Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qrde

Strasznie sucha skóra. Jaki żel polecacie do mycia twarzy??

Polecane posty

Juz nie moge poradzić sobie ze swoją skórą, uzywam delikatnych żeli do skóry mieszanej i suchej a nadal twarz mam okropnie ściągnietą i robią się takie suche łuski, które odchodzą:O Wygląda to okropnie i nawet jak nałoże krem nawilzający nic to nie daje. Nie mogę nałożyć fluidu na twarz, bo jeszcze bardziej widac te przesuszone miejsca. Co robić?? Może alantan?? Ale czym myć twarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel OLIWKOWY Ziaja
REWELACJA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
physiogel kupisz w aptece - hipoalergiczny zel myjacy dla skory wrazliwej i delikatnej, nie wymaga uzycia wody. do tego jest krem :) nie pamietam ceny ale w kazdej aptece sprawdzisz :) w aptekach sa tez probki pakowane po 2szt. - 2x zel i 2x krem. popros o probke to przetestujesz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) dodam jeszcze, ze do bardzo suchej skory sa dostepne bardzo fajne kremy: - wspomniany wczesniej physiogel - lichtena (droga dosyc ale teraz ma byc w promocji, dostepne probki), ladnie pachnie ale na skorze juz jakos zapach nie bardzo - dardia, bardzo fajny kremik i bez zapachu, tez sa probki - cutibaza, najtanszy bo 5zl i tez bardzo fajny wszystkie sa polecane przez dermatologa do skory suchej, wrazliwej, alergicznej, luszczacej sie po zabiegach dermatologicznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elisabeth1
kiedy bedzie zapowiadana promocja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poradziłabym zrezygnowanie z mycia twarzy wodą. Spróbuj np. przez tydzień myć ją mleczkiem i tonikiem potem, albo 3 w 1, np. firmy Eveline albo Jonson&Jonson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.w -też radzę zrezygnować z mycia twarzy wodą. Używaj mleczka, smietanki do suchej skóry, na koniec można przetrzec buźke tonikiem - też do suchej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maija
Hello przede wszystkim jak masz suchą skórę to nie polecam stosowania żeli do mycia ani pianek bo one jeszcze bardziej wysuszają i ściągają skórę. Jeżeli coś do mycia twarzy to w twoim przypadku mleczko i dobry krem nawilżający:) Miałam kiedyś podobne problemy ze skórą ale wtedy byłam młodsza.Żadne maści od dermatologa nawet nie pomagały,zadziałał dobiero krem dr Ireny Eris do skóry ok.20 roku życia (biale opakowanie z 20). Nie wiem czy on jeszcze jest. W tej chwili mam 26 lat i używam delikatnego peelingu z drobinkami z Vichy (taki zielony),mleczka do demakijażu AA i kremów Talgo i Vichy na zmianę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za radę, napewno skorzystam z waszych wskazówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D34r3ds
Ja stosuje kremowe mydło kakakowe-wspaniale nawilża, oprócz tego krem nanobase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsrek, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dłuzszego czasu zmywam twarz płynem micelarnym rose care, dwufazowy, dobrze zmywa zanieczyszczenia, na promocji mozna dorwać bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejse
Żaden żel, który ma w składzie mydło czy inne takie ;) Bo to własnie wysusza. Spróbuj emulsji micelarcnej cetaphil, kupisz w aptece. Ja używam i dla mnie rewelacja. Zupełnie inna skóra niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elatives
Zobacz peelingi od Efektimy. Nie tylko oczyszczą, ale nawilżą i odżywią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PonyTale
Super jest żel do mycia Elodermu efekt gładkiej i nawilżonej skóry utrzymuje się na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaes
Do demakijażu używam obecnie płynu micelarnego eveline 3w1 z olejkowym serum, bardzo fajny kosmetyk, polecam wypróbować. Następnie twarz myję mydłem Aleppo, ono dobrze nawilża skórę. Pamiętajcie też o regularnym złuszczaniu martwego naskórka, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!! WON ściero ze spamem sreveline!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wam polecić dobry żel do mycia twarzy zdecydowanie z linii Eco Nature od bielendy żel nawilżający do oczyszczania twarzy. Super oczyszcza i nawilza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:56, Qrde napisał:

Juz nie moge poradzić sobie ze swoją skórą, uzywam delikatnych żeli do skóry mieszanej i suchej a nadal twarz mam okropnie ściągnietą i robią się takie suche łuski, które odchodzą:O Wygląda to okropnie i nawet jak nałoże krem nawilzający nic to nie daje. Nie mogę nałożyć fluidu na twarz, bo jeszcze bardziej widac te przesuszone miejsca. Co robić?? Może alantan?? Ale czym myć twarz??

Ja polecam kosmetyki na bazie kolagenu naturalnego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×