Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bez dwóch zdań

co jest NAPRAWDE dobre na wzmocnienie paznokci?

Polecane posty

Gość hasztalek
O ile odżywka jest stosowana zgodnie z zasadami, to nie powinno być żadnych problemów. Tak to wyglądało u mnie - po kilku dniach paznokcie były ładniejsze, po kilku tygodniach były już całkowicie odmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci soki polecała, serio i na włosy i na paznokcie pomagają. Takie cudo mam http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 i dostałam od nich fajne diet też, pomogło. koleżanka wgl odkąd odstawiła mięso to ma piękne paznokcie chociaż fizycznie pracujemy i wczesniej miała masakrę - obie sięzdziwiłysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarek
Odzywka new nails, ale również i systematyczność. Musicie dbać o dietę, zwracać uwagę na to, co robicie z pomocą tych paznokci. I jedynie w taki sposób przywrócicie im prawdziwe zdrowie - inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akagenos
Np. odżywka new nails. Duże znaczenie ma również systematyczność, odpowiednia pielęgnacja. Sama właśnie w taki sposób przywróciłam paznokciom zdrowie. W tym momencie są już w idealnej kondycji - i tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamantasana
Kosmetyk od new nails, ich odżywka do paznokci i w zasadzie macie problem całkowicie rozwiązany. Może nie od razu to będzie wyglądało idealnie, ale z czasem ta pielęgnacja powinna przynieść znakomite efekty - musicie jednak potrafić tutaj odpowiednio o to wszystko zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboteks
Również używam po porstu odżywki do paznokci i są one zdrowe, ładnie wyglądają, płytka jest twarda i ma odpowiedni błysk, tak więc mocno się odmieniły - wszystko kwestia systematycznej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostiks
Odzywka new nails robi sporą różnicę - i to ona wzmacnia paznokcie. Powinny być twarde, miłe w dotyku. Jakość płytki całkowicie się odmieni, ale nie oczekujcie, że zmiany będą widoczne faktycznie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geteks
New nails, stosuj systematycznie, dbaj o nie, a będą ładne, zdrowe i twrade. Pewnie, że od razu nie uda się wam wygenerować odpowiedniej zmiany, ale docelowo na pewno uzyskacie dokładnie to, czego chcieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłaś, spamerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% zadziała odżywka Nail Tek II intensive Therapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostels
Mam zdrowe i twarde paznokcie bazując w zasadzie na samej odżywce do paznokci. Pewnie, że zdrowa dieta i pielęgnacja mają sens, ale prawda jest tak, że bez solidnego kosmetyku efektów nie zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerdenal
New nails, systematyczność, używam od ponad roku. Płytka jest całkiem inna niż była kiedyś. Wzmocniona, w znacznie lepszej kondycji, pozytywnie odmieniona. Diametralna przeprawa. Oczywiście na nadejście takiego efektu trochę poczekaliśmy, ale rzeczywiście on nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmalayaBaja
A ja dostałam jakieś dwa miesiące temu olejek kokosowy Efektimy. Miałam słabe, łamliwe paznokcie, które wyglądały okropnie. Macie racje, systematyczność też była ważna. Wcieram 2,3 razy w tygodniu, i po kilku tygodniach już widziałam różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tayla Amagan
Na mnie podziałał krem do rąk i paznokci nawilżająco-kojący z serii Hand Care Floslek. Bardzo przyjemny w konsystencji, niezły w cenie i bardzo skuteczny na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelbis
Znakomicie działa odżywka new nails - to przy niej w zasadzie odmieniłam paznokcie i doprowadziłam je do zdrowia. Oczywicie trwałe zmiany wymagają odpowiedniej pielęgnacji. By rzeczywiście dać sobie normalność, musicie poświęcić temu czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że porządne odzywki pomagaja. Wiem jaki efekt dało mi wprowadzenie new nails - całkiem inne paznokcie, ładne zdrowe i wzmocnione, ale to też rozwiązanie dla ludzi, którzy potrafią działać systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapki i paznokcie smaruję kremem do rąk z alterry:) pachnie jak taki jogurt z jakimiś czerwonymi owocami (choć to wegańskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harberts
Systematyczne stosowanie odżywki - paznokcie nie wracają do zdrowia od razu, tylko po czasie. Jeśli w działaniu jest systematyczność, to wtedy z czasem zyskują one na jakości, na wyglądzie. Robią się po prostu normalne. Z dnia na dzień takiego efektu nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekos
Oliwka do paznokci + odzywka - najlepiej od new nails. Powiedzmy, że kilka tygodni sprawia, że paznokcie robią się ładne, normalne, twarde, odpowiednio wzmocnione. Od razu efekty nie nadejdą - ale dobre pielęgnacja ogólnie korzyści przynosi. =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropker
U mnie działa po prostu new nails i ssytematyczne stosowanie tej odżywki, ale wiadomo, że wszystko zależy od danego przypadku. Wzmocnienie paznokci musi trwać - ale robiąc to systematycznie, myśląc o tym, co robicie tym paznokciami, zakładane efekty uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie wymagają podejścia i systematyczności. Ta odzywka jest w porządku, ale trzeba również zwracać uwagę na szereg innych kwestii, choćby na dietę czy to co robicie gołymi dłońmi, bo jednak paznokcie są wrażliwe choćby na środki czyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli odżywka jest stosowana rozsądnie i systematycznie, to bez większych problemów sobie te paznokcie do zdrowia doprowadzicie, ale nie oczekujcie, że cokolwiek wydarzy się z dnia na dzień, dla efektu potrzebny jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie strzalem w dziesiatke byla spirulina , z paznokciami juz przestalam walczyc , zadne odzywki nie pomagaly , lupaly sie jak cebula , w koncu sie poddalam , scinalam jak tylko moglam i malowalam zeby nie bylo widac jakie sa straszne spiruline kupilam bo chcialam poprawic przemiane materii i ogolnie dla zdrowia ale o paznokciach nie myslalam , jakie bylo moje zaskoczenie jak po 3 tygodniach zobaczylam ze sa dlugie twarde tak ze byl problem z obcieciem i ani jeden sie nawet nie rozdwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam takiej odżywki i serum Nail care , kupionych w Rossmannie i one fajnie działały. Innych nie używałam, więc nic więcej nie polecę, ale właśnie rozglądam się za jakąś skuteczną odżywką, bo niestety mam zniszczone paznokcie po hybrydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie paznokci wystarczy new nails + systematyczność, tzn. ich odżywka. Powiedzmy, że w kilka tygodni można paznokcie do normalności przywrócić. U mnie to trwało, ale swoje zdecydowanie udało się zrobić. A co dalej? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails na wzmocnienie, ich odżywka, to daje fajny efekt, wzmacnia płytkę, daje fajny błysk, ogólnie poprawia sytuację, a oczywiście z dnia na dzień czegoś takiego się nie uzyska. Mnie dojście do normalności nie przyszło łatwo, ale płytkę mam totalnie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytka wymaga dbałości o podstawy - powiedzmy, że dzięki new nails sobie mocno poprawiłam sytuację i teraz to wygląda jak powinno. Najważniejsze, aktualnie te paznokcie wyglądają jak trzeba, choćby w końcu pojawił się odpowiedni błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnas
a próbowałaś odzywki Unglax? Są różne, w zależności z czym masz największy problem, ale wg mnie najlepsze na słabe paznokcie. Kiedyś farmaceutka mi poleciła i od tego czasu stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×