Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie ujawnie nika

za 2 godziny pogrzeb czemu tak musiało byc

Polecane posty

Gość jak mnie wkurw..ja
takie topiki, masz cos do powiedzenia to wyrzuc to z siebie a nie prowokuj, kurde, zacznie cos klepac i nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie wkurw..ja
ja pindole, juz byl wczoraj o tym temat, po co go drazysz? sensacji szukasz? daj se spokoj, pomodl sie za kolezanke i przestan robic ferment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie to wkurwia to nikt ci nie karze tu wchodzic. Pomodle sie bo tak czy siak na pogrzeb ide. Ale nie mam ochoty sie wypłakiwac ale nawte nie miałam jak z kims do tje pory porozmawiac o tym, co czułam kiedy sie dowiedziałam. I gniote to w sobie. I od razu musi sie pojawic ktos to wszystko zwyzywa. Nie szukam sensacji, a na pewno juz na takim topku... wiec sory ale odwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaka
nie znamy dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie wkurw..ja
ty sie odwal, ja rozumie ,ze czasem trzeba pogadac na ten temat, ale ty ewidentnie go walkujesz i walkujes, zprzeciez juz wczoraj wszystkim o tym powiedzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno jak smierc CI przeszkadza to moze pisz to samo ludziom którzy po tysiąc rzy zakładaja topki \"rzucił mnie\" dlaczego? bo tego tez jest tu od diabła jak i innych na jedno koptyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie wkurw..ja
wiadomo,ze jest przykro jak ktos odchodzi, odeszla twoja kolezanka , w miedzyczaide zmarl Marek Grechuta i tysiace innych ludzi, przykre ,starszne i bolesne,ale po co pisac o tym po kilkakroc? przeciez to tylko doluje czlowieka,Po co sie pograzac, po co pograzac innych, ktorych tez ten problem bedzie dotyczyl predzej czy pozniej ? odpowiedz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to smutne
[ ' ] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×