Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xymena 31

PRZYZWYCZAJENIA WASZYCH ŻON I MĘŻÓW- POŚMIEJMY SIĘ RAZEM!!!

Polecane posty

Gość żonkiś
facet z pieluchami, toż to masakra i mało męskie........... ludzie co wy wypisujecie, chyba sami w to nie wierzycie, tak jak nie wierzę Xymci, ze ten jej taka poczwara do potęgi ósmej, no.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WHAT!!! To jest twoja wypowiedź : \"Walercia, brawko, sama pewnie nie lepsza, ale rżnąć głupa to najłatwiej, pani pusta główko!!!!\" Sorki ale myślałam ze to właśnie do mnie się tyczyło. Napisałes troche nie zrozumiale bo najpierw napisałes Walercio....a potem Pani pusta główko, jak by jej się miało tyczyć to by było \"Pani pusta główka\" No ale nie warzne. Odzywajcie się bo topik zanika. I Autorka gdzieś znikneła. Sabcia!!! Wracajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie uważam że facet z pieluchami jest mało męski. Dla mnie facet jest męski który potrafi zająć się dzieckiem i pieluchę zmienić też. Ale facet z dzieckiem na ręku to dopiero facet. Aż miło popatrzeć. Dla mnie tacy którzy umią tylko zrobić (albo i sąsiad pomagał) to nie są mescy tylko tylko wielcy cwaniacy nienadający się dlo niczego! To jest moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maż rano zawsze wstaje i jak robi sobie jeśc to i córeczce butle naszykuje żebym ja specjalnie nie musiała wstawać, starsze dziecko do przedszkola też zawiezie, a jak czasami ja prowadzę i akurat jak wychodze a moje dziecko w pieluche narobi to tylko krzyknę w drzwiach i dyla. No i wtedy nie ma wyjścia musi zmienić pieluszkę. :) I za to go kocham że jak trzeba to też pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się ale trochę później, chyba musiałabym swój topik załozyć o żałosnych facetach ale to nie na tą strone, mam fatalny hunor, jestem baaardzo dziś zawiedziona zachowaniem mojego faceta, jak mi przejdzie to napisze coś zgodnego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia, podrzuć nam swojego mena tutaj to my już z nim porządek zrobimy jak narozrabiał................ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waŻne pisze się
przez Ż. Do szkoły a nie na forum bo wstyd. W każdej wypowiedzi rażący błąd ORT!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WaŻne aby było wiadomo o co chodzo!!! :) Jak piszę szybko to tak mi wychodzi!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się o detale, panie...dzisiaj taki piękny dzień mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia, pociesz się, że ja również, ale już 14ta dochodzi i laba. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, najwidoczniej temat się wyczerpał i pomalutku będę zwijać w rulonik te wszystkie przyzwyczajenia i schowam gdzieś do pawlacza, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walercia, sama widzisz, że oprócz nas nikt już tu nie zagląda i najwyraźniej wyczerpał się temat. A mój mąż więcej chyba żadnych przyzwyczajeń już nie posiada abym mogła dopisać a wymyślać nie będę, bo nie na tym rzecz polega. Więc........... Wszystko co opisałam wcześniej jest prawdą, tak na marginesie, by nikt w to nie wątpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ xymciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powinnysmy sobie zalozyc swój topik o codziennych pogaduchach jeśli wam tych spotkań tu brakuje, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12212212121222111212
Xymena31 --> Nie popieram ani tez nie gardze Twoim mezem, najwazniejsze ze Tobie to nie przeszkadza. Gardze za to ludzmi ktorzy obrazaja innych. Nie przejmuj sie tymy wypowiedziami. W koncu one wszystkie maja idealow i same sa bez skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeest z tym nowym topikiem? Wyskoczyło mi :Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Brak ID tematu! To tylko ja nie mogę się do niego dostać? Czy i wy macie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walercia, i ja też mam problem. Kilka razy chciałam wejść, ale bez skutku, hmmmm. Po co zakładać nowy temat, pogadajmy tutaj o czym dusza zapragnie......... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walercia, i ja też mam problem. Kilka razy chciałam wejść, ale bez skutku, hmmmm. Po co zakładać nowy temat, pogadajmy tutaj o czym dusza zapragnie......... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie propozycje tematów a później wspólnie wybierzemy. 1. Czego byś nigdy w życiu nie zrobiła a w głębi duszy masz na to ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lęk wysokości i nigdy nie skoczę na bange, ale w głębi podnieca mnie dreszcz jaki zapewne towarzyszy skoku w przepaść. Moja znajoma skacze na bange i wiele razy opowiadała mi jakie to uczucie, ale ja trzęsę portkami na samą myśl i nigdy w życiu, chociaż cholera wie, podobno nigdy nie mów nigdy, więc........ Na inne rzeczy też mam ochotę w innej sferze życia, ale o tym kiedy indziej.... A Wy?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×