Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cziken

CZERWONA HERBATA- czy ktoś od niej schudł?

Polecane posty

Gość gość
Od picia herbaty się nie schudnie. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe, ruszać się, zmienić tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaparzam 2 kostki w 1 litrowy termos. Wypijam czasem 1,25l herbaty. W zależności od ilości ruchu, spokojnie można na niej zejść 2kg miesięcznie. Ale odstawcie czipsy, czarny gazowany syf do picia i inne takie. I cieszcie się figurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zimy pije pu-erh i na wiosnę nie przytyłam jak to bywało. Ten ziemisty smak i aromat uzależnia i dodaje energii - połączenia guarany z pu-erh nie polecam - pikawa za mocno chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s. :) najlepszej jakości jest ta prasowana pu-erh - do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryła85
Wróciłem aby pochwalić się miesięcznym efektem swoich starań.A więc tak stosuje ten Therm Line Man codziennie i do tego w końcu ruszyłem tyłek i zacząłem od spacerów a teraz już krótkich biegów.I w miesiąc spadło na wadze prawie 5kg.Jeszcze jakieś 20 przede mną.A co do czerwonej herbaty to trzeba lubiec jej smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja pije od miesiaca czerwona herbate i schudlam 5 kg normalnie jedzac. Fakt mialam wiecej ruchu ale nie cwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata884
Ja piłam czerwoną herbatę przez dłuższy okres ale efekt jak dla mnie marny mimo sporego ruchu i dietki nie spadały te kilogramy a jak spadły to jednego tygodnia a drugiego wzrosło i znowu to samo ale próbowałam tak 2 miesiące myślałam że może potrzeba czasu czy coś ale niestety nie. Narzekałam koleżance,że męczę się ze zbiciem wagi,że piję herbatki,zioła i nic a ona po prostu śmiała się ze mnie. Zaznaczę,że ona również się odchudzała taki mały zakład zrobiłyśmy kto schudnie więcej w 2 miesiące ja NIC bo co to 2kg;( a ona 14kg i z ciekawości zapytałam co robiła czy się głodziła a ona że nie że regularne posiłki i suplement afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl i raz na jakiś czas jakiś rower czy też spacer. Ok mówię ten się śmieje kto się śmieje ostatni i kupiłam sobie african mango i tak pierwszy tydzień -3kg później już spadało systematycznie po 2kg i tak w miesiąc schudłam 9kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heder1992
No pewnie ! Ja w ciągu miesiąca picia tej herbaty codziennie schudłam aż 4 kg. To na prawdę niesamowite co taka jedna herbata może zdziałać. Jeśli chcecie spróbować herbaty która mi tak bardzo pomogła to poleca zajrzeć na http://www.big-active.pl/herbaty-czerwone-lisciaste Można od razu ją zamówić w super cenie. A co Wy o tym sądzicie ? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potiis
Mogę polecić sklep internetowy na stronie http://organicmatcha.pl. Dużo herbat, wszystkie oryginalnie zapakowane jeszcze w Japonii i też fajnie, że można akcesoria do zaparzania kupić. Oryginalną matchę powinno się pić w chawanie i coś takiego sobie sprawiłam. Można taki zestaw też w prezencie komuś kupić, na pewno niebanalny pomysł choćby na dzień matki, czy urodziny kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije od miesiaca czerwona herbate, mam diete odpowiednia do ilosci i jakosci cwiczen. Schudlam 4kg. Zanim zaczepalm pic herbate , proawdzilam ta sama diete i aktywnosc ruchowa i chudlam 2-3 kg miesiecznie. Herbata działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu.Zmiana diety ****** tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RewelacjaNaprawdę
