Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enfamilka

Mleko Enfamil

Polecane posty

Gość Edo
Mój synek od szpitala jest na mleku Enfamil i nie miałem z tym mlekiem żadnych problemów. Na początku troszkę ulewał więc od 3m dodawałem od 1 do 2 lyżeczek kleiku ryżowego. Teraz ma 7m i 9,3 kg wagi. Kupuję w aptece internetowej po 22 PLN raz na mieś 10 puszek i bez kosztów przesyłki. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez karmie od 2 miesiecy mojego synka enfamilem, przetestowalismy juz chyba wszystkie mleczka, ale to jest najlepsze zadnych probemów, kupuje u nas w osiedlowej aptece za 24zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kragmat
ile za to mleko i od którego msc jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to mleko nastepne czyli od skonczenia przez dziecko 6-go miesiaca. Normalnie to mleko kosztuje ok 25zl za puszke - moge odsprzedac za 10zl za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelcia 13
Witam. Moja mała oddaje stolec co 2 dni, po innych mleczkach miała rozwolnienie-dosłownie pływało.Teraz robi normalnie. Trochę czasu trwa zaakceptowanie tego mleka przez maluszka, ale być może Twojemu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corcia ma skonczone dwa lata jak miala dwa miesiace to przeszlam na enfamil bo nie mialam pokarmu. Polozna mi polecile to mleko. do tej pory pije to mleko bo na inne ma uczulenie.Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak skladem do mleka matki ma tyle witamin ze glowa mala moja corka jak wypila to mi zwymiotowala ze az jej nosem lecialo o malo by mi sie nie udusila to mleko jednym zdaniem jest do d**y ! jakis idiota to wyprodukowal i na dodatek mleko jest droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka pije to mleko praktycznie od urodzenia ( miała 7 dni ) . Nigdy nie było żadnych kłopotów. Ładnie rosła i przybierała na wadze . Nie chorowała. Do tej pory pije raz dziennie teraz już 4 kę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mleko jest super córeczka od urodzenia była na nan i to była masakra kolki takie że brak słów wystarczył jeden dzień na enfamil i od razu poprawa zero kolek i koniec z rozwolnieniem żałuję że zmieniłam mleko dopiero w 7 tygodniu mleko wprowadza się od razu nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła Matka
Enfamil 3 - przeczytajcie skład, to kompetne g**** ! 2 rodzaje cukru (jeden na pierwszym miejscu w składzie, przed mlekiem!), oleiny zamiast oleju, czy ktoś się na to daje nabrać? Mój mąż kupił awaryjnie w aptece i wyrzuciłam ten badziew, nie dam dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdził się tylko Enfamil - po innym córka miała wysypkę, biegunkę i kolki. Co do cen, wystarczy poszperać w necie i na pewno uda się znaleźć fajne promocje. Ja zazwyczaj zamawiam w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdził się Enfamil 0-Lac bez laktozy, bo niestety syn nie toleruje. W porównaniu do innych mlek tego typu nie jest drogie. Puszka 400 g kosztuje w Melissie 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dwa razy droższe? 1200 g Enfamilu w Melissie 63 zł. Nie wydaje mi się, że to aż tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie dziewczyny a po ile ml wasze dzieci pily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam moja mała ma 4 miesiące 3 miesiące byla na piersi miesiąc juz jest na Enfamil i wszystko jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. MOJA córka w szpitalu była dokarmianie enfamil i nic jej nie było. ale po wyjściu dawałam bebilon i niestety strasznie ulewala,miałam wrażenie,ze zwraca więcej niż wypiła..pewnie moje mleko plus to. Zmieniłam na enfamil i mała ma teraz 7 ms i nic jej nie dolega. Mleko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też zdecydowanie lepiej się przyjął Enfamil... Udało mi się znaleźć niezłą cenę na stronie http://www.aptekawsieci.pl i co prawda swoje kosztuje, ale uważam że na zdrowiu nie ma co oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na warsztatach "mamo to ja" jest własnie wykład o żywieniu mlekiem Enfamil. Bardzo ciekawie mówiła i ja jak do tej pory nie mogłam się zdecydować jakie mleko to teraz już wiem. Jakby ktoś chciał posłuchać o tym, to naprawde polecam warsztaty jak będą gdzieś w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała pije do dziś enfamil. Ma 21 miesięcy. Wybrałam te mleko, bo ma najmniej cukru w sobie. Mała niestety ulewała. Ulewanie skończyło się w wieku 10 miesięcy. Karmiłam małymi porcjami, a częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze z mlek, naprawde wodac jak wspaniale dziecko sie rozwija dzieki niemu. Mam jednak pytanie, moja coreczka ma 22 miesiace,pije Enfamil3 powinna pic 2x240ml a pije 3razy na dobe.....mam sie martwic? Jak Wasze dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też to mleko najlepiej się sprawdziło, po wcześniejszym były kolki i twardy brzuszek.. teraz jak wiem, że to mleko nie robi krzywdy i córka chętnie je pije to zamawiam kilka opakowań od razu przez internet, np. w Melissie, bo po 1. jest taniej, a po 2. nie muszę tego dźwigać do domu, tylko kurier mi przywozi paczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam odświeżyć trochę wątek i podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat mleczka Emfamil. Nie karmiłam syna piersią ze względów zdrowotnych. Na poczatku karmiłam bebilonem tym co w szpitalu syn przybierał ładnie ale brak kupek kolki płacz i ulewanie zmusiły mnie do zmiany mleka na emfamil comfort 1 za radą dobrej znajomej lekarki. Mleko drogie ale warte swojej cen. Nasza przygoda z emfamil comfort 1 trwa nadal syn za miesiąc syn skończy pół roku i bedziemy zmuszeni przejść na 2 a póki co to mleczko służy mu pod każdym względem polecam kazdej mamie która nie może karmić piersią lub borykajacej się z ulewniem, płaczem i gazami po tym mleczku wszystko odchodzi jak ręką odjął. W porównaniu do innych mlek ma bardzo mało cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x Nie bujaj z tą reklamą. W składzie cukrów jest podobnie, co w innych. W dodatku olej palmowy i syrop glukozowy. Dzięęękuuujeeemyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujać to się można w fotelu na biegunach. I nie jest to żadna REKLAMA! podobnie cukrów to jest w innych mlekach. Jak wiadomo cukier powoduje zatwardzenia które mój syn miewał przy Bebilonie to samo przy mleku NAN przy ENFAMIL COMFORT problem sam z siebie się rozwiązał. To są moje spostrzeżenia, i mam prawo je opisać. Z tymi cukrami w polecanym przeze mnie mleczku na 100 ml gotowego produktu jest 1.95 a laktozy 1.12 dla porównania w bebilonie aż 7,3cukru a laktozy 7,00 przy tej samej objętości. Jest różnica którą zauważyłam przy moim synku. Nie wiem jak ma się sprawa w mleku emfamil następnym bo dwójki Comfort nie ma, i też się boję tego przejścia. CO też nie zmienia faktu że każdy bobas innaczej reaguje na dane mleko. Jednakże to mleko pomogło mojemu synkowi przy ulewaniu, gazach, płaczu a także przy zatwardzeniach. Proosssimyyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi cukrami w polecanym przeze mnie mleczku na 100 ml gotowego produktu jest 1.95 a laktozy 1.12 dla porównania w bebilonie aż 7,3cukru a laktozy 7,00 przy tej samej objętości. x Niech Was tam nauczą etykiety czytać i rozumieć. Standardem w mm jest 7g z haczykiem węglowodanów w 100 ml gotowej mieszanki (7,1g; 7,3g; 7,4g). Dla reklamowanego produktu podajesz wartości kategorii "w tym:", a dla innego całą wartość kategorii "węglowodany". Niby sprytnie, ale niesmak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tylko w rosmanie nie kupuję przez internet ale tak chyba też można. Do Gościa wyżej , nie mam zamiaru tłumaczyć i ciągnąć tematu więc grzecznie żegnam. Głupia nie jestem i czytać etykiety potrafię. A zainteresowanym polecam samemu porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dap

