wiec zaczelam z nim przez internet, pisalismy sporo maili , ale po jakims czasie zobaczylam ze ma w zdjeciach na gronie zdjecie dziewczny ( ona jego zreszta tez) co nipodlega watpliwosci ze są parą. Jednak wciaz rozmawiamy ze soba, wslamy zdjecia , mowi mi komplementy... chcialabym zeby cos z tego wyszlo ale nie wiem co mam robic( odbic? jak?..) prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze najpierw
na poczatek sie upewnij czy to jego dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odbija sie zajetych facetow to nie jest fair. z paru przypadkow moich kolezanek wiem ze jeszcze zadna nie byla szczesliwa w zwiazku gdzie z premedytacja odbila faceta innej. im takze ktos tego faceta potem odbil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama nie możesz go zapytać? Dziwny ten wasz układ, skoro nie wiesz takich rzeczy. Poza tym co z tego, że ma zdjęcia jakiejś dziewczyny w swoim profilu? Ja też mam parę koleżanek wśród znajomych na gronie i jakoś w ogóle to nie oznacza, że któraś z nich jest moją dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz to pewne, ale wlasnei zastanawiam sie czy ten temat jescze poruszac. wogole koelzanki radza mi zebym Go na półmetek zaprosila :| głupio mi chociaz nie ukrwam ze bardzo bym chciala, a nie wiem juz co robic.. racja - uklad nasz głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dalej nie rozumiem. Skąd pewność, że on ma dziewczynę? Tylko na podstawie tego że ma zdjęcie jakiejś dziewczyny na gronie tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie bardzo go
z nia cos laczy... skoro do tej pory Ci o niej nie powiedzial, jasno, i w ogole tak malo (czytaj w tym wypadku nic) o niej nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. wiec nie wiem czy poddawać się, czy jakos prosto z mostu chciec sie z nim zobaczyć? czy coś jeszcze... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie bardzo go
fakt, mozesz sie umowic na kawe, cole, piwo, wieczor itd i zobaczysz jaki bedzie w stosunku do ciebie:) czy bedzie sie >podwalac" czy bedzie miec duuzy dystans:) gorzej jak jest typem, ktory lubi miec kilka diewczyn:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przynajmniej bede wiedziala :) tylko zastanawiam sie czy głupio nie wyjdzie jak Mu spotkanie zaproponuje.. chociaz z 2 strony wcale sie tak nie znamy wiec raczej bez obciachu ryzykować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek2006
Daj sie siana bo i tak cie oleje znajdź sobie innego :) bo masz złudne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki rym.. ;d no nie wiem jednego dnia sobie nadzieje robie a kolejnego mysle inaczej, w sumie nic by sie nie stalo jakby odmowil spotkania... ale jednak nie naleze do az tak odwaznych.:) kurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz bardzo powazny problem serio hahahaha a niepotrafisz sie normalnie spytac czy z kims jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×