Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

Dobra pani ginekolog - Wrocław!

Polecane posty

Szukam ginekologa, ale Pani, dlatego, że to moj pierwszy raz i cholernie sie wstydzę. Jest problem, nie mam 2 miesiące okresu, ale zrobilam 2 testy i wyszło, że nie ma ciąży. jednak kto wie? Prosze o szybką pomoc. Najlepiej okolice centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr nauk med. E. Różańska - Zalewska Biskupia 4/2 przyjmuje w pon i czw 15-18 rejestracja tel: komóra 601 989 986 lub 071 789 46 63 (stacjonarny tylko w godzinach przyjęć) Wizyta ok 70 zł Ładny gabinet i przemiła pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 zl to nie jest troche drogo? Nie wiem bo sie nie znam... ale moja kumpela w tamtym roku byla i placila 40 zl. Tylko nie wiem gdzie to bylo. Niestety wyjechala, nie mam z nia kontaktu. Co myslicie o tych 70 zl? Czy to jest jednak roznica placici prywatnie niz isc do normalnego, darmowego, publicznego? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest bardzo drogo. Raczej w normie. Zwłaszcza że jest to osoba ze stopniem naukowym. Tyle też płaciłam u gina w Lublinie. Przy tym nie płaci się dodatkowo za badanie cytologiczne. Ponieważ lekarka ma praktykę we wrocławskim szpitalu, w razie kłopotów miejsce zaklepane. Z darmowymi trzeba mieć niestety szczęście... ja się zraziłam raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×