Czy ktoś w ogóle czytał skład tego mleka? Na pierwszym miejscu syrop glukozowo fruktozowy. Niech w USA sobie piją i rosną nawet do wielkości słonia naszym dzieciom tego oszczędźmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramewa

Przerobilam z córka 4 mleka.. po kazdym jakies problemy bez wzgledu na cene. Dopiero przy NAN Optipro wszystko się uspokoiło a problemy brzuszkowe zniknely. Teraz zaczynamy rozszerzać diete i córka jest spokojnym wesołym dzieckiem ładnie przybierajacym na wadze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa1

Szczerze powiedziawszy to jeszcze będąc w pierwszej ciąży uciekałam od tych wielkich koncerniaków, bo wydawało mi się, że właśnie takie marki pchają chemię i ja sama bym tego w siebie nie wcisnęła, a co dopiero w dziecko - ale jak już przyszło co do czego to życie samo zweryfikowało czy uciekać czy nie.  Przy pierwszym dziecku było kp w sumie do 5tego miesiąca, potem straciłam pokarm, przeszliśmy na mleka nestle - to jeszcze takiego wyboru co do różnorodności i składu mleczka wtedy nie było, córka aktualnie 18m jest od początku na mleku nan. A dzieci różne jak ogień i woda, ale zaufanie co do marki zostało. Pozdrawiam Panie serdecznie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×