Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naddyyy

ciucholandy - KRAKÓW -zna ktoś jakieś fajne i markowe ?

Polecane posty

Gość gość
markowe ciuchy sa w www.clothes4you.eu/ znajdziesz tam na pewno cos dla siebie:) przekonasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalekraju
Ja zakochałam się ostatnio w sieci Biga, mają ciuchy super jakości i dla osób w różnych przedziałach wiekowych, także dla rodzinki zawsze coś też przynoszę. Można wynaleźć przeróżne perełki, a ceny w porównaniu z konkurencją dla mnie najlepsze! Zaglądnijcie na Strusią na przykład, a sami się przekonacie. Robią też ciekawe konkursy, znajoma koleżanki wygrała atrakcyjną wycieczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym ciucholandem był Artus na 29 listopada za wiaduktem z Opolską. Są tam tak jakby 3 ciucholandy z rzeczami wycenionymi (czasami drożej niż nowe w galerii), w innym budynku schodząc schodami w dół zależy od dnia są po 5 zł lub 3 zł dla dorosłych dzieci taniej ( wcześniej można było tam skompletować całą szafę teraz jest tak poprzebierane i słabej jakości np. z dziurami lub zmechacone i poplamione swetry). Z kolei idąc schodami do góry rzeczy są w stałej cenie (nie pamiętam ile ale chyba po 12 zł) a wyszczególnione np. marynarki, sukienki, kurtki itp. 2x, czyli po 24 zł. Artus otwarł niedawno nowy punkt tez na 29 ale już na wylocie z Krakowa. Gdzie rzeczy są po 18zł a wyszczególnione rzeczy takie jak sukienki, kurtki i wiele innych (tych wyszczególnionych jest o wiele więcej ;( ) oczywiście 2x drożej. czyli po 36zł. Szkoda, że tak się stało, bo zapowiadali się świetnie, ale kasa uderzyła i chcą teraz zedrzeć jak najwięcej i strasznie przebierają rzeczy. Jest to moje zdanie, może ktoś ma inne jednak jeździłam tam i zawsze byłam zadowolona w zeszła sobotę pojechałam i stwierdziłam, że nie wrócę dopóki coś się u nich nie zmieni. Dawniej były tłumy a teraz są pustki, więc o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w Artusa potwierdzam mają drogo nawet bardzo nie opłaca się tam jeździć szkoda czasu ubrania brudne i nie modne co lepsze i modne droższe niż nówka w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronowicka 56. przystanek Bronowice wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ciucholand bronowicka 56 (Bronowice wesele "przystanek tramwajowy" ) niskie ceny fajne ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeżeli szuka się dobrych, nawet markowych ubrać używanych, to ciekawym pomysłem byłoby poszukanie także w serwisach ogłoszeniowych. Duży wybór odzieży używanej z terenów Krakowa widziałam na stronie https://sprzedajemy.pl/krakow/moda-i-styl/odziez-damska może warto jest sprawdzić i przekonać się samemu, czy rzeczywiście wystawiane tam ciuchy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metka beskidzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokardka na placu bieńczyckim (obok solarium) Fajne ceny, codziennie mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak szukam lumpeksów, bazuję na stronie http://znajdzlumpeks.pl . Są tam zaznaczone second handy z Krakowa oraz całej Polski. Dodatkowo jest tam blog i można coś ciekawego przeczytać. Ja najczęściej kupuję w Dawo i w Artus jeśli chodzi o Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×