Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewzruszona

troche to dziwne

Polecane posty

Gość niewzruszona

dzis moja kumpela mi powiedziala ze ostatnio gadala z byla mojego chlopaka i ta po 2 latach czasu pytala sie o niego co u nie slychac i wogole. Troche to dziwne bo przeciez to juz minelo 2 lata, ona go kiedys zdradzila i dlatego z nia juz nie jest ( mimo jej blagan by wrocil do niej) .Dodala jeszcze ze on jej wogole juz sie nie podoba.A o mnie nie chciala nic slyszec. Po o sie pytala o niego ?? Troche tego nie kapuje ... mnie nie obchodza moi byli...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszona
znajomego?? zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszona
oczywiscie ze dziwne skoro przez 2 lata nie bylo z jej strony widocznego najmniejszego zainteresowania a tu nagle cos jej sie przypomnialo i nagle zaczela sie wypytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzanka z maslem
no wiesz niektorych nie obchodza ich byli ale to nie swiadczy o tych osobach najlepiej. moj facet czasem wspomni swoja byla lub zapyta wspolnych znajomych co u niej ale co w tym zlego? skoro kiedys ja kochal to nie znaczy ze teraz jak nie sa razem ma ja traktowac jak powietrze. wkurzaja mnie ludzie ktorzy nie przyznaja sie lub nawet sie wstydza swoich bylych zwiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzanka z maslem
widzisz czasem potrzeba czasu zeby otrzasnac sie z emocji i uczucia i dopiero po jakims czasie mozesz z dana osoba normalnie porozmawiac dla mnie to nie jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszona
papierowe norzyce ale to byly osoby z gimanjzum i LO zwykli znajomi, a ona od zawsze nie mogla pogodzic sie z tym ze z nim juz nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszona
ja sie nie wstydze bylyvh zwiazkow tylko na cholere mi wiedziec co u tej osoby sie dzieje skoro i tak nie bede miala z nim zadnego kontaku:D niech sie toczy ich zycie, co mnie ono obchodzi;) a poreszta ona nas kiedys strasnzie meczyla i chciala wrocic wydzwaniala i takie tam i mam tylko taka nadzieje ze znowu nie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×