Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość snoopy83

Czy jest ktoś kto mieszka lub chce w NZ lub Australii?

Polecane posty

Gość snoopy83

Witam!jestem ostatni rok na studiach prawniczych chcialabym wyjechac z moim narzeczonym do NZ lub Australii...czytalam wiele informacji o tych krajach i mysle ze warto byloby sprobowac.w grudniu/styczniu chcemy zaczac w pelni proces wizowy... Prosze niech ktos napisze cokolwiek o swoich doswiadczeniach z pobytu w Nz lub Australii...a moze ktos chce tez tak jak my wyjechac????piszcie prosze..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopy83
ojjjj widze ze nie ma nikogo zakochanego w Nz lub Australii...?????szkoda...wielka szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce:)to jest moje marzenie wyjechac do Australii:)narazie koncze szkole w czerwcu potem na rok wyjezdzam do Holandii:)a macie tam jakis znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
Ja tez bym chciala wyjechac do Australii,piekny kraj,tylko jedyne co mi pzreszkadza to ,ze w obcy kraju troche czasu zajmuje zaadoptowanie sie,nie wiesz co,gdzie,jak itd. starsznie wkurzajace........ przezylam to raz jak pzryjechalam do UK i nie chcialabym tego nigdy w zyciu powtarzac. W kazdym badz razie z tego co ja wiem to najlepeij wyjechac majac wize studencka,tzn.na studia a po ich ukonczniu mozna dostac obywatelstwo czy rezydenture, bynamniej cos tam co umozliwia staly pobbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×