Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i co z nim zrobic

zaczynam czuc sie jak szmata..

Polecane posty

Gość no i co z nim zrobic

.. i to przez wlasnego chlopaka... lezymy w lozku, on mowi ze chce sie kochac, ja nie mialam ochoty, bylam zmeczona i chcialam spac... wiec co on zrobil... powiedzial ze dla niego to nie ma znaczenia i zwyczajnie we mnie wszedl :( po kilku ruchach spojrzal na zegarek i powiedzial "skarbie, przepraszam, mecz sie rozpoczyna"... i poszedl... traktuje mnie jak rzecz, zaczynam czuc do niego obrzydzenie a wciaz go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa panienka
wykop go z lozka nast.razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa panienka
aj, sorry...jeszcze sam się obsluzyl...co za cham😠 wiesz co?zostaw Ty tego gnojka niech sobie inna bzyka kiedy chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna glupia kobieto
na co mu jeszcze pozwolisz? :o czy ja już jestem tak stara czy Wy młode wszystkie takie naiwne? ;) Może mi jeszcze powiesz,ze on też Cię kocha? tylko tak gwałci z miłości? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
sama mu pozwalasz na to,żeby traktował Cię jak szmatę! nie miej więc pretensji! Nie masz do siebie szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro z filtrem
Ha ha ha, ale jajcarz! I co za wierność kibica! No i jaka silna woli, potrafi sobie odmówić w TAKIEJ chwili. Ja myślę, że jest to facet o ponadprzeciętnych możliwościach. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z nim zrobic
nie czuje sie zgwalcona, raczej sponiewierana :( dlaczego musialam zakochac sie wlasnie w nim... juz 2 razy sie rozstawalismy ale on potrafi walczyc by kobieta wrocila, przez pewien czas jest dobrze, a potem znowu sie zaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z nim zrobic
precz podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...............
gupia cipa jesteś i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to walczy żeby kobieta
wróciła? Zmusza Cię,żebyśz nim była? ile ty masz dziewczynoi lat,że tak dajesz sobą rządzic i się popniżać? ? niech sobie wsadzi w dziurę od płotu, to mu ulży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro z filtrem
W takim razie do jego zalet należy dołączyć największą - charyzmę. Co za "miszcz" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut \"walił konia\"? Chyba piłkarze go słabo podniecali haha. ps. prowokacja jak co drugi topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ty taka durna albo to
prowokacja ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym razem jak będzie chciał Cię siłą to mu walnij w czambuko i wyjeb z łóżka i powiedz mu,by walił konia patrząc na mecz;);)niech sie nauczy chłop kultury:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie mozna bylo spodziewac, to ja jestem glupia cipa itp., to ja dostaje baty a nie on, meska solidarnosc, ciekawe czy o bitych zonach tez powiecie glupia cipa, nie szanuje sie, a pod adresem mezusia ani slowa krytyki, bo przeciez mu na to pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś19
ja tam liże dupy tylko swoim kolegom spod trzepaka a oni w zamian spuszczają mi sie na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro z filtrem
Zaczynam podejrzewać, że problem jest nie wtym, że "zwyczajnie we mnie wszedł" (wątek przemocy nie jest zbyt wyraźny w tym i kolejnych postach autorki), co w tym, że nie dokończył! I racja, bo czasem z takiej sytuacji może wyniknąć zupełnie udany seksik :-D A z tym meczem to już był totalny skandal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enriko FermI
Nie moge sie zalogowac, jakies problemy. Jestem pasywnym gayem, ostatnio jeden z moich kumpli ostro zmasakrował moje oczko demona swoja wielką armatą, a potem schlapał mi sie na moja szczurzą klatencje w rytm ostatniej płyty Metallicy, potem puscilismy sobie jeszcze Motley Crue, Iron Maiden no i Europe i zrobilismy to jeszcze raz, tyle tylko, ze tym razem podłączyła sie do nas Pusia, to 2-u letnia suczka rasy Pekińczyk, było bosko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro z filtrem
No ale skoro już wszedł, to powinien się postarać! Takie są zasady prawdziwego mężczyzny. Dlatego nie solidaryzuję się z nim, chociaż jestem facetem. Zupełnie serio nie polecam Ci tego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilkamiesiecy temu byl topik \"do d... z takim sexem\" dziewczyna skarzyla sie na swojego chlopaka ze zmusza ja do roznych pozycji itp. nikt nie nazwal ja szmata, wzyscy doradzili jej by zmienila chlopaka bo to gnojek, widocznie wtedy na forum udzielali sie powazni ludzie, a nie sfrustrowane malolaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu jak Ci doradzają
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do caro... - bo to nie jest prawdziwy mezczyzna, wiec nigdy sie nie staral, napisalam ze teraz to juz nie ma znaczenia, bo scenka ta rozegrala sie dawno temu, 3 tygodnie pozniej zerwalam z nim (tak to JA zerwalam), nie wiem dlaczego napisalam na forum, moze dlatego ze chcialam uwierdzic sie w przekonaniu ze dobrze zrobilam... ale nie spodziewalam sie ze zostane wyzwana od szmat, tym bardziej ze w calym moim zyciu mialam tylko 1 mezczyzne, wlasnie jego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpisz na własne życzenie
sama pozwalasz się tak traktować a potem masz pretensje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze że zerwałaś
jeszcze powinnaś wyrobić mu opinię u znajomych! może ostrzeżesz inne dziewczyny przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro z filtrem
Przecież jesteście wciąż wolni i nadal możesz sobie wybierać. Na pewno warto dać sobie szansę. Może trafisz na kogoś bardziej odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×