Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony segregator

chcę w końcu faceta!!!!

Polecane posty

Gość czerwony segregator

😭 21 lat i na koncie 0 związków :O chyba czas przygotować się na staropanieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
na co ci takie ścierwo? jeszcze zapłaczesz przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
a problem polega na tym, że ani ja to ładna, ani z super figurą, a szukam i szukam i znaleźć nie potrafię. brzydsze ode mnie zmieniają jak rękawiczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
o witaj urwac leb tez widze,ze tu zajrzalas:D No nie to samo mialam napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
naucz sie wklejać linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycja1
21 i to staropanieństwo hmmmm, to ja mając 27 to chyba babciopanieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
a kto to ta blondyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
no ale powiedźcie czy to nie dziwne?? że normalna, przeciętna dziewczyna w wieku 21 lat nie miała jeszcze faceta?? zdarzały się flirty, ale daleka droga do czegoś poważniejszego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
wygląda jak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
Bywają gorsze tragedie. I chyba uważasz się za stara...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
nie chcę żadnych internetowych randek :O chcę poznać kogoś w realu, a na kafe użalam się PIERWSZY RAZ😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randkach internetowych siedzą najczęściej osoby które nie wiedzą czego chcą, albo o wielkich wymaganiach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
wiem, że są gorsze tragedie. to nie piorytet znalezc faceta, ale czasem mam ochote przytulic sie do kogos, lub wiedziec ze komus na mnie nie zalezy, a tu ani widu perpsektyw na przyszlosc, ani wspomnien, bo faceta nie bylo i nie bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
to znajdz se babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
No to zrób coś jeśli tak Ci jego brakuje! Były flirty - znaczy się nie ejst z Tobą tak źle, możesz się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozenie \"nie bedzie\" z gory ci przeszkadza.. jak przestaniesz tak sobie wmawiac, to moze cos sie zmieni? zastanow sie nad tym, uwierz w siebie i: NIC NA SILE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
nie rozumiecie. coz z tego skoro byly flirty, ale do niczego powazniejszego nie dochodzilo. zaznaczam ze te flirty raz na 10 lat :O (przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi). facet nagle sie rozplywal, a co mam zrobic?? nie czuje sie dobrze sama ze soba, uwazma sie za dosc przecietna, wiec i niesmiala, pierwsza nie zagdam, tzn mam kolegow, ale zaden mnie nie podrywa. na imprezy nie chodze, wiec co? tylko czekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien79
problem polega na tym ze mamy mala ocene wlanej osoby i jak mijamy sie na ulicy nie potrafimy zagadac ,a byc moze to wlasnia z na przeciwka idzie rownie samotny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
bzium, bo widzisz moi znajomi, kazdy kogos juz mial. ja z reguly nie przyznaje sie nikomu(tylko przyjaciolce-w takiej samej sytuacji co ja:D) bo wszyscy bardzo sie dziwia, ze w takim wieku, a nawet przez tydzien nie mialam chlopaka :O nie wiem co w tym dziwnego, ale to sprawilo ze sie tego wstydze. potem nastepne, jak sie facetowi przynac, ze nigdy nikogo nie mialam? jeszcze pomysli ze jakis feler mam :P w dodatku nie wiem czy potrafie byc z kims, w koncu nigdy nie bylam w zwiazku, wiec przez 21 lat przywyczailam sie do zycia w pojedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z moich ex ostatnio skonczyl 26 lat.. zwiazek ze mna byl jego jedynym zwiazkiem (zaczelismy sie spotykac jak mial 24 lata). wiec sa tez faceci w takiej sytuacji.. moj obecny tez jakos zbyt wielu zwiazkow nie mial, a jednak jest nam super. co do mnie samej- do 19 roku zycia nie mialam takiego powazniejszego chlopaka, ale jak poznalam swojego pierwszego- wlasnie w wieku 19 lat, to jakos sie potoczylo...moze najtrudniejszy jest ten pierwszy raz? ;) a poznac mozna sie wszedzie. nie tylko na imprezie czy w necie. powodzenia i glowa do gory!! i pamietaj: tego kwiatu jest pol swiatu - najprawdziwsza prawda! ;) ps. jest jeszcze to: kazda potwora znajdzie swego amatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
bzium dzięki :) no oby w końcu znalazł się ten amator potworów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony segregator, głowa do góry;) A co ja mam powiedzieć. Mam 28 lat i nigdy nie miałem dziewczyny:O To dopiero można się załamać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony segregator
bzium dobranoc :) ramirez :D faktycznie, to jest nas więcej :) muszę chyba szukać takiego pana, przynajmniej mi glupio nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×