Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100egoistka

meszki czy muszki

Polecane posty

Gość 100egoistka

tak jak w temacie odwiedzily mnie nagle przyszly do patery z owocami owoce wywalilam a one zostaly wygladaja jak male muszki imam ich mase siedza pod zlewem przy smieciach i na oknie w kuchni ktos mi poradzil zeby wystawic ocet to sie potopia niepodzialalo ratunku mam ich dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba oczywiste
ze to muszki owocowki! :O meszki to zupelnie inny rodzaj "much" ktore bardzo mocno gryza i zazwyczaj lataja w rejonych wilgotnych-wiosna i latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to muszki owocówki
posprzątaj se kuchnię, pochowaj jedzenie, owoce, warzywa do lodówki, opróznij i wymyj kosz na śmieci to muszek nie bedzie. OCET TEŻ ZAKRĘĆ I SCHOWAJ!!! Ta muszka żyje tylko jeden dzień, więc jak odetniesz jej wszystkie źródła pożywienia, to zginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatunek Pierwszy
meszek ma człowiek na ciele takie drobne włoski. a meszki to tez sa maleńkie muszki takie bardzo drobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka owocowa - Drosophila melanogaster. Kocha owoce, najmniejsze ślady fermentujących soków, rzuca się nawet na twaróg! Dyscyplina w kuchni niezbędna i po kłopocie. Meszki to takie krwiożercze małe bestie, które atakują wiosną zwierzęta stałocieplne - moje krowy, konie no i nas samych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam młynek od roku
Cholerne zołzy! Ja nie wiem skąd one się biorą... To nieprawda, że wystarczy im odciąć pokarm i po dobie giną. Nic nie zostawiam, jest super, nie ma muszek, w całym domu moskitiery w oknach. Otwieram piwo - i nagle są ich dziesiątki!!!! :( Nie wiem, może one przechodzą przez moskitiery.... jak myślicie? Może dopiero jak poczują zapach to przez te moskitiery jakoś wchodzą...? W trakcie picia jednego (!) piwa, zabiłam ich dziś ze sto! Psikam spryskiwaczem i od razu szybko ścierą zgniatam, a ciągle są nowe... Bleeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak cenowo te wielorazowe
kup plytke zieona globol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam młynek od roku
ale te płytki śmierdzą.... mam taką w garażu, firmy bros, ale to podobno to samo - i tak niech sobie śmierdzi, faktycznie jest skuteczna, ale nie w domu. W domu chemia won ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromczyni owocowek
ja owocowki wylapuje "na jablko" :D kawalek jablka wkladam do sloika i czekam az te mendy male go obsiada. Nast zakrecam sloik i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak cenowo te wielorazowe
Smierdzi 2 dni ,pozniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie globol działa na komary - jest niezawodny i niewyczuwalny (wsuwa sie taką filcową płytkę do małego urządzenia i do gnizdka na noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×