Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie

Nagrywarka DVD

Polecane posty

Gość zastanawiam sie

Padla mi moja nagrywarka CD (w koncu!! :P ) kupiona razem z kompem i chce teraz kupic Nagrywarke DVD. Zreszta wlasciwie to nie istotne... bo problem mam z czyms innym :P Przegladalam w roznych sklepach i zwrocilam uwage na rozne wymiary nagrywarek. Czy to jest istotne? Czy musze kupic w odpowiednim rozmiarze?? Czy kazda wejdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
w zlym dziale zalozylam moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
Aaaa... czyli wymiary znaczenia nie maja i kazdy naped zmiesci sie w dziurke :D A chce kupic Lg DVD Recorder GSA-H10N Ivory Oem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
ma, czy nie ma... Oto jest pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati2
Akurat ta nagrywarka nie jest rewelacyjna np pod względem prędkości nagrywania. Za ile możesz ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
Nie potrzebuje rewelacyjnej nagrywarki. Wiadomo, ze nie jest rewelacyjna - kosztuje 119zl (byla jeszcze tansza za 115zl). Ale ja strasznie zajezdzam napedy - nie bede wywalac kupe kasy, zwlaszcza ze nie mam :D Tylko nie wiem co z tymi wymiarami :O NO ale w ostatecznisci w sklepie mi powiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati2
Gwarantuję Ci, że jeśli nie masz obudowy sprzed 100lat to nagrywarka będzie pasowała. Kupowałam ją nie raz i montowałam klientom i nigdy nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
100lat temu nie bylo chyba komputerow jeszcze...? ;) Nie, no komp jest sprzed 2 lat :) Montowalam wczesniej CD ROMy do starego ale jakos tak nie zwrocilam uwagi na wymiary. I mnie to teraz zastanowilo. BO odchylki spore byly ;) To dzieki za gwarancje! Jak nie bedzie pasowac to wroce tu i leb urwe :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvidvi
ja polecam pioniera 145 zl ogolnie teraz ceny nagrywarek spadaj i rozna o jakies 5 zl. inie brzypuszczam ze bedzie jakis przelom. co do lg nie mam zaufania do tej firmy jesli chodzi o nagrywarki. a na 100% sie zmiesci oglnie chodzi tu o wymiar dlugosci nagrywarki to znaczy jak dalko wchodzi w glab komopa. bo inne wymiary juz sie ustandaryzowaly. 2 komputer ma obudowe atx. jakies 5 lat temu zwiekszyly sie obudowy ze wzgledu na rozne czynniki ale w tych starszych rozmiar czytnikow i nagrywarek cd/dvd byl taki sam. w sumie nic sie w tym wzgledzie nie zmienilo od upowszechnienia sie nagrywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
Dzieki za opinie :) Ale tak sie sklada, ze mam 130zl. I wiecej miec nie bede. Wybralam sobie tego LG sposrod innych glownie ze wzgledu na dlugi czas bezawaryjnej pracy. Nie widzialam innych znaczacych roznic w parametrach. Bo skoro nagrywarki roznia sie cena nawet ze wzgledu na kolor to soooory ale biore najtansza - chocby rozowa byla :D Dzis wlasnie poszlam kupic ale mojego koloru nie bylo. Pan do mnie, ze to wszystk9o jedno jaki kolor (ale ze rozne ceny to juz nie wspomnial :P ) to ja do Niego, ze mi odcieniem do obudowy pasowac nie bedzie :D Czy naprawde LG to taki syf? Gorszy niz Litheon?? Mam CDrom LG i dziala juz 3 lata. A moj Litheon (nagrywarka) padla po 1,5 roku :O Wiec moje doswiadczenia mowia cos innego :( Duzo uzywam CDrom. Zalezy mi, by nagrywarka dobrze nagrywala i odtwarzala wszystkie plytki. Nie musi byc szybka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam LG
i jestema zadowolona. Pracuje bez zarzutu juz dwa lata. Monitor też LG. To chyba jedyna firma , ktora daje 2- letnia gwarancję na sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulauauauauauaua
😠 :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvidvi
sprawa jest prosta nagrywarki nie powinnos ie uzywac do odczytu plyt tylko do nagrywania zewzgledu na budowe lasera a raczej jego dokladnosc wiec nie dziw sie ze jesli na nagrywarce dotwrzalas sobie filmy z plyt muzyke czsy cokolwiek zepsula ci sie po pol roku lg zle czyta plyty przynajmniej ja mam takie doswiadczenia z lg. monitory robia zaje... ale nagrywarki takie se. co do kolorku to co za problem idziesz do sklepu za 30minut z magazynu przywioza chocby zielono fioletowa w ciapki. kolo nie zmienia ceny wiec dlaczego ma to wygladac jak ciapek skoro kompa nie kupuje sie co miesiac niech sobie ladnie wyglada. co do najtanszego to wiesz zazwycZaj co najtansze to nie najlepsze ja wiole juz to 15 zl dolozyc i miec cos lepszego. nie wiem ja przywiozlam sie do pionierow bo moich teac juz w sklepie nie znjduje :(:( to byly cuda teraz jest syf;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×