Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debilka do kwadratu

spotykam się ze starszym, żonatym

Polecane posty

Gość debilka do kwadratu

jak w temacie bardzo go kocham ale chcę się od tego wreszcie uwolnić proszę zarówno o konstruktywne, miłe rady, jak i o chamskie bluzgi, bo może one do mnie przemówią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakze
mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
Ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
Troje dzieci???!! Ja możesz robić to im, niewinnym dzieciom. Postaw się w ich sytuacji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
kolejna Barbi ? wymiekam juz od czytania tych bzdetow :O a ruchaj sie z kim chcesz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
Debilce by pomógł ,ale do kwadratu???? Pomysl co robisz,rujnujesz czyjes zycie i rodzine.Pimysl jakby ktos z Twoim facetem sie ruchał w czasie kiedy Twoje dzieci płacza za tatą .BRAK SŁÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja mysle
Ze ten kutafon sie powali z toba i poszuka innej bo mu sie znudzisz dzieci sie z ciebie pewnie usmieja a pomysl co ta biedna zona ma zrobic?? cale zycie hu.... prala sprzataal a on teraz rojke dostal?? zkaoncz to wyjedz gdzies zapomnisz powoli zmien numery tel c KURWA RATUJ SIE DZIEWCZYNO JA TAK WPADLAM TERAZ SEIDXZE MAM WYRZUTY SUMIENIA A TEN SKU.... OBRACA NASTEPNA A JA NIANCZE MU BACHORA OJ BOZE JAK JA BYLAM NAIWNA ROB COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja mysle
wiesz nigdy nie bedzxiesz szczesliwa z nim nigdy pamietaj stary kutafon ZABIERAJ SIE DZIEWCZYNO OD NIEGO JA JUZ CI NIC NIE NAPISZE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie milosc
to uzaleznienie od ktorego nie umiesz sie uwolnic...milosc dodaje skrzydel, a nie je podcina...uciekaj dziewczyno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Ci taką historię: Mój Tato gdy był piękny i młody romansował namiętnie z pewną panią. Latami się to ciągnęło. Mama szalała ale niewiele mogła zrobić: zależna materialnie, dwoje dzieci itd. Pani rozwiodła się, wyprowadziła od b. męża i ....nic. Tato cholernie nas kochał. Może ją też. Został, tamto minęło. Ja z bratem w udanych związkach, rodzice- dziś para uroczych dziadków wspierają się w problemach zdrowotnych, a pani PRETENDENTKA zgorzkniała samomotnie w ubóstwie i zapomnieniu. Jej mąż przyjazni się ze mną, Mamą , ma wspaniałą partnerkę i nikt już nie pamięta pani, kóra chciała być szczęśliwa za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co ty
OCZEKUJESZ ZE KTOS SIE TU POSADZI CI WBIJJAL BEDZIE I WBIJAL A TEN KUTAFON ZADZWONI LUB PRZYJDZIE DO CIEBIE I ZMIEKNIES WEZ SIE ZASTANOW NAD TYM CO TY ROBISZ CO??? I NIE TRUJ LUDIZOM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuduydfsysd
mnie własnie zostawił kochanek który przysięgał na zycie swoich dzieci że się rozwiedzie. Mówił dokładnie "jeśli kłamię, to niech moje dzieci umrą, przysięgam na wszystko że się rozwiodę". Z tego wynika że jego dzieci niebawem umrą..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×