Ja nie chudłam od czerwonej herbaty. Kiedyś sobie wypróbowałam dietę od Teekanne http://www.teekanne.pl/pl/herbata-i-ty/detoxplan i to na prawdę działa. Myślałam, że tak samo jak ze wszystkimi herbata, że to wszystko nie prawda, ale przemyślałam, dieta była rozpisana i skorzystałam. Teraz raz na jakiś czas sobie powtarzam opisaną przez nich dietę i jestem bardzo zadowolona i szczupła =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm czerwona herbata na pewne właściwości, ja za to na kawie tyle, że zielonej jechałam przez kilka tygodni, efekty były bardzo spoko, tyle, że to było totalnie niepijalne... wiec przeszłam na taletki z zieloną kawa iqgreen no i te mogę polecić z czystym sumieniem, nie mają tego paskudnego smaku, efekty jeszcze bardziej spoko niż jak to piłam :) Więc nie wiem czy tak od samej herbaty się nie chudnie jak tu pisali, skoro od kawy można! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykreślona z życia
Moim zdaniem czerwona herbata akurat nic nie daje przy wspomaganiu odchudzania. Ja polecam Fit & Slim Teekanne, ona pomaga. Ale POMAGA, a nie odchudza. Pamiętajcie, ze do tego musi dojść dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien wiedzieć, że herbata to tylko dodatek do diety :) Ja piję Teekanne Slim Fit od jakiegoś czasu. Czy pomaga? Myślę, że tak :) Na pewno nie szkodzi. Smakowo też mi podchodzi i coś innego zamiast wody zawsze dobrze wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po nie ogromnym zakłopotaniu na plaży, w końcu biorę się za siebie. cel - 20 kilo w 4 miesiące. I chyba każdy sposób który może pomoć jest dobry nawet herbata, ale ale ona może pomóc ale na pewno dzię,ki niej tylko nikt jeszcze nie schudł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana4555
Ja zaczęłam pić taką herbatę z apteki ale efekty nie były jakoś bardzo powalające. Koleżanka poleciła mi czerwoną herbatę z teekanne i szczerze mówiąc metabolizm zdecydowanie przyśpieszył ! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cianka
Dziewczyny kochane, kobiety cudne...co też w waszych główkach siedzi...? Herbata czerwona "wspomaga" (WSPOMAGA), długotrwały proces odchudzania...nieodzownie połączony z ograniczeniem spożycia i włączeniem wysiłku fizycznego...systematycznego !!! Dla jasności...codziennego i minimum 40 minutowego. Widzę już grymas przerażenia na waszych buziach... No dobra.... Zaczynijcie 2 razy w tygodniu i ani się obejrzycie, będziecie uzupełniać o kolejne dni... Po roku skutek murowany... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od picia samej czerwonej herbaty jeszcze nikt nie schudł:-) moja dziewczyna pije chyba od dwóch lat i jest coraz grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, że działa, tylko może nie na każdego (podobnie jak z lekami). Jakieś 20 lat temu naprawdę dużo schudłam pijąc czerwoną herbatę. Teraz znów zaczęłam, jednak efekty nie są już takie same. Pewnie dlatego, że metabolizm już nie ten. Wiadomo, w starszym wieku trudniej schudnąć. Brak chudnięcia czy tycie może być spowodowany różnymi czynnikami: chorobą, lekami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze dziala tylko w zaleznosci od tego co jemy oraz jak jemy no i ile jemy..ja co prawda pilam zielona ale wiele osob ktore znam na diecie pilo wlasnie czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o czarną dobrą na uzyskanie smuklejszej sylwetki to polecam Teekane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Agniecha to tylko teekane pija , może pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zieloną teekane bez cukru, ja schudalam 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej stosować herbatę jako dodatek do diety. Ja wybrałam teekanne, ale codziennie wyliczane były kalorie i co drugi dzień siłownia z trenerem personalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pu erh naprawdę działa. Fakt, że samo picie herbaty cudów nie zdziała, ale w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami widać efekty. I twarz mam o wiele ładniejszą od kiedy piję tą herbatę. Zamawiam zawsze w sprawdzonej herbaciarni, ponieważ słyszałam, że te paczkowane różne rzeczy mogą mieć w środku. Gdyby ktoś chciał skorzystać to polecam https://gyokuro.pl/pl/c/Pu-Erh/